17 Mart Hangi Burç Yükseleni?(Çözünme)

17 Mart‘ta dünyaya gelenler Balık burcuna mensup olmaktadır. Balık burcu 20 Şubat ile 20 Mart arasını kapsamaktadır. Bu tarihte doğanların burcu olan Balık, Su grubuna dahildir.

17 Mart yükseleni nedir?

BALIK BURCU YÜKSELENİ Yükselen burcu Aslan olan kişiler iyi niyetli, sevecen insanlardır.

17 Ocak hangi burç ve yükseleni?

Yükselen burcu Oğlak olanların ne kadar ciddi olabileceğini kestirmek biraz zordur. Ancak bilinmesi gereken en önemli nokta ise, asla ciddiyetlerini kaybetmeyecekleridir. Her konuda oldukça sabırlı davranır ve acele hareket etmekten nefret eder.

17 Aralık hangi burç olur?

17 Aralık günü doğmuş kişilerin burcu “Yay Burcu ” olacaktır. 17 Aralık 2021 Cuma Koç Günlük Burç Yorumları Aşk hayatınızda partnerinizle ayrılık yaşayabilirsiniz.

17 Temmuz hangi burç olur?

17 Temmuz ‘da dünyaya gelenler Yengeç burcu olmaktadır. Yengeç burcu 22 Haziran – 23 Temmuz tarihleri aralığını kapsamaktadır.

17 Mart hangi burca denk geliyor?

17 Mart ‘ta dünyaya gelenler Balık burcuna mensup olmaktadır. Balık burcu 20 Şubat ile 20 Mart arasını kapsamaktadır. Bu tarihte doğanların burcu olan Balık, Su grubuna dahildir.

17 Şubat hangi burç yükseleni?

17 Şubat ‘ta dünyaya gelenler Kova burcuna mensup olmaktadır. Kova burcu 21 Ocak ile 19 Şubat arasını kapsamaktadır. Bu tarihte doğanların burcu olan Kova, Hava grubuna dahildir.

You might be interested:  Ocağın 1 Hangi Burç?(Çözüm bulundu)

17 Ocak 2021 hangi burç?

17 Ocak ‘ta dünyaya gelenler Oğlak burcu olmaktadır. Oğlak burcu 23 Aralık – 20 Ocak tarihleri aralığını kapsamaktadır.

17 ocakta doğanlar hangi burçtur?

17 Ocak tarihinde doğan herkes oğlak burcuna sahiptir. Oğlak burçları toprak gurubuna mensup olan bir burçtur. Oğlak burçları, geleceğini titizlikle planlamaya çalışan kişilerdir. Bu nedenle de sık sık depresyona girebilirler.

17 Aralık hangi burç Yukseleni?

Yay burcu yükseleni sosyal bir yapıya sahiptir, oldukça arkadaş canlısıdır.

12 Aralık hangi burç yükseleni?

12 Aralık Yükseleni Yay burcu yükselenine sahip olan kişiler, hayat dolu ve sevecendir.

18 aralık ayının burcu nedir?

” 18 Aralıkta doğanlar yay burcudur. Zodyak sıralamasındaki dokuzuncu burç olan Yay, Koç ve Aslan ile birlikte ateş grubunda yer alıyor. Ateş burçları dışında Boğa ve Başak ile de çok iyi anlaşan Yay’ın anlaşamadığı burçlar ise İkizler ve Kova’dır. Yay burcunun uğurlu taşları topaz ve akik, uğurlu günü ise Salıdır.

17 Temmuz Hangi Burç yükseleni?

17 Temmuz doğumlu kişiler yengeç burcu olmaktadır. Çünkü yengeç burcu 21 Haziran ve 21 Temmuz tarihleri arasını kapsar. Bu durumda 17 Temmuz bu tarihler arasında yer aldığı için yen geç burcu olmaktadır. 17 Temmuz yükseleni yengeç yükseleni olmaktadır.

1 Nisan hangi burç olur?

1 Nisan ‘da dünyaya gelenler Koç burcuna mensup olmaktadır. Koç burcu 21 Mart ile 20 Nisan arasını kapsamaktadır. Bu tarihte doğanların burcu olan Koç Ateş grubuna dahildir.

17 Temmuz 2005 hangi burç?

17 Temmuz tarihinde dünyaya gelen bireyler yengeç burcuna dahildir. 23 Haziran ve 22 temmuz tarihleri arasında doğan her kişi yengeç burcu olarak kabul ediliyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *