12 Ocak Hangi Burç?(En iyi çözüm)

12 Ocak hangi burç yükseleni?

Yükselen burcu Oğlak olanların ne kadar ciddi olabileceğini kestirmek biraz zordur. Ancak bilinmesi gereken en önemli nokta ise, asla ciddiyetlerini kaybetmeyecekleridir. Her konuda oldukça sabırlı davranır ve acele hareket etmekten nefret eder.

12 1 ne burcu?

22 Aralık – 21 Ocak tarihleri arasında doğan herkesin burcu oğlak burcudur.

Aralik 28 burcu nedir?

Bu nedenle 28 Aralık günü doğmuş olan kadın ve erkekleri burcu “Oğlak Burcu “‘dur. Astrolojide kişilerin yükselen burcunu öğrenmek için doğdukları zamanın tam olarak bilinmesi zorunludur.

15 Ocak hangi burç olur?

15 Ocak tarihi de 21 Ocak öncesinde yer aldığı için Oğlak burcudur. Oğlak burcu, toprak grubu içerisinde yer alan bir burç olarak bilinmektedir. 15 Ocak tarihinde doğan ve Oğlak burcu olan kişilerin yükselenini hesaplamak için ise doğum saatinin bilinmesi gerekmektedir.

Oğlak burcu nun yükseleni hangisi?

Yükselen Oğlak burcu, ciddi, sabırlı ve planlı bir kişiliğin ortaya çıkmasında etkilidir. Oğlak ‘ı yöneten Satürn Yükselen Oğlak ‘ın da yönetici gezegenidir. Yükselen Oğlak, ciddiyeti ve gerçekçiliği yüzünden kimi zaman melankolik ya da kötümser bir insan olarak da tanınabilir.

12.12 burcu nedir?

Yay burcu insanları içtenlikleri ve iyimser yaşam görüşleri ile tanınırlar. Gençliklerinde dikkatsiz, heyecanlı ve geleneklere aykırı davranışlar içinde olsalar da, geçmiş yanılgılarından en çok ders alan kişiler bu burçtan çıkar.

You might be interested:  Hangi Ayda Hangi Burç Olunur?(EN iyi 5 ipucu)

12 Aralık hangi burç erkeği?

12 Aralık Hangi Burç Olur? Yay burcuna sahip olan kişiler 23 Kasım – 21 Aralık tarihlerinin arasında doğmuş olan kişilerdir.

12 burç nedir?

Burçlar Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık olmak üzere 12 ‘ye ayrılır.

28 Aralık 2002 hangi burç?

28 Aralık tarihinde dünyaya gelen kişi oğlak burcu olur.

29 Aralık hangi burç?

Astrolojiye göre 22 Aralık -21 Ocak tarihleri arasında doğan kişilerin burcu “Oğlak Burcu “dur. Bu durumda 29 Aralık tarihinde doğmuş insanların burcu oğlaktır.

Oğlak burcu hangi burçlarla iyi anlaşır?

Özellikle yengeç ve başak burçları oğlak burcunun en iyi anlaşacağı burçlar arasında yer alıyor.

Oğlak burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?

Oğlak burcu erkeği güçlü ve kendine güvenen kadınları sever. Oğlak burcu erkeğinin hayatında kendine güvenen ve başarılı kadınlar vardır. Zeki ve güçlü kadınlar ilgisini çeker. Oğlak burcu erkeği kısa bir zamanda aşık olur.

Oğlak burcu kızı nasıl olur?

Oğlak burcu kadınları; eli açık ve cömert insanlardır. Arkadaşları ile çok iyi anlaşabilen bir burçtur. Para konusunda elini tutan oğlak burcu kadınları; geleneklere bağlıdır. Bunun dışında duygusal anlamda zorluk çekerler.

Oğlak kızı nasıl olur?

Ev kedisi gibi uysal ve sevimli gözüken Oğlak burcu kadını, herhangi bir şeye sinirlendiğinde ya da gerçekten kırıldığında bir kaplana dönüşebilir. Sevdiği erkeği kıskanabilir. Aşk ilişkilerinde romantizme inanır. Uzun süreli ilişkiler kurar ve bu konuda oldukça başarılıdır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *