11 Şubat Hangi Burç?(En iyi çözüm)

11 Şubat‘ta dünyaya gelenler Kova burcuna mensup olmaktadır. Kova burcu 21 Ocak ile 19 Şubat arasını kapsamaktadır. Bu tarihte doğanların burcu olan Kova, Hava grubuna dahildir.

11 Şubat 2005 hangi burç?

11 Şubat tarihinde doğanlar Kova burcudur.

11 Nisan hangi burç olur?

11 Nisan ‘da dünyaya gelenler Koç burcuna mensup olmaktadır. Koç burcu 21 Mart ile 20 Nisan arasını kapsamaktadır. Bu tarihte doğanların burcu olan Koç Ateş grubuna dahildir.

27 Şubat hangi burç olur?

27 Şubat ‘ta dünyaya gelenler Balık burcuna mensup olmaktadır. Balık burcu 20 Şubat ile 20 Mart arasını kapsamaktadır. Bu tarihte doğanların burcu olan Balık, Su grubuna dahildir.

Kova burcu hangi burçlarla iyi anlaşır?

Kova burcu erkeğinin anlaşabildiği burçlar koç, ikizler, terazi ve yay burçlarıdır. Buna karşın uyumunun en düşük olduğu burçlar boğa ve akrep burçlarıdır.

2005 11 Şubat hangi gün?

Cuma. 11 Şubat 2005 tarihinin Cuma gününe denk geldiği bilgisini bu sayfada paylaştık.

Kova burcu nasıl bir insan?

Hayal güçleri sınırsız olmakla birlikte, düşünceleri bulundukları anın ötesinde, akılcı ve sezgiseldir. Kova ‘lar dik kafalıdırlar. Kendilerini dinleyenlerin ne demek istediklerini anlamadıklarını sanırlar. Kova burcu insanları sevecen tavırları ile tanınırlar.

You might be interested:  Temmuzun 1 I Hangi Burç?

11 Mayıs hangi burç olur?

21 Nisan ile 21 Mayıs tarihlerinin arasında doğan bireyler boğa burcu olarak tanımlanmaktadır. Genel itibari ile mayıs ayı boğa burçlarına hitap eden bir ay olarak kabul edilmektedir.

11 Temmuz hangi burç olur?

23 Haziran ile 22 Temmuz arasında doğan herkes, yengeç burcuna sahip olur. Bu duruma göre ise, 11 Temmuz tarihi yengeç burcu olarak kabul edilir. Kişilerin doğdukları andan itibaren ufuk çizgisinden yükselen burca yükselen burç ismi verilir.

11 Kasım hangi burç olur?

11 Kasım ‘da doğanların burcu su grubu burçlarından akreptir. Akrep burcu 23 Ekim ve 21 Kasım tarihleri arasını kapsamaktadır.

27 Şubat yükseleni nedir?

27 Şubat günü doğan kişiler Balık burcuna sahip olan kişilerdir. Yükseleni Balık burcu olduğunda gezegenlerden Neptün ön plana çıkmaktadır.

19 Şubat hangi burç olur?

Kova burcu insanları sevecen tavırları ile tanınırlar. Bu kişiler bencil değildirler. Irk, cinsiyet ve sosyal durumuna bakmaksızın, herkesin ayni olanaklara sahip olmasını isterler. Modern görünüşlerine karşın, inatçı ve sabit fikirli olurlar.

08 Şubat hangi burç?

8 ŞUBAT ‘TA DOĞAN HANGİ BURÇ OLUYOR? 8 Şubat ‘ta dünyaya gelenler Kova burcuna mensup olmaktadır. Kova burcu 21 Ocak ile 19 Şubat arasını kapsamaktadır. Bu tarihte doğanların burcu olan Kova, Hava grubuna dahildir.

Kova burcu hangi burçla evlenmeli?

Kova burcunun duyarlı yapısı toplumsal olaylara karşı eşitlikçi bakış açısı olması nedeni ile dengeli ve adalet sahibi terazilerle çok iyi bir şekilde anlaşırlar. Bu her iki burçta kavga ortamlarını çok sevmez ve naif insanlardır. Bu nedenle de çok iyi anlaşırlar. Kova burcu, aslan burçları ile de çok iyi anlaşırlar.

Kova burcu hangi burca aşık olur?

Kova ‘nın kendine özgü çılgınlıkları, Terazi’nin müthiş ilgisini çeker ve ideal bir çift oluştururlar. Çekici ve cana yakın Terazi’nin zarafeti dillere destandır. Duygu ve romantizm yaşamının büyük bir bölümünü kaplar.

You might be interested:  16 Eylül Hangi Burç Ve Özellikleri?(Mükemmel cevap)

Kova burcu hangi burçlarla evlenir?

Kova burcu kadınının genellikle yengeç, kova, akrep ve başak burçları ile cinsel çekimleri uyuşur. Fakat özgürlüğüne düşkün olan kova burçları, yengeç burcu ile çok iyi bir aşk yaşasa da evlilikte daha çok ikizler ve terazi ile mutlu olur.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *