Juno Ne Demek Astroloji?

JUNO NEDİR? Juno Astroloji‘de eş ve evlilik temasıyla bağlantılıdır. Genelde bir yılın üzerindeki uzun süreli ilişkide kişinin nasıl bir eş aradığını, evlilikten neler beklediğini, nelere ihtiyaç duyduğunu ve kişinin de birlikteliğinde nasıl bir tavır içinde olduğunu anlatır.

Juno neyi gösterir?

Yunan mitolojisinde Hera, Roma mitolojisinde ise Juno olarak geçer. Juno evlilik, doğum, sadakat ve ortaklıklarla ilgilidir. Bir doğum haritasında, hayatımıza ortaklık edecek eş ve partner seçimimize dair bilgi verir. Bulunduğu eve, burca göre evlilikten beklentiyi ve tercih edilecek eş tipini gösterir.

Juno Hangi ev?

Juno ‘yu 7. Ve 8. Ev ile özdeşleştirebiliriz.

Juno ne demek?

Juno veya Iuno (Latince: IVNO), Roma mitolojisinde baş tanrı Jüpiter’in kız kardeşi ve eşi, aile ve doğum başta olmak üzere birçok alanda tezahürü ve ilgisi bulunan, eski ve güçlü bir tanrıçaydı. Etrüsk mitolojisindeki tanrıça Uni’nin ismini Latince bu tanrıçanın ismi olan Iunodan alır.

Juno Oğlakta ne demek?

Juno – Oğlak: Toparlayıcı, organize olmayı iyi bilen, disiplinli, sorumluluk sahibi, işinde başarılı, pratik bir eşi işaret eder. Duygusal ihtiyaçların zor karşılandığı bir ilişki olabilir.

Juno 9 evde ne demek?

9. evde Yay’da yabancı, göçmen, yurtdışı bağlantılı eş verebilir. Juno, Venüs/Mars/Jupiter’ den olumlu açı alıyorsa evlilikte mutluluk kesindir. 9. evde fakat zayıf burçta ise bekarlık verebilir. Partnerler arasında Ay/ Juno kavuşumu varsa ruhlar birbirini tanıyor demektir.

You might be interested:  Turkcell Astroloji Paketi Nasıl Iptal Edilir?(En iyi çözüm)

Juno hangi gezegen?

Eş ve evlilik ile ilgili bir haritada değerli bilgiler alınabilecek bir gösterge olan Juno, astronomik olarak gökyüzünde Mars ve Jüpiter gezegenlerinin arasında yörüngesi bulunan ve gezegenimsi olarak da adlandırılan bir gök cismidir.

Juno yay ne demek?

Juno Yay burcunda: Kişinin ilişkilerinde entelektüel paylaşımlar, etik değerler, hayatı beraberce keşfetme, seyahatler ve iletişim oldukça önem taşır. Kişi kendi hayat felsefesine ve değerlerine uygun olmayan biriyle ilişki içersine girmek istemez. Partneri zeki, hareketli, dışadönük, entelektüel ve neşeli olabilir.

Juno hangi burçta 2020?

Juno ‘nun terazi yolculuğu uzun sürecek çünkü; 4 Kasım 2019’da başladığı terazi yolculuğunda; 9 Şubat 2020 ‘de terazinin 21. derecesinde retro süreci başlayarak geri gidecek, 27 Mayıs 2020 ‘de 5 dereceye kadar gerileyerek duracak.

12 ev konuları nelerdir?

Uyku düzenimiz, rüyalar, mahremiyet, psişik deneyimler, yaptığımız fedakârlıklar, gizli yetenekler, ailevi ve toplumsal karma, geçmişten bugüne neticelenmemiş, bastırdığımız ve inkâr ettiğimiz şeyler, engelli tarafımız, kompleksler, gizli düşmanlar ve korkular, bağımlılıklar, asla büyümeyen tarafımız ve fanteziler 12.

Juno Regina ne demek?

Juno; Roma mitolojisinde en güçlü ve heybetli tanrı Jüpiter’in kız kardeşi, resmi evli olduğu karısı, çocuk doğuran, geleneksel ve diğer tanrı ve tanrıçaların güçlü tanrıçasıdır. Juno Regina, Roma imparatorluğunun koruyucusu kabul edilir. Yunan mitolojisinde ise Chronos ve Rhea’nın kızı, Zeus’un karısı Hera’dır.

Astroloji verteks ne demek?

Astroloji ‘de VERTEX -DORUK NOKTASI- demektir. Vertex ise, hayatımızda uğraşmamız gereken diğer kişileri, kontrolümüz altına alamadığımız koşulları yada kısaca “diğerleri vasıtasıyla karşılaştığımız kadersel koşullarımızı” simgeler. Aslında haritadaki her şey kişi hakkında bilgi verir ama çoğu zaman insan özellikle 7.

Juno Moneta nedir?

JUNO MONETA Roma Mitolojisinde Juno ‘nun adlarından birisi olup, başkentin koruyucusu ve parasal işler tanrıçası olarak tasvir edilmiştir.

You might be interested:  Retro Ne Demek Astroloji?(Çözüm bulundu)

Sextile açı ne demek?

Sekstil, diğer adıyla Altmışlık, iki gezegenin 60 derecelik fark ile konumlandığını ifade eder. Kullanılan Astrolojik sisteme göre değişse de, genellikle 60 dereceden 4 derecelik sapma da Sekstil olarak kabul edilir.

Juno Koç burcunda ne demek?

Juno Koç burcunda olduğunda kişi kendine güvenli ve cesur bir partnerle birlikte olmayı ister. İlişkilerinde dürüstlüğe, doğallığa ve kendini rahatlıkla ortaya koymaya ihtiyaç duyar. Harita sahibinin özellikle romantik ilişkilerde başlatan taraf olması mümkündür.

Pallas ne anlama gelir?

Astrolojide Pallas yaratıcı zekâyı (var olan ihtimallerden yeni ve orijinal biçimde birçok düşüncenin iç görüsel olarak yapılandırılmasını) temsil etmektedir. Pallas zekâmızın ve algı biçimimizin bir göstergesidir. Eski Yunan’da Pallas sanatçı ve el sanatları ile uğraşanların koruyucusuydu.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *