13 Nisan Hangi Burç?(EN iyi 5 ipucu)

13 Nisan‘da dünyaya gelenler Koç burcuna mensup olmaktadır. Koç burcu 21 Mart ile 20 Nisan arasını kapsamaktadır. Bu tarihte doğanların burcu olan Koç Ateş grubuna dahildir.

13 Nisan ayı hangi burç?

13 Nisan tarihinde doğan kişiler hangi burç olduklarını merak etmektedir. Bu tarihte doğanlar Koç burcunun tüm özelliklerini göstermektedir. Doğum saatini bilen kişiler kolay bir şekilde yükselen burcunu da öğrenebilmektedir.

Koç erkekleri nasıl olur?

Koç burcu erkeği hırslı yapısıyla iş hayatında da oldukça etkileyicidir. Lider olma özelliği ve sahip olduğu hırsla iş hayatında başarılı olurlar. İyi bir lider, eğlenceli bir ekip arkadaşı olurlar. Bencil yapısı cinsellikte de öne çıkar koçun.

24 Nisan hangi burç olur?

24 Nisan ‘da dünyaya gelenler Boğa burcu olmaktadır. Boğa burcu 21 Nisan – 21 Mayıs tarihleri aralığını kapsamaktadır.

13 Mayıs hangi burç olur?

13 Mayıs ‘ta dünyaya gelenler Boğa burcu olmaktadır. Boğa burcu 21 Nisan – 21 Mayıs tarihleri aralığını kapsamaktadır.

Nisan ayı hangi burç?

Nisan ayı içerisinde iki adet burç bulunmaktadır. Bunların tarihleri şöyledir; 1Nisan ve 20 Nisan tarihlerinde doğan kişiler Koç burcu olmaktadır. 21 Nisan ve 30 Nisan tarihlerinde doğan kişiler ise Boğa burcu olarak kabul edilmektedir.

You might be interested:  2 Mayıs Hangi Burç Yükseleni?(Doğru cevap)

13 Nisan da ne oldu?

1517 – Son Memlük sultanı II. Tomanbay, I. Selim tarafından Kahire’de idam edildi. 1796 – ABD’ye ilk kez bir fil Hindistan’dan getirildi. 1839 – El Salvador bağımsızlığını ilan etti. 1919 – Amritsar katliamı: Büyük Britanya askeri birlikleri, Amritsar’da (Hindistan) 379 silahsız göstericiyi öldürdü.

Koç burcu erkeği aşık olunca ne yapar?

Koç burcu erkeği aşık olduğunda sınır tanımaz bir kişiliğe bürünürler. Güçlü bir karaktere sahip olan koç burcu erkeği sevdiği kadına karşı romantik tavırlar sergiler. Eğer koç burcu erkeği birisine aşık olursa o aşkta sınır tanımazlar ve sevdiklerine oldukça değer verirler.

Koç burcu erkeği hangi burca aşık olur?

Uyumlu karakterleriyle aslan ve koç hayattan zevk almayı bilirler. Terazi burcu koç erkeğinin en iyi anlaştığı burçtur. Hatta romantik birliktelik anlamında koç ve terazi ikilisi mükemmel bir uyum yakalayabilir.

Koç burcu erkeği nasıl sevişir?

Zor bir karakter olmalarına rağmen koç erkekleri en küçük şeylerden bile mutlu olurlar. Bu sebeple de küçük sürprizlerden çok hoşlanırlar. Koç burcu erkeklerinin hoşlandığı bir diğer özellik ise gözü kara olmaktır. Özgür ve maceraperest bir burç olmalarından dolayı kendilerine eşlik edecek bir partner ararlar.

24 Nisan yükselen burcu nedir?

BOĞA BURCU YÜKSELENİ Yükselen burcu Boğa olanlar, sakin ve uyumlu insanlardır.

Boğa burcu hangi burçlarla iyi anlaşır?

Boğa burcu erkeklerinin anlaştığı burçlar; balık, başak ve oğlak burcudur. Bu burçların başında ise oğlak burcu yer alır. Oğlak burcu, boğa burcunda olduğu üzere başarı ve kariyer adına çalışan ve bu konulara çok önem veren bir burçtur.

10 Nisan hangi burç olur?

10 NİSAN ‘DA DOĞAN HANGİ BURÇ OLUYOR? 10 Nisan ‘da dünyaya gelenler Koç burcuna mensup olmaktadır. Koç burcu 21 Mart ile 20 Nisan arasını kapsamaktadır. Bu tarihte doğanların burcu olan Koç Ateş grubuna dahildir.

You might be interested:  9. Ayın 10 Hangi Burç?(En iyi çözüm)

13 Mayıs hangi burç kadın?

22 Nisan ile 21 Mayıs tarihleri arasında dünyaya gelen insanlar güneş burcuna göre boğa burcu sayılmaktadır. 13 Mayıs tarihinde doğan bir kişi boğa burcuna sahip olmaktadır. 133 Mayıs ‘ta doğan insanlar boğa burcuna sahip oldukları için boğa burcunun özelliklerini taşımaktadır. Boğa burçları güvenilir insanlardır.

13 Mayıs 2009 hangi burç?

13 Mayıs gününde doğmuş olanlar Boğa Burcudur. 21 Nisan ile 21 Mayıs tarihleri arasında doğmuş olan herkes Boğa Burcuna mensuptur. 21 Nisan ve 21 Mayıs gününde doğanlar da Boğa burcudur.

21 Mayıs hangi burç olur?

21 Mayıs doğumlu insanların burcu ikizlerdir. 21 Mayıs Hangi Burç ve Burcu Ne? Astrolojiye göre 21 Mayıs tarihinde doğanlar ikizler burcudur. Astrolojide güneş burcu olarak adlandırılan burçlar kişilerin doğum tarihinde göre saptanır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *