10.12 Hangi Burç?(EN iyi 5 ipucu)

10 Aralık tarihinde doğanlar, yay burcudurlar. 24 Kasım ile 22 Aralık aralığında doğanlar yay burcu olarak bilinir. Yay burcu olan bireyler ateş burçları gurubunda yer alır.

10 12 Aralık hangi burç?

10 Aralık günü doğmuş kişilerin burcu “Yay Burcu ” olacaktır. 10 Aralık 2021 Cuma Koç Günlük Burç Yorumları Aşk hayatınızda tartışmalar yaşayabilirsiniz.

10 Aralık hangi burç oluyo?

Doğum günü 10 Aralık olan kişilerin burcu Yay burcudur. 22 Kasım – 21 Aralık tarihleri arasında doğanların burcu Yay burcu olmaktadır. Bu bakımdan 10 Aralık günü doğum günü olanların burcu da Yay burcu oluyor. Kısacası 10 Aralık ‘ta doğum tarihi olanların burcu Yay burcuna aittir.

12 Aralık hangi burç yükseleni?

12 Aralık Yükseleni Yay burcu yükselenine sahip olan kişiler, hayat dolu ve sevecendir.

Yay erkeği nasıl olur?

Yay burcu erkeği, arkadaş ortamının aranan ismidir. Neşeli olmadığı zamanlarda bile, ortamın tamamlayıcısı konumundadır. Hoşgörülü, hayallerinin peşinden koşan ve ön yargıyla hareket etmeyen yapıları vardır. Yay burcu erkeğinin en fazla bilinen olumsuz özelliği, başına buyruk şekilde davranıyor olmasıdır.

Ikizler burcu nasıl bir şey?

İKİZLER BURCU GENEL ÖZELLİKLERİ İkizler burcu insanları hızlı düşüncelerine uygun çabuk hareket ederler. Ayni anda birkaç işi birden yapabilirler. Onların adapte olamayacakları iş yoktur. Bu yüzden değişik karakterli olmaları ile tanınırlar.

You might be interested:  Ekimde Doğanlar Hangi Burç Olur?(Çözüm bulundu)

Aralık burç hangisi?

Aralık ayı burçları Yay ve Oğlak burcu olarak biliniyor. 23 Kasım-21 Aralık tarihi arasında doğanlar Yay burcu, 22 Aralık -20 Ocak tarihi aralığında doğanlar ise Oğlak burcu oluyor.

21 Mart 21 Nisan hangi burç?

Astrolojide güneş burçları doğum tarihine göredir ve 21 Mart tarihinde doğan kişilerin burcu “Koç Burcu “dur.

14 Aralık hangi burç yükseleni?

14 Aralık ‘ta dünyaya gelenler Yay burcuna mensup olmaktadır. Yay burcu 24 Kasım ile 22 Aralık arasını kapsamaktadır.

11 Aralık hangi burç yükseleni?

Siz hayata iyimser gözlükle bakan, asil yaradılışlı, herkesi dost kabul eden,arkadaş canlısı,sıcak kanlı ve samimi birisiniz.

12 aralık burç hangisi?

12 Aralık Hangi Burç Olur? Yay burcuna sahip olan kişiler 23 Kasım – 21 Aralık tarihlerinin arasında doğmuş olan kişilerdir.

Yay erkeği sevdigi kadina nasil davranir?

Aşık bir Yay adamı yoğun bir duygu seline kapılacaktır. Sizinle iyi ve kaliteli vakit geçirmek istemesinden size karşı hisleri olduğunu kolayca anlayabilirsiniz. Gezip, tozmak yerine bu vakti size ayırıyorsa ve maceralardan sırf sizin için uzak kalıyorsa o zaman aşık olmuş demektir.

Yay burcu erkeği nelerden etkilenir?

– Fikir alışverişinde bulunabileceği ve kendisini anlayabilen kişileri sever. – Macera yaşamayı seven kadınları tercih eder. – Kendi hareketli dünyasına uyum sağlayabilecek olan kadınları sever. – Seyahat etmeyi seven kadınlar, yay burcu erkeklerin oldukça dikkatini çeker.

Yay burcu erkeği aşık olduğunu nasıl belli eder?

Yay Burcu Erkekleri Aşkını Nasıl Belli Eder? Yay burcu erkekleri gezmeyi tozmayı çok severler ve özgürlüklerine çok düşkünlerdir. Eğer yaptıkları planlara sizi de dahil ediyorsa ya da özgürlüklerinden ödün verdiklerini hissettiriyorlarsa yay burcu erkeği aşık olmuş demektir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *