10 Ayın 15 Hangi Burç?(Mükemmel cevap)

Terazi burcuna sahip olan kişiler 23 Eylül – 23 Ekim tarihlerinin arasında doğmuş olan kişilerdir.

15 Ekim’de doğan kişilerin burcu nedir?

15 Ekim günü doğanların burcu Terazi burcudur. 23 Eylül – 23 Ekim tarihleri arasında doğanların burcu Terazi burcudur.

Terazi burcunun özellikleri nelerdir?

23 Eylül – 23 Ekim

  • Terazi burcu özellikleri: Adil, eşitlikçi, dengeli, uyumlu, sakin, sabırlı, akıllı, kibar.
  • Terazi burcu erkeği: Sakin, uyumlu görüntüsünün ardında ne istediğini iyi bilen ve dominant bir yapısı vardır.
  • Terazi burcu kadını: Zarafeti ve güzelliğiyle dikkat çekicidir.
  • Terazi – Boğa Uyumu.

15 Ekim yükseleni nedir?

Yükseleni Terazi olanlar oldukça yetenekli ve yaratıcı kişilerdir. Uyum içerisinde olan ve göze güzel görünen her şeye düşkünlükleri vardır.

Terazi erkeği nasıl olur?

” Terazi burcu erkeği dayanışmacı ve zarif bir kişiliğe sahiptir. Kararsız da olan Terazi burcu erkeği oldukça sosyaldir ve eğlenmeyi çok sever. Eğlenmeyi ve gezmeyi seven terazi burcu erkeği donuk ve ya zorba insanlardan nefret eder. Bu burcun erkekleri sanat ve iş dünyasında oldukça başarılı olurlar.

15 Ocak hangi burç olur?

15 Ocak Hangi Burç Olur? Oğlak burcuna sahip olan kişiler 22 Aralık – 20 Ocak tarihlerinin arasında doğmuş olan kişilerdir.

You might be interested:  1 Eylülde Doğanlar Hangi Burç?(Doğru cevap)

Terazi burcu zeki midir?

Dünyanın en saf ve temiz kalpli insanları: Terazi Burcu. Onlar son derece zeki, kendisinden beklenmeyecek kadar da saf ve temiz kalplidir. Dışarıda yıkılmaz gibi görünen terazi burcu insanları, onları daha iyi tanıdıkça ne kadar kırılgan ve saf bir kalbe sahip olduklarını gösterirler.

Terazi burcu en çok ne gibi özellikler bulunur?

Terazi Burcu Genel Özellikleri. Hava grubuna ait Terazi burçları nazik, güler yüzlü ve güzelliklerine düşkün olmalarıyla bulundukları ortamda dikkatleri çekerler. Her zaman pozitif enerji saçan bu burç, hayatın güzelliklerine kendini adamıştır. Onun için her şeyin estetik bir yanı olmalıdır.

Terazi burcu kadını özellikleri nelerdir?

Terazi burcu kadınları entellektüeldir. Her zaman nazik ve gerçekçi olması dikkat çekici bir özelliğidir. Ayrıca kolayca uyum sağlayabilen bir yapısı vardır. Sosyal, hırslı ve sevgi dolu insanlardır. Aşık oldukları kişiye bağlıdırlar.

15 Eylül Hangi burç yükseleni?

Yükselen burcu Başak olan kişilerin en belirgin özellikleri arasında disiplinli olmaları, yargılama yeteneği ve diplomat olmaları vardır. Adaletli olması ve alçakgönüllü olması en önemli özellikleri arasında bulunmaktadır.

23 Ekim hangi burç yükseleni?

Yükselen burcu Akrep olan kişiler son derece hırslı insanlardır. Çoğu Akrep insanı tek başına olan insandır. Aşk konusunda gizli maceralardan hoşlanırlar.

15 Aralık hangi burca giriyor?

Yay burcu yükseleni sosyal bir yapıya sahiptir, oldukça arkadaş canlısıdır.

Terazi burcu erkeği sevdiği kadına nasıl davranır?

– Terazi erkeği eğer seviyorsa sizin özel alanlarınıza saygılıdır. Kendinizle kalmaya, yalnız olmaya ihtiyacınız olduğunda buna müsaade eder, sizi sürekli sıkboğaz etmekten çekinir, mutluluğunuzu önemser. Oysa flörtlerinde bir dakika bile kendisi dışında bir şeyle ilgilenilmesine tahammülü yoktur.

Terazi burcu erkeği nasıl sevişir?

Terazi burcu erkekleri oldukça sosyal kişilerdir. Bu nedenle hoşlanacakları kadınlarında sosyal ve bakımlı olmaları gerekir. Terazi burcu erkekleri genellikle bakımlı olan ve giyinmesini bilen kadınlara karşı ilgi gösterirler. Çevresi tarafından ilgi odağı olan kadınları elde etmek gibi bir çabaları bulunmaktadır.

You might be interested:  12 Ayın 10 Hangi Burç?

Terazi erkeği yatakta nasıl davranır?

Terazi erkeği cinselliği ağırdan almayı sever. Hatta o kadar ağırdan alır ki bazen kendinizi “acaba beni arzulamıyor mu” diye sorgularken bulursunuz. Ancak Terazi erkeğinin sabrını göz önünde bulundurmalısınız. Her konudaki sabrıyla sinirlerinizi bozabilecek olan Terazi erkeği, sekste de sabredecektir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *