1 Nisanda Doğanlar Hangi Burç?(Mükemmel cevap)

1 Nisan’da dünyaya gelenler Koç burcuna mensup olmaktadır. Koç burcu 21 Mart ile 20 Nisan arasını kapsamaktadır. Bu tarihte doğanların burcu olan Koç Ateş grubuna dahildir.

Koç Burcunun Özellikleri Nelerdir?

Burç grubunun ilk burcu olan koç ateş grubuna aittir. Hareketli ve enerjik yapılarıyla dikkat çekerler. Bu burçta doğan kişilerin en büyük özelliği, ben merkezci olmalarıdır. Bu burcun mensupları pratik kişilerdir, coşkulu ve heyecanlıdırlar.

1 Nisan yükseleni nedir?

1 Nisan Koç Burcu Yükseleni Nedir? 1 Nisan günü itibari ile 05:30 ile 06:30 saatlerinin arasında doğmuş olan kişiler koç yükselen burcuna sahip olmaktadır.

Nisan ayında doğanlar hangi burçta olur?

1Nisan ve 20 Nisan tarihlerinde doğan kişiler Koç burcu olmaktadır. 21 Nisan ve 30 Nisan tarihlerinde doğan kişiler ise Boğa burcu olarak kabul edilmektedir.

Koç burcu hangi burca aşık olur?

Eğer Koç ve Aslan arasındaki bir denge ve uzlaşma sağlanabilirse dost olarak da partner olarak da mükemmel eşleşme sağlanmış olur. Koç burcu kadınının en iyi anlaştığı diğer bir burç ise Yay burcudur.

Koç burcu en çok nelerden hoşlanır?

Zor bir karakter olmalarına rağmen koç erkekleri en küçük şeylerden bile mutlu olurlar. Bu sebeple de küçük sürprizlerden çok hoşlanırlar. Koç burcu erkeklerinin hoşlandığı bir diğer özellik ise gözü kara olmaktır. Özgür ve maceraperest bir burç olmalarından dolayı kendilerine eşlik edecek bir partner ararlar.

You might be interested:  5 Eylül Hangi Burç?(Doğru cevap)

11 Nisan hangi burç ve yükseleni nedir?

11 Nisan yükseleni hesaplama için kişinin doğum saatini bilmesi gerekmektedir. Yükselen burcu Koç olan kişilerin, yöneticilik özellikleri gelişmiştir. Tam anlamıyla öncü kişilerdir.

8 Nisan yükseleni nedir?

KOÇ BURCU YÜKSELENİ Yükselen burcu Koç olan kişilerin, yöneticilik özellikleri gelişmiştir. Tam anlamıyla öncü kişilerdir. İstediklerini, istemediklerini bilir ve ona göre davranır. Macerayı seven, cesur kişilerdir.

14 Nisan yükseleni nedir?

14 Nisan Koç Burcu Yükseleni Nedir? Yükseleni Koç burcu olan kişiler yöneticilik anlamında lider ruhlu karakterlerdir. Plan ve projelerle daima kariyer basamaklarını hızla tırmanan, cesur, maceralara atılmayı seven ve ileri görüşlü bir yapıları vardır.

20 Nisan Boğa mı koç mu?

Bu tespite göre 20 Nisan doğumlu kişilerin burcu ” Boğa burcu” dur. Boğa burcu toprak grubunda yer alan bir burçtur. Toprak grubuna bağlı diğer burçlar ise Başak ve Oğlak’tır.

Nisan mayıs ayı hangi burç?

Mayıs ayında doğan kişilerin sahip olduğu burç, İkizler veya Boğa olarak ifade edilebilir. 21 Nisan ve 20 Mayıs tarihleri arasında doğan kişilerin Boğa burcu olduğunu söylemek mümkündür. 21 Mayıs ve 21 Haziran tarihleri arasında doğan kişilerin burcu ise İkizler olarak bilinmektedir.

20 Nisan 2021 hangi burç?

20 Nisan ‘da dünyaya gelenler Koç burcuna mensup olmaktadır. Koç burcu 21 Mart ile 20 Nisan arasını kapsamaktadır. Bu tarihte doğanların burcu olan Koç Ateş grubuna dahildir.

Koç kadını hangi burca aşık olur?

Koç burcu kadını sahip olduğu özellikler ile belli başlı burçlar ile evlenmelidir. Bunlardan ilki ikizler burcudur. Her iki burçta girişken oldukları için birbirlerini daha iyi anlamaktadır. Duygusal yönlerine göre mantık daha ağır basar ve bu durum karşılıklı olarak yadırganmaz.

You might be interested:  4 Temmuz Hangi Burç Yükseleni?(Çözüm bulundu)

Koç burcu kimlerle anlaşamaz?

Koç Burcu kadınının anlaşamadığı burçların başında, su grubunda yer alan akrep ve balık burçları geliyor. Akrep burcunun alfa bir yapıda olması, koç kadını ile ters düşmesindeki en büyük etkenlerden biridir. Her iki burç da dediğim dedik olduğu için, ikili ilişkilerde sürekli çatışma yaşarlar.

Koç burcu hangi burçla evlenmeli?

Çapkın Koç burcu; Terazi, İkizler ve kendi burcundan birisi ile yüksek cinsel çekim gücüne dayalı ilişkiler yaşayabilir fakat konu aşk ve evlilik olunca, Aslan ve Yay burçları ile kalıcı bir evlilik mümkündür.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *