17 Mart Hangi Burç?(Çözünme)

17 Mart‘ta dünyaya gelenler Balık burcuna mensup olmaktadır. Balık burcu 20 Şubat ile 20 Mart arasını kapsamaktadır. Bu tarihte doğanların burcu olan Balık, Su grubuna dahildir.

17 martta doğanlar ne burcu?

17 Mart doğumlu kişiler balık burcu tarihi sınırları içerisinde yer alır. 20 Şubat ve 20 Mart arası tarihinde doğanlar balık burcu olur. 17 Mart balık burcu tarihidir. 17 Mart yükseleni balık burcu yükseleni olur. Balık burcu yükseleni duygusal yapısı ile bilinir.

17 Mart yükseleni nedir?

BALIK BURCU YÜKSELENİ Yükselen burcu Aslan olan kişiler iyi niyetli, sevecen insanlardır.

17 Temmuz hangi burç olur?

17 Temmuz ‘da dünyaya gelenler Yengeç burcu olmaktadır. Yengeç burcu 22 Haziran – 23 Temmuz tarihleri aralığını kapsamaktadır.

25 Şubat hangi burç erkeği?

25 Şubat ‘ta dünyaya gelenler Balık burcuna mensup olmaktadır. Balık burcu 20 Şubat ile 20 Mart arasını kapsamaktadır.

Ikizler burcu nasıl bir şey?

İKİZLER BURCU GENEL ÖZELLİKLERİ İkizler burcu insanları hızlı düşüncelerine uygun çabuk hareket ederler. Ayni anda birkaç işi birden yapabilirler. Onların adapte olamayacakları iş yoktur. Bu yüzden değişik karakterli olmaları ile tanınırlar.

You might be interested:  Kasım Hangi Burç?(En iyi çözüm)

Balık burcu kadının özellikleri nelerdir?

Balık burcu kadını genel anlamda duygusal, sezgileri oldukça güçlü, maneviyatı ve iç dünyası kuvvetli, uyumlu ve nazik bir karaktere sahiptir. Balık burcu kadını hayatın kendine özgü var olan düzeninden, kendi etkileşimleri de dahil her zaman derin anlamlar aramakta olan ve derin anlamlar bulan bir kadındır.

17 Şubat hangi burç yükseleni?

17 Şubat ‘ta dünyaya gelenler Kova burcuna mensup olmaktadır. Kova burcu 21 Ocak ile 19 Şubat arasını kapsamaktadır. Bu tarihte doğanların burcu olan Kova, Hava grubuna dahildir.

17 Ocak hangi burç ve yükseleni?

Yükselen burcu Oğlak olanların ne kadar ciddi olabileceğini kestirmek biraz zordur. Ancak bilinmesi gereken en önemli nokta ise, asla ciddiyetlerini kaybetmeyecekleridir. Her konuda oldukça sabırlı davranır ve acele hareket etmekten nefret eder.

17 Mart kova mı?

17 Mart Balık burcuna aittir. 17 Mart günü doğanların burcu Balık burcudur. 20 Şubat – 20 Mart tarihleri arasında doğanların burcu Balık’tır. Bu yüzden 17 Mart günü doğum günü olanların burcu da Balık olmaktadır.

17 Temmuz Hangi Burç yükseleni?

17 Temmuz doğumlu kişiler yengeç burcu olmaktadır. Çünkü yengeç burcu 21 Haziran ve 21 Temmuz tarihleri arasını kapsar. Bu durumda 17 Temmuz bu tarihler arasında yer aldığı için yen geç burcu olmaktadır. 17 Temmuz yükseleni yengeç yükseleni olmaktadır.

1 Nisan hangi burç olur?

1 Nisan ‘da dünyaya gelenler Koç burcuna mensup olmaktadır. Koç burcu 21 Mart ile 20 Nisan arasını kapsamaktadır. Bu tarihte doğanların burcu olan Koç Ateş grubuna dahildir.

17 Temmuz 2005 hangi burç?

17 Temmuz tarihinde dünyaya gelen bireyler yengeç burcuna dahildir. 23 Haziran ve 22 temmuz tarihleri arasında doğan her kişi yengeç burcu olarak kabul ediliyor.

You might be interested:  27 Nisan Hangi Burç Yükseleni?(Çözüm bulundu)

25 Şubat hangi burç olur?

25 Şubat tarihinde doğan kişiler, balık burcunun özelliklerini taşır. Bu tarihte doğan kişiler, aşırı duygusal kişilikleri ile bilinir. Bu kişiler, hayal kurmakta çok yeteneklidir ve sanata karşı bir eğilimleri vardır. Aynı zamanda bu kişiler, çok iyi niyetlidir, anlayışlıdır ve herkesle çok iyi bir şekilde geçinir.

19 Şubat hangi burç olur?

Kova burcu insanları sevecen tavırları ile tanınırlar. Bu kişiler bencil değildirler. Irk, cinsiyet ve sosyal durumuna bakmaksızın, herkesin ayni olanaklara sahip olmasını isterler. Modern görünüşlerine karşın, inatçı ve sabit fikirli olurlar.

25 Şubat yükseleni nedir?

Balık burcu yükseleni, Güneş burcu Balık olanlar gibi hassas ve duygusal bir yapıya sahiptir. Balık burçları aynı zamanda oldukça şairanedir. Hitabeti çok kuvvetli olduğu için sizi sözleriyle etkileyebilir. Balık burcu yükseleninin bir diğer özelliği de yaratıcı olmasıdır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *