17 Aralık Ayı Hangi Burç?(Mükemmel cevap)

17 Aralık yay burcudur. 17 Aralıkta doğanlar doğum saatini ve cinsiyetini yazarak yükselen burcunu öğrenebilirler. 1- Basmakalıp fikirlerden ve önyargılı insanlardan hoşlanmazlar.

17 Aralık hangi burç olur?

17 Aralık Hangi Burç Olur? Yay burcuna sahip olan kişiler 23 Kasım – 21 Aralık tarihlerinin arasında doğmuş olan kişilerdir.

21 Aralık hangi burç olur?

21 Aralık günü doğmuş kişilerin burcu “Yay Burcu ” olacaktır. 21 Aralık 2021 Salı Koç Günlük Burç Yorumları Ekonomik olarak şanslı bir gün yaşayabilirsiniz.

22 aralık burç hangisi?

22 Aralık günü doğmuş kişilerin burcu “Yay Burcu ” olacaktır. 22 Aralık 2021 Çarşamba Koç Günlük Burç Yorumları Depresyona girebilirsiniz.

Aralik 14 Hangi burcu?

14 Aralık günü doğmuş kişilerin burcu “Yay Burcu ” olacaktır.

17 Aralık hangi burç Yukseleni?

Yay burcu yükseleni sosyal bir yapıya sahiptir, oldukça arkadaş canlısıdır.

18 aralık ayının burcu nedir?

” 18 Aralıkta doğanlar yay burcudur. Zodyak sıralamasındaki dokuzuncu burç olan Yay, Koç ve Aslan ile birlikte ateş grubunda yer alıyor. Ateş burçları dışında Boğa ve Başak ile de çok iyi anlaşan Yay’ın anlaşamadığı burçlar ise İkizler ve Kova’dır. Yay burcunun uğurlu taşları topaz ve akik, uğurlu günü ise Salıdır.

21 Aralık Oğlak mı Yay mı?

Buna bağlı olarak 21 Aralık tarihinde dünyaya gelen kişilerin yay burcu olduğunu söylemek mümkündür.

You might be interested:  Aralığın 16 Sı Hangi Burç?(En iyi çözüm)

2006 21 Aralık hangi burç?

22 Kasım ile 21 Aralık tarih aralığında doğan kişiler yay burcuna sahip olmaktadır.

31 Aralık’ta doğan kişinin burcu nedir?

31 Aralık günü doğan kişilerin burcu Oğlak burcudur. 22 Aralık – 20 Ocak tarihleri arasında doğanların burcu Oğlak burcu olmaktadır. Bu bakımdan 31 Aralık günü doğum günü olanların burcu da Oğlak burcu oluyor. Kısacası 31 Aralık ‘ ta doğum tarihi olanların burcu Oğlak burcuna aittir.

22 Haziran hangi burç olur?

22 Haziran tarihinde doğan kişiler, yengeç burcunun karakteristik özelliklerine sahip olur. Bu burca sahip olan kişiler, her zaman su elementi ile beslenir ve gelişirler. Bu nedenle de sürekli bir gelişim içinde yaşarlar. 22 Haziran tarihinde doğan kişiler, Merkür gezegeninin etkisi içinde yaşarlar.

14 Ocak hangi burç olur?

“Yıldızlara göre 14 Ocak tarihinde doğan kişilerin burcu toprak grubundandır ve bu kişiler oğlak burcudur. 22 Aralık – 21 Ocak tarihleri arasında doğan kişilerin burcu oğlak burcudur. Ama oğlak burcunun bazı özellikleri yükselen ya da alçalan yani dominant burcun etkisinde kalabilir.

1995 14 Aralık hangi gün?

Perşembe. 14 Aralık 1995 tarihinin Perşembe gününe denk geldiği bilgisini bu sayfada paylaştık.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *