Turkcell Astroloji Paketi Nasıl Iptal Edilir?(En iyi çözüm)

IPTAL BURC, IPTAL SENAY yazıp 1818’e göndererek servis aboneliklerinizi iptal edebilirsiniz. Turkcell SimMenü altında bulunan Astroloji kategorisi içeriğinden dilediğiniz astroloji servisine üye olabilir, yıldız haritası ve günlük burcunuzu öğrenebilirsiniz.

Astroloji uygulaması nasıl iptal edilir?

Servisi iptal etmek için IPTAL BURC ADI (Örnek: IPTAL IKIZLER) yazarak 9090 ‘a ücretsiz mesaj gönderin. İptal işlemi gerçekleştiğinde SMS ile bilgi verilecektir.

Vodafone Astrolojim Club paketi nasıl iptal edilir?

Servis iptali IPTAL ASTROLOJIMCLUB yazıp 3699’a gönderilerek veya 542 Vodafone müşteri hizmetleri aranarak yapılır.

9222 servisi nasıl iptal edilir?

İptal etmek istediğiniz servise ait iptal keywordunu 9222 ‘ye göndererek servis aboneliğinizi iptal edilebilirsiniz. Aboneliğin iptal edilmesi durumunda, ilgili dönem için ücret iadesi yapılmaz.

7070 servisi nasıl iptal edilir?

Nasıl İptal Ederim? Bu servise olan aboneliğinizi aralarda boşluk bırakarak IPTAL BURCADINIZ yazıp 7070 ‘e göndererek iptal edebilirsiniz.

Vodafone Astroloji nasıl iptal edilir?

Aboneliğimi nasıl iptal ederim? Aylık paket iptali için: IPTAL ASTRO yazıp 7000’e SMS atmanız yeterlidir.

Astrolojim Club üyeliği nasıl iptal edilir?

Astrolojim Club Servis Üyelik Bedeli 48 TL Aboneliğinizi iptal etmek için iptal yazıp 3699’a veya kapat yazıp 5050’e göndererek yenileme mesajlarını kapatabilirsin

You might be interested:  Astroloji Mc Ne Demek?(Mükemmel cevap)

Mobil Club nasıl iptal edilir?

Önemli: Uygulamayı kaldırdığınızda aboneliğiniz iptal edilmez.

  1. Google Play uygulamasını açın.
  2. Sağ üst taraftaki profil simgesine dokunun.
  3. Ödemeler ve abonelikler. Abonelikler’e dokunun.
  4. İptal etmek istediğiniz aboneliği seçin.
  5. Aboneliği iptal et’e dokunun.
  6. Talimatları uygulayın.

9222 mesaj ücreti ne kadar?

“(Politika servisine hoş geldiniz. Gündemdeki siyasi gelişmelerin tamamı 10 gün boyunca ücretsiz cebine gelecek. Abonelik tüm vergiler dahil aylık 21 TL’ye devam eder ve iptal etmedikçe aylık otomatik olarak yenilenir.

Video Haber nasıl iptal edilir?

Nasıl İptal Ederim? Bu servise olan aboneliğinizi aralarda boşluk bırakarak IPTAL VIDEOHABER yazıp 7070’e göndererek iptal edebilirsiniz.

Türk Telekom son dakika haberleri nasıl iptal edilir?

Servisi iptal etmek için IPTAL HABER yazarak 9090 ‘a ücretsiz mesaj gönderin. İptal işlemi gerçekleştiğinde SMS ile bilgi verilecektir.

Vodafone servis ücreti nasıl iptal edilir?

IPTAL yazıp 7060’a SMS göndermeniz yeterlidir. www. vodafone.com.tr, 7060 Sesli Yanıt Sistemi ve Vodafone Cep Merkezleri vasıtasıyla da aboneliğinizi iptal ettirebilirsiniz.

7070 hangi servis?

vodafone haber servisinin numarası.vodafone haber servisine aylık 6tl karşılığında abone olursanız,her gün gündemdeki son dakika haberleri telefonunuza bu numaradan gelir.

7070 ücretli mi?

Vodafone sitesinde verilen bilgiye göre; Arayana Dinlet servisi ilk 10 Gün için ücretsizdir. 10 günden sonra Normal Abonelik süreci başlamakta ve Aylık 2.5 TL servis ücreti alınmaktadır. Arayana Dinlet kapsamında aldığınız her içerik için 2.5 TL ücret ödemesi yaparsınız.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *