10 Ağustos Hangi Burç?(Çözünme)

1 Ağustos ve 22 Ağustos tarihleri arasında doğan kişiler, aslan burcu olarak bilinmektedir. 23 Ağustos – 31 Ağustos tarihleri arasında doğan kişilerin ise başak burcu olduğu söylenebilir. Buna bağlı olarak 10 Ağustos tarihinde doğan kişilerin de aslan burcu olduğunu söylemek mümkündür.

10 Ağustos hangi burç olur?

Çünkü terazi burçları iyi bir dinleyicidir. Her zaman sizi dinlemek ve size akıl vermek ister. Terazi burcu kadını en sabırlı bir burçlar arasındadır. Terazi burcu kadını ilişkide çok sadıktır.

Aslan burcunun özellikleri nelerdir?

İyi zamanlarında etkileyici, güler yüzlü, başkalarına yardım etmeyi seven ve bunu kendine görev sayan Aslan ‘lar sevimli ve iyimser kişilerdir. Ona karşı hatalı davransanız bile, size olgun bir şekilde tepki verir. Fakat; Sabrı taştıktan sonra, dürüst ve mert, gerektiğinde sert bir şekilde tavır gösterir.

Ağustos ayı hangi burç?

Ağustos ayında doğan kişilerin burçları tarihlerine göre Aslan veya Başak burcu olarak kabul edilmektedir.

Temmuz ağustos arası hangi burç?

Bir kişinin aslan burcu olabilmesi için temmuz sonu ve ağustos aylarında doğmuş olması gerekir. Tabi bunun da bir tarihleri vardır. Temmuz ayının 22. günü dahil olmak üzere ve sonrası ile 23 Ağustos tarihi dahil olmak üzere bu aralıkta doğan kişiler aslan burcu olmaktadır.

You might be interested:  30 Agustos Hangi Burç Oluyor?(Çözünme)

Aslan burcu kızı nasıl olur?

Aslan burcu kadınlarının genellikle orta boyludur. Aslan burcu kadını, birden fazla olumlu özelliğe sahiptir. Bunlar arasında; girişimci ruhlu olması, heyecanlı bir yapısının bulunması ve yaratıcı olması ön plandadır. Tutkulu, iyimser ve sadık olan aslan burcu kadınları, karşındakine çok değer verir.

10 Ağustos 2005 hangi burç?

23 Temmuz ile 22 Ağustos tarihlerini kapsayan kişiler Aslan burcuna sahip olmaktadır. Bu bağlamda 10 Ağustos gününde doğanlar, Aslan burcuna sahip olurlar.

Aslan burcu neye düşkündür?

İlişkilerinde eğilimleri: Aslan ilişkilerinde sağlamlık ister ve dikkatin sürekli üstünde olmasından hoşlanır. Kimi zaman gibi gururlu, kimi zaman da neşeyle dolu bir çocuk gibidir. Son derece verici ve koruyucudur ancak otoritesinin sorgulanmasından hoşlanmaz.

Aslan burcu kimlerle iyi anlaşır?

” Aslan burçları kendisi gibi ateş grubundan olan Yay ve Koç ile iyi anlaşırlar.” Ancak gözlem ve haritalardaki durumlarına bakıldığında, kendisi gibi rekabetçi olan koç burcuyla yaya göre daha az anlaşması olacaktır. Aslan burcunun anlaşmakta zorlanacağı burçlar su grubu burçlarıdır.

Aslan burcu erkeği nasıl olur?

Aslan burcu erkekleri genel olarak oldukça sempatik ve sıcakkanlı kişilerdir. Yakınlık kurma konusunda sorun yaşayamayan aslan burcu erkekleri; kimseyi incitmemeye ve sert çıkışlar yapmamaya özen göstermektedir. Ancak sinirlendikleri zaman yıkıcı olabilirler. Aslan burcu erkeği; mantığı ile hareket etmektedir.

Kasım ayında doğanlar hangi burçtan?

Kasım ayı içerisinde doğanlar iki farklı burca sahip olabilir. Akrep ve Yay Her iki burçta şahsına münhasır.

23 Ağustos hangi burç 2021?

23 Ağustos tarihinde doğan kişiler Aslan burcudur.

Agustos 21 si hangi burç?

21 Ağustos burcu, Aslan burcu liderliği simgeleyen çok önemli bir burçtur. Bu burca dahil olan kişiler, yönetme yeteneği gelişmiş ve kontrol gücü yüksek olan kişilerdir. Aslan burçlarının en önemli özellikleri arasında görkemli ve gösterişli olmaları da yer alıyor.

You might be interested:  12 Mart Hangi Burç Erkeği?(EN iyi 5 ipucu)

22 Ağustos’ta Doğanlar Hangi Burç?

22 Ağustos tarihinde doğan bir kişi aslan burcu olur.

22 Ağustos hangi burç olur?

22 Ağustos Hangi Burç Olur? Aslan burcuna sahip olan kişiler 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihlerinin arasında doğmuş olan kişilerdir.

Hangi ay hangi burç?

” Hangi ay, hangi burca denk geliyor? Doğduğunuz ayı bulun, burcunuzu öğrenin”

  • İkizler.
  • 22 Haziran – 22 Temmuz. Aslan.
  • 23 Temmuz – 22 Ağustos. Başak. 23 Ağustos – 22 Eylül. Terazi.
  • 23 Eylül – 23 Ekim. Akrep.
  • 24 Ekim – 22 Kasım. Yay.
  • 23 Kasım – 21 Aralık. Oğlak. 22 Aralık – 20 Ocak.
  • Kova.
  • 21 Ocak – 18 Şubat. Balık. 19 Şubat – 20 Mart.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *