13 Nisanda Doğanlar Hangi Burç?(EN iyi 5 ipucu)

13 Nisan tarihinde doğan kişiler hangi burç olduklarını merak etmektedir. Bu tarihte doğanlar Koç burcunun tüm özelliklerini göstermektedir.

2 Nisan hangi burç ve özellikleri?

2 Nisan tarihinde doğan kişiler Koç burcunun özelliklerini tamamıyla göstermektedirler. Özgür ruhlu bir yapıları vardır. Bazı zamanlar inatçı davrandıkları da olmaktadır.

Koç Burcunun Özellikleri Nelerdir?

Burç grubunun ilk burcu olan koç ateş grubuna aittir. Hareketli ve enerjik yapılarıyla dikkat çekerler. Bu burçta doğan kişilerin en büyük özelliği, ben merkezci olmalarıdır. Bu burcun mensupları pratik kişilerdir, coşkulu ve heyecanlıdırlar.

13 Mayıs hangi burç erkeği?

13 Mayıs gününde doğmuş olanlar Boğa Burcudur. 21 Nisan ile 21 Mayıs tarihleri arasında doğmuş olan herkes Boğa Burcuna mensuptur. 21 Nisan ve 21 Mayıs gününde doğanlar da Boğa burcudur.

2013 yılında doğan çocukların burcu ne olur?

4 Ekim 2013 13 Ekim 2013 tarihleri arasında doğanlar Kova burcunun etkilerini taşırlar.

2021 2 Nisan hangi burç?

2 Nisan ‘da dünyaya gelenler Koç burcuna mensup olmaktadır. Koç burcu 21 Mart ile 20 Nisan arasını kapsamaktadır. Bu tarihte doğanların burcu olan Koç Ateş grubuna dahildir.

02 Nisan hangi burç?

2 Nisan’da doğan kişiler koç burcuna sahiptir. Aynı zamanda bu burç Zodyak’ın da ilk burcudur. 21 Mart – 20 Nisan tarihleri arasında doğan herkes koç burcuna sahiptir. Bu burç insanları kimi zaman alçalan ve yükselen burçların etkisi altında da kalabilir.

You might be interested:  Akuamarin Taşı Hangi Burç?

Koç burcu hangi burca aşık olur?

Eğer Koç ve Aslan arasındaki bir denge ve uzlaşma sağlanabilirse dost olarak da partner olarak da mükemmel eşleşme sağlanmış olur. Koç burcu kadınının en iyi anlaştığı diğer bir burç ise Yay burcudur.

Koç burcu en çok nelerden hoşlanır?

Zor bir karakter olmalarına rağmen koç erkekleri en küçük şeylerden bile mutlu olurlar. Bu sebeple de küçük sürprizlerden çok hoşlanırlar. Koç burcu erkeklerinin hoşlandığı bir diğer özellik ise gözü kara olmaktır. Özgür ve maceraperest bir burç olmalarından dolayı kendilerine eşlik edecek bir partner ararlar.

Koç burcu erkeği hangi burca aşık olur?

Uyumlu karakterleriyle aslan ve koç hayattan zevk almayı bilirler. Terazi burcu koç erkeğinin en iyi anlaştığı burçtur. Hatta romantik birliktelik anlamında koç ve terazi ikilisi mükemmel bir uyum yakalayabilir.

Mayısın 13 ünde doğanlar hangi burç?

13 Mayıs ‘ta dünyaya gelenler Boğa burcu olmaktadır. Boğa burcu 21 Nisan – 21 Mayıs tarihleri aralığını kapsamaktadır.

2 Mayıs hangi burç erkeği?

2 Mayıs burcu Boğa’dır. 2 Mayıs günü doğanların burcu Boğa burcudur. 21 Nisan – 20 Mayıs tarihleri arasında doğanların burcu Boğa burcudur. Bu bakımdan 2 Mayıs günü doğum günü olanların burcu da Boğa olmaktadır.

Boğa burcu kimlerle iyi anlaşır?

Boğa burcu erkeklerinin anlaştığı burçlar; balık, başak ve oğlak burcudur. Boğa burçları da başlamış olduğu işleri tamamlamadan bırakmamaktadır. Bu iki burç bir araya geldiğinde birbirlerinin eksiklerini tamamlarlar. Boğa ve balık burçları, çok iyi anlaşan iki burçtur.

15 Temmuz burcu ne olur?

15 Temmuz tarihi içerisinde doğmuş olan bir kişi yengeç burcu olmaktadır. Yengeç burcu olan bireylerin ise 23 Haziran ile 22 Temmuz tarihlerinin arasında doğmuş olmaları gerekmektedir. Yengeçler çok hassas bir yapıya sahip olan kişilerdir.

You might be interested:  15 Kasım Hangi Burç?(Çözüm bulundu)

2012 burcu ne?

12 Aralık tarihi Yay burcudur. 22 Kasım ve 21 Aralık tarihleri arasında doğan herkes Yay burcuna mensuptur. Yay burcu ateş grubundan bir burçtur.

15 Temmuz burcu ne oluyor?

15 Temmuz ‘da dünyaya gelenler Yengeç burcu olmaktadır. Yengeç burcu 22 Haziran – 23 Temmuz tarihleri aralığını kapsamaktadır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *