Hangi Burçlar Doktor Olur?(Soru)

Burçlar arasında en iyi burç hangisi?

Aslan: Zodyak kuşağının belki de en güçlü burcu Aslan’dır. Doğuştan liderlik vasıflarıyla doğarlar. Muhteşem ve baskın bir kişiliğe sahiptirler.

En anlayışlı burç hangisi?

En Anlayışlı Burç: Akrep ve Balık. En Güçlü Burç (Fiziki): Aslan, Koç. En Güçlü Burç (Duygusal): Oğlak ve Yay. En Toplumsal Burç: Terazi ve Boğa.

Akrep burcu hangi hastalığa meyilli?

AKREP BURCU Sindirim sistemi problemleri, prostat, rahim ve yumurtalık hastalıkları, baş dönmesi, denge problemleri ve diyabet; akrep burçlarında en çok görülen hastalıklardandır.

Balık Burcunda hangi hastalıklar görülür?

Ayakları ve sinir sistemleri hassas olan Balık burcu insanları, psikomatik rahatsızlıklara daha eğilimli. Mikrobik hastalıklara dirençleri az olan Balık ‘ların lenf sistemleri de zayıf olabiliyor.

En Lider burç hangisi?

Bu yüzden astrologlara göre; “ lider burç hangisi?” sorusunun ilk cevabı Koç burcu oluyor. Bunun temel nedeninde ise rekabetçi kişilikleri ve kararlılık konusundaki netlikleri yatıyor. Problem çözme ve hızlı karar vermede oldukça iyi olmaları ise Koç burcunun liderlik yönünü artırıyor.

En cesaretli burç hangisi?

Zodyak’ın en cesur burcudur. Onun lügatinde çekinme, bekleme, temkinli hareket etme gibi kavramlar yoktur. Belli konularda değil her hadisede beklemeden sabırsızca harekete geçer. Koçların tehlike veya risk karşısında korkmadan, cesurca yaklaşımı takdir görür bazen.

You might be interested:  Dolunaydan Hangi Burçlar Etkilenir?(Mükemmel cevap)

En zeki insanlar hangi burçtan çıkıyor?

Mayo Astroloji Okulu’nda bir astrolog olan Neil Crabtree’ye göre, İkizler ve Teraziler de oldukça zeki. Yengeç ve Balık duygusal olarak en zeki olanlar. Yengeç ve Balık burcu mensupları kendileri ve başkalarının duygularını tanıma ve akıl yürütme konusunda mükemmeller. Boğa, Başak ve Oğlak pratik zekaya sahip.

En psikopat burç hangisi?

Yengeç burcu en çok psikopatı barındıran burç olarak zirvede yer alıyor. Ani parlayan yapılarıyla yengeç burcu en çok cinayet işleyen 1. burç oldu. Ayrıca bu burcun işlediği cinayetlerin çoğu diğer burçların aksine kıskançlık gibi duygusal temellere dayanan şeylerden kaynaklı.

En çok boşanan burç hangisi?

Araştırmalara göre İkizler burcu boşanmaya en yatkın burçtur. Yay Burçları Boşanmaya Yatkındırlar! Karşıt burçları olan İkizler burçları gibi Yay burçları da çapkındırlar.

Akrep burcu neyi temsil eder?

Ortaçağ Astrolojisi’nde Akrep Burcu Phlegmatic (soğukkanlı), dişil bir burçtur; su üçlüsünden sabit ve kuzeydendir. Genellikle kurnaz ve düzenbaz insanları temsil eder. Su hayvanlarını ve orta uzunluktaki ağaçları temsil eder. Dahil olduğu grup: Sessiz burçlardandır.

Başak burcu hangi hastalıkları?

Başak burçlarında bağırsak hastalıkları, kolit, apandisit, kabızlık, ve her türlü psikosomatik hastalıklar sıklıkla görülür. Hassas bir mideye sahip olan başak burcu insanları beslenmelerine dikkat etmelidir. Yanlış beslenmeler sonucu sinir sistemi ve bağırsak problemleri de baş gösterebilir.

En cok hangi burç depresyona yatkın?

Depresyona girmeye en yatkın olan burç yengeç burcudur. Gezegeni ay olan yengeç burçları duygusal yapıları nedeni ile depresyona çok yatkın olurlar.

Boğa burcu hangi hastalıkları?

Boğa. Boğalar sık sık boğaz enfeksiyonu, tiroit bezi hastalıkları, boyun tutulması, bademcik iltihabı ve kulak enfeksiyonu gibi problemler yaşayabilirler. Ayrıca boğa burçları genelde kilo almayla ilgili de sorun yaşayabilirler. Boğa burcu, vücutta boğaz ve ense bölümünü yönetmektedir.

You might be interested:  Burçlar Başak Hangi Ay?(Soru)

Balık burcu kadının özellikleri nelerdir?

Balık burcu kadını genel anlamda duygusal, sezgileri oldukça güçlü, maneviyatı ve iç dünyası kuvvetli, uyumlu ve nazik bir karaktere sahiptir. Balık burcu kadını hayatın kendine özgü var olan düzeninden, kendi etkileşimleri de dahil her zaman derin anlamlar aramakta olan ve derin anlamlar bulan bir kadındır.

Balık burcu nasıl bir şey?

Genel olarak uysallığı ile bilinen ve su grubu olan balık burçları 20 Şubat ile 20 Mart tarihleri arasında doğmuş kişilerdir. Balık burcu olan kişiler genel olarak sabırlı, eli açık ve de duyarlı olan insanlardır. Bu kişilerin her daim büyük bir inandırma yetenekleri bulunmaktadır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *