10 Ekim Hangi Burç Yükseleni?

10 Ekim doğumlu insanların burcu terazi burcudur. Yükselen burç herkes içi ayrı ayrı tespit edilir. Çünkü kişilerin doğum saatine göre saptanmaktadır. Hava grubu burç olan terazi burcu insanı neşeli, dürüst, nazik ve dengelidir.

5 Ekim hangi burç yükseleni?

Yükselen burcu Terazi olan kişiler, burçlar kuşağının en sevimli, en içten burcudur.

10 ekimde doğan bir insanın burcu nedir?

10 Ekim günü doğanların burcu Terazi burcudur. 23 Eylül – 23 Ekim tarihleri arasında doğanların burcu Terazi burcudur. Bu bakımdan 10 Ekim günü doğum günü olanların burcu da Terazi burcu olmaktadır. 10 Ekim’de doğum tarihi olanların burcu Terazi burcuna aittir.

29 Ekim hangi burç yükseleni?

Yükselen burcu Akrep olan kişiler son derece hırslı insanlardır. Çoğu Akrep insanı tek başına olan insandır. Aşk konusunda gizli maceralardan hoşlanırlar.

27 Ekim hangi burç yükseleni?

Akrep burcu yükseleni oldukça kararlıdır. Başladığı işi bitirmek isteyen akrep burcu yükseleni istekleri doğrultusunda azimle ilerler.

5 Ekim hangi burç ve özellikleri?

5 Ekim burcu Terazi’dir. 5 Ekim günü doğanların burcu Terazi burcudur. 23 Eylül – 23 Ekim tarihleri arasında doğanların burcu Terazi burcudur. Bu bakımdan 5 Ekim günü doğum günü olanların burcu da Terazi burcu olmaktadır.

Burçların yükseleni nasıl bulunur?

YÜKSELEN BURCU NASIL ÖĞRENİLİR? Yükselişinizi belirlemek için doğum zamanınızı bilmeniz gerekir. Akşam ezanına doğru, akşam ezanı ve onu takip eden belli bir zamanda olan doğumlarda, iç burcun 180 derece karşısına gelen burç, bir öncesi veya bir sonrasındaki burç yükselen burç olacaktır.

You might be interested:  Burç Ne Demektir?(EN iyi 5 ipucu)

10 Ekim hangi burç olur?

23 Eylül ile 22 Ekim arası doğan kişilerin burcu ise terazi burcu olmaktadır. Bu nedenle Eylül ayı burcu başak veya terazi olabilir. Burada doğum tarihi oldukça önemlidir. 1 Eylül ile 22 Eylül arasında doğan kişiler başak burcu iken 23 Eylül ile 30 Eylül arası doğan kişilerin burcu Terazi Burcu olur.

11 Kasım yükseleni nedir?

11 Kasım Yükseleni Yükseleni akrep olan bir kimsenin; gizemli, sır tutan ve kararlı yapıda olduğu dikkat çekmektedir. Bu kişiler zayıf taraflarını ustaca bastırabilme kabiliyetine de sahiptir.

25 Ekim hangi burç yükseleni?

Akrep burçları, çok çalışkan, tutkulu, kararlı ve güçlü bir kişiliğe sahip olan bir burçtur. 25 Ekimde doğan kişiler için belirlenmiş olan herhangi bir yükselen burç bulunmamaktadır.

5 Kasım hangi burcu yükseleni?

5 Kasım Yükseleni Akrep burcu yükselenine sahip olan kişiler kendilerine uzak olanlar tarafından sinirli ve mesafeli bir yapıya sahip olarak görünürler. Kendilerine yakın olan kişilere ise samimi ve sıcakkanlı davranışları ile bilinirler.

27 Ekim hangi burca denk gelir?

24 Ekim – 22 Kasım tarihlerinin arasında doğmuş olanlanlar Akrep burcuna sahip kişilerdir.

27 Ekim hangi burç ve özellikleri?

Zodyak’a göre 23 Ekim ile 21 Kasım arasında yer alan burcun ismi akreptir. Dolayısıyla 27 Ekim tarihinde doğan bir bebek akrep burcu olmaktadır. Akrep, yengeç ve balık burçlarıyla birlikte su grubunu oluşturan üç burçtan biri olarak tanınır. Yükselen akrep burçları aşırı olmalarıyla tanınırlar.

8 Kasım hangi burç yükseleni?

8 Kasım Yükseleni Akrep burcu temel burç olmakla birlikte yükselen olarak da taşınabilen bir burçtur. Yükselen akrepler dışarıdan duygusuz gibi görünse de oldukça kırılgan bir yapıya sahiptirler.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *