08.08 Hangi Burç?(EN iyi 5 ipucu)

8 Ağustos’ta dünyaya gelenler Aslan burcuna mensup olmaktadır. Aslan burcu 28 Temmuz ile 22 Ağustos arasını kapsamaktadır. Bu tarihte doğanların burcu olan Aslan Ateş grubuna dahildir.

Temmuz ve ağustos hangi burç?

Aslan burcu olası doğum tarihi Bir kişinin aslan burcu olabilmesi için temmuz sonu ve ağustos aylarında doğmuş olması gerekir. Tabi bunun da bir tarihleri vardır. Temmuz ayının 22. günü dahil olmak üzere ve sonrası ile 23 Ağustos tarihi dahil olmak üzere bu aralıkta doğan kişiler aslan burcu olmaktadır.

09 Ağustos hangi burç?

9 Ağustos ‘ta dünyaya gelenler Aslan burcuna mensup olmaktadır. Aslan burcu 29 Temmuz ile 22 Ağustos arasını kapsamaktadır. Bu tarihte doğanların burcu olan Aslan Ateş grubuna dahildir.

8 ayın 10 u hangi burçtur?

Ağustos ayında doğanlar 2 farklı burca sahip olabilirler. 1 Ağustos ve 22 Ağustos tarihleri arasında doğanların burcu Aslan burcudur. 23 Ağustos – 31 Ağustos günü doğanların burcu ise Başak burcudur.

Ağustosta doğanlar ne burcu?

Ağustos ayında doğanların burcu nedir? Ağustos ayında doğanlar Aslan veya Başak burcudurlar. Aslan burcuna sahip olan kişiler 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihlerinin arasında doğmuş olan kişilerdir. Başak burcuna sahip olan kişiler 23 Ağustos – 22 Eylül tarihlerinin arasında doğmuş olan kişilerdir.

You might be interested:  17 Ekim Hangi Burç Ve Özellikleri?(Çözülmüş)

Ağustos ayı hangi burçlar oluyor?

Ağustos ayında doğan kişilerin burçları tarihlerine göre Aslan veya Başak burcu olarak kabul edilmektedir.

9 10 Ağustos hangi burç?

1 Ağustos ve 22 Ağustos tarihleri arasında doğan kişiler, aslan burcu olarak bilinmektedir. 23 Ağustos – 31 Ağustos tarihleri arasında doğan kişilerin ise başak burcu olduğu söylenebilir.

Yengeç burcu ile aslan burcu anlaşır mı?

Aslan erkeği ve yengeç kadını bir aşk ilişkisi için burçlar kuşağının en ideal çiftlerinden bir tanesidir. Korumacı ve lider olmasının yanı sıra son derece romantik olan aslan erkeği, partnerine ve evine bağlı olduğu kadar duygusallığını ön plana çıkaran yengeç kadını ile harika bir aşk uyumu yakalayacaktır.

Sekizinci ayın burcu nedir?

23 Temmuz ve 22 Ağustos tarihleri arasında doğan kişiler Aslan burcu olurlar.

Kova burcu nasıl bir insan?

Hayal güçleri sınırsız olmakla birlikte, düşünceleri bulundukları anın ötesinde, akılcı ve sezgiseldir. Kova ‘lar dik kafalıdırlar. Kendilerini dinleyenlerin ne demek istediklerini anlamadıklarını sanırlar. Kova burcu insanları sevecen tavırları ile tanınırlar.

Yengeç Burcunun Özellikleri Nelerdir?

Yengeç ‘ler duygusallıkları ve duyarlılıkları ile tanınırlar. Çevresindeki her insandan da ayni hassasiyeti bekledikleri için, kolay geçinilir tipler değildir. İyi günlerinde neşeli, iyi kalpli, yardımsever, düşünceli ve anlayışlıdırlar. Fakat herhangi belirgin bir neden olmadan somurtkan ve alıngan olabilirler.

23 Ağustos hangi burç olur?

Başak burcu hangi ay ve özellikleri: Başak burcuna sahip olan kişiler 23 Ağustos – 22 Eylül tarihlerinin arasında doğmuş olan kişilerdir.

Ağustosun ilk haftası hangi burç?

1 Ağustos ‘ta dünyaya gelenler Aslan burcuna mensup olmaktadır. Aslan burcu 24 Temmuz ile 21 Ağustos arasını kapsamaktadır.

23 Ağustos hangi burç 2021?

23 Ağustos tarihinde doğan kişiler Aslan burcudur.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *