Avea Astroloji Paketi Nasıl Iptal Edilir?(Mükemmel cevap)

Servisi iptal etmek için IPTAL BURC ADI (Örnek: IPTAL IKIZLER) yazarak 9090 ‘a ücretsiz mesaj gönderin. İptal işlemi gerçekleştiğinde SMS ile bilgi verilecektir.

Abone olduğum paketleri nasıl öğrenebilirim Turk Telekom?

Durumum Servisi ile haberden spora, müzikten oyuna servis aboneliklerinizi ücretsiz sorgulayın.

  1. Abonelerin mobil hatlarında tanımlı İçerik Servislerini tek seferde öğrenebileceği ve kullanımlarını kontrol altında tutabileceği servistir.
  2. DURUMUM yazıp 5555’e SMS atılarak ücretsiz yaralanılabilmektedir.

3699 Astroloji nasil iptal edilir?

Servis iptali IPTAL ASTROLOJIMCLUB yazıp 3699 ‘a gönderilerek veya 542 Vodafone müşteri hizmetleri aranarak yapılır.

Astroloji paketi nasıl iptal edilir?

Nasıl İptal Ederim? Aylık 1GB Astroloji Paketi iptali için IPTAL ASTRO yazıp 7000’e göndermeniz gerekmektedir.

9222 servisi nasıl iptal edilir?

İptal etmek istediğiniz servise ait iptal keywordunu 9222 ‘ye göndererek servis aboneliğinizi iptal edilebilirsiniz. Aboneliğin iptal edilmesi durumunda, ilgili dönem için ücret iadesi yapılmaz.

5555 ne demek?

Paketsiz internet erişim onayınız yok ise belirtilen şekilde onayınızı ileterek, internet erişiminizi aktif duruma getirebilirsiniz: GPRS erişiminiz aktif durumdaysa “INTERNET ONAY “ yazıp 5555 ‘e ücretsiz SMS göndererek internet bağlantınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Telekom sipariş numarası nedir?

Mobil hattınız için 9333’ü; evde internet aboneliğiniz için 02127070375’i; ev telefonu aboneliğiniz için 08002119333’ü ücretsiz arayarak sesli yanıt sistemlerimizden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

You might be interested:  Astroloji Nasıl Ortaya Çıktı?(EN iyi 5 ipucu)

Mobil Club nasıl iptal edilir?

Önemli: Uygulamayı kaldırdığınızda aboneliğiniz iptal edilmez.

  1. Google Play uygulamasını açın.
  2. Sağ üst taraftaki profil simgesine dokunun.
  3. Ödemeler ve abonelikler. Abonelikler’e dokunun.
  4. İptal etmek istediğiniz aboneliği seçin.
  5. Aboneliği iptal et’e dokunun.
  6. Talimatları uygulayın.

Caps servisi nedir?

Müşteri temsilcisini aradığımda ise; ” Caps servisine hoş geldiniz. Yaşamınıza neşe katacak komik ve zeka dolu capsler her gün cebinize gelecek. Abonelik aylık 18 TL’ye devam eder ve iptal etmedikçe otomatik yenilenir. İptal etmek için iptal caps yazıp 9222’ye gönderebilirsiniz.

Türk Telekom son dakika haberleri nasıl iptal edilir?

Servisi iptal etmek için IPTAL HABER yazarak 9090 ‘a ücretsiz mesaj gönderin. İptal işlemi gerçekleştiğinde SMS ile bilgi verilecektir.

7070 nasıl iptal edilir?

Nasıl İptal Ederim? Bu servise olan aboneliğinizi aralarda boşluk bırakarak IPTAL BURCADINIZ yazıp 7070 ‘e göndererek iptal edebilirsiniz.

Olumlama nasil iptal edilir?

Nasıl İptal Ederim? Bu servise olan aboneliğinizi aralarda boşluk bırakarak IPTAL OLUMLAMA yazıp 7070’e göndererek iptal edebilirsiniz.

3699 Docomo nedir?

Vodafone 3699 Docomo Servisi Üyeliği Vodafone hattıma 48 TL bir ücret yansımış. İşlem detayında 3699docomo diye bir açıklama var. Araştırmalarım sonucu bunun birden fazla kişiye yapılmış olduğunu öğrendim. Astroloji servisi diye Vodafone’nin aracılık ettiği bir servise bilgim dışında abonelik başlatılmış.

9222 mesaj ücreti ne kadar?

“(Politika servisine hoş geldiniz. Gündemdeki siyasi gelişmelerin tamamı 10 gün boyunca ücretsiz cebine gelecek. Abonelik tüm vergiler dahil aylık 21 TL’ye devam eder ve iptal etmedikçe aylık otomatik olarak yenilenir.

Video Haber nasıl iptal edilir?

Nasıl İptal Ederim? Bu servise olan aboneliğinizi aralarda boşluk bırakarak IPTAL VIDEOHABER yazıp 7070’e göndererek iptal edebilirsiniz.

You might be interested:  Astroloji Haritamı Nasıl Çıkarabilirim?(Çözüm bulundu)

Vodafone menü nasıl iptal edilir?

Daha sonra tekrar açmak isterseniz, yine aynı menüden açabilirsiniz. Ayrıca, KAPAT yazıp 7231’e mesaj atarak da servisi kapatabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *