Astroloji Ne Diyor?(Çözünme)

2022 Yengeç burcunu neler bekliyor?

2022 yılı sizin için içinde yük barındırmayan bir yıl olacak. Kendinize tepeden tırnağa yeni bir hayat çizecek, asla aynı hatalara düşmek istemeyeceksiniz. Önünüze çıkan zorluklar başta ne kadar çekilmez gibi görünse de bunları aşmak için kendinizden verecek, konfor alanınızdan çıkacaksınız.

2022 Yay Burcu neler bekliyor?

Para evinizde gerileyen Venüs finansal kaynaklarınız alanında sizi zorlayabilir. Yeni bir yatırım yapmayın, kaynaklarınıza dikkat edin. Harcamalar bu dönem artabilir, lüks alışverişten, altın, mücevher gibi değerli harcamalardan kaçının. Beklediğiniz bir para, zam ya da terfi varsa gecikmelerle karşılaşabilirsiniz.

2021 ne yılı olacak?

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın imzasıyla 2021 yılının “Yunus Emre ve Türkçe Yılı ” olarak kutlanmasına ilişkin Genelge yayımlandı.

2022 ikizler burcunu neler bekliyor?

Mesleğinizde ilerleme, terfi, görev değişimleri, pozisyon değişimleri, zam gibi yeniliklerle karşılaşabilirsiniz. Bazılarınız kariyerinde ilerlemek adına yeni eğitimlere katılırken, bazılarınız yurtdışı bağlantılı görevlere dahil olabilir. Jüpiter size takdir getirecek. Şanslarınızı bu dönem güzel değerlendirin.

Yengeç burcu hangi ay?

Yengeç burcu olanlar 22 Haziran ile 22 Temmuz ayı arasında doğan kişilerdir.

Yay burcu ne zaman?

Yay (Latince: Sagittarius), bir burç. Başlangıç tarihi 24 Kasım, bitiş tarihi 22 Aralık’tır.

Çin takvimi 2021 hangi hayvan?

Çin astrolojisinde 2021 ”Öküz” yılıdır. Rengi beyaz ve yeşildir. Çin Yeni Yılı 12 Şubat başlayacak ve bu 2022 Ocak 31 kadar sürecek. Öküz, On iki burçtan ikincisidir: Sıçan, Öküz, Kaplan, Tavşan, Ejderha, Yılan, At, Keçi, Maymun, Horoz, Köpek ve Domuz.

You might be interested:  Astroloji True Node Ne Demek?(Mükemmel cevap)

2022 ne yılı çin takvimi?

2022, Doğu Çin takvimine göre kaplan yılı. 2022 ‘de kaplan yılı renk: siyah ve element: su hakim olacak.

2021 Çin’de ne yılı?

Çinlilerin geleneksel ay takvimine göre yarın gece Fare Yılı bitecek ve Öküz Yılı başlayacak. Çinlilerin 12 hayvan burcunda farenin ve öküzün yanı sıra, kaplan, tavşan, ejderha, yılan, at, koç, maymun, horoz, köpek ve domuz bulunuyor.

Ikizler burcu ne zaman?

İkizler (Latince: Gemini), 21 Mayıs ile 21 Haziran arasında doğanların İkizler takımyıldızının etkisinde olduğuna inanılan burç.

Ağustosun hangi burç?

Ağustos ayında doğan kişilerin burçları tarihlerine göre Aslan veya Başak burcu olarak kabul edilmektedir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *