11 Ocak Ayı Hangi Burç?(Soru)

11 Ocak tarihinde doğan oğlak burcu kişiler, toprak grubunda olmaktadır. Oğlak burcunun yönetici gezegeni ise Satürn’dür. Yükselen burçlar her iki saatte bir değişiklik göstermesinden dolayı doğum saatinin tam olarak bilinmesi oldukça önemlidir.

11 Ocak yükseleni ne?

Yükselen burcu Oğlak olanların ne kadar ciddi olabileceğini kestirmek biraz zordur. Ancak bilinmesi gereken en önemli nokta ise, asla ciddiyetlerini kaybetmeyecekleridir. Her konuda oldukça sabırlı davranır ve acele hareket etmekten nefret eder.

1 Ocak hangi burç erkeği?

1 Ocak Oğlak burcuna aittir. Oğlak burcunun yükselenini hesaplamak için tam olarak doğduğunuz saati bilmeniz gerekmektedir. 1 Ocakta doğanlar çok zeki olan insanlardır. İşlerinde her zaman dengeli ve mantıksal olurlar.

11 01 hangi burç?

23 Ekim – 22 Kasım tarihleri arasında doğanların burcu Akrep burcudur. Bu bakımdan 11 Kasım günü doğum günü olanların burcu da Akrep burcu olmaktadır.

1 Ocak hangi burç özellikleri kadın?

Oğlak burcuna sahip olan kişiler 22 Aralık – 20 Ocak tarihlerinin arasında doğmuş olan kişilerdir.

Yukselen burcu ne demek?

Yükselen burç, doğum tarihi ve saati dikkate alınarak yapılan hesaplama ile ortaya çıkan burca denir. Yükselen burcu, doğum anında güneşin doğuş istikametinde bulunan göksel bölge olarak tanımlanır. Farklı bir tanımlamaya göre ise yükselen burç ne demek sorusu, gökyüzündeki 12 yıldız bloğunu simgeler olarak açıklanır.

You might be interested:  27 Mart Hangi Burç?

Oğlak burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?

Oğlak burcu erkeği güçlü ve kendine güvenen kadınları sever. Oğlak burcu erkeğinin hayatında kendine güvenen ve başarılı kadınlar vardır. Zeki ve güçlü kadınlar ilgisini çeker. Oğlak burcu erkeği kısa bir zamanda aşık olur.

Kova burcu nasıl bir insan?

Hayal güçleri sınırsız olmakla birlikte, düşünceleri bulundukları anın ötesinde, akılcı ve sezgiseldir. Kova ‘lar dik kafalıdırlar. Kendilerini dinleyenlerin ne demek istediklerini anlamadıklarını sanırlar. Kova burcu insanları sevecen tavırları ile tanınırlar.

11 Ocak hangi burç 2021?

22 Aralık ile 21 Ocak tarihlerinin arasında doğan kişiler Oğlak burcu olmaktadır. 11 Ocak Yükseleni Nedir? 11 Ocak tarihinde doğan oğlak burcu kişiler, toprak grubunda olmaktadır.

11.11 burc nedir?

Bu kapsamda, 23 Eylül ile 21 Kasım tarihleri arasında doğan herkes akrep burcudur. Yani, 11 Kasım doğumlular da tarih bakımından akrep burcu olarak nitelendirilirler.

11 Kasım hangi burç erkek özellikleri?

AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ

  • Gizemlidir. Akrep burcu erkeğinde her zaman farklı bir gizem vardır.
  • Akrep erkekleri bir kez kendilerine bir hedef belirledilerse o hedeften asla vazgeçmezler.
  • Akrep burcu erkeği hırslıdır.
  • Akrep burcu erkeği birisi hakkında düşüncelerini asla saklamazlar.
  • Akrep erkekleri cinselliğe düşkündür.

Oğlak burcu kimlerle iyi anlaşır?

Başak burçları başarı elde etmeyi sever ve oğlak burcunun hayatında güvenerek sorumluluk verebileceği tek karakterlerdir. Oğlak burcu erkeğinin iyi anlaştığı diğer bir burç ise boğa burcudur. Çünkü oğlak burcunun kariyer basamakları için boğa burcunun maddiyata verdiği önem çok önemlidir.

Oğlak burcu kadını nasıl biridir?

Oğlak burcu kadınları; eli açık ve cömert insanlardır. Arkadaşları ile çok iyi anlaşabilen bir burçtur. Para konusunda elini tutan oğlak burcu kadınları; geleneklere bağlıdır. Bunun dışında duygusal anlamda zorluk çekerler.

You might be interested:  16 Şubat Hangi Burç Olur?(EN iyi 5 ipucu)

Oğlak kızı hangi burç erkekle iyi anlaşır?

Oğlak burçları en iyi yengeç ve başak burçları ile anlaşır. Enerjisinin bu kadar tuttuğu burçlara her zaman mesaj atma olasılıkları daha yüksektir. Yengeç burcunun duygusal ve sahiplenici yapısı oğlak burcunun daha önce göstermekten korktuğu duyguları dışarı çıkarmasına yardımcı olur.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *