18 Aralık Ayı Hangi Burç?(Çözülmüş)

18 Aralık‘ta dünyaya gelenler Yay burcuna mensup olmaktadır. Yay burcu 24 Kasım ile 22 Aralık arasını kapsamaktadır. Bu tarihte doğanların burcu olan Yay, Ateş grubuna dahildir.

18 Aralık hangi burç erkeği?

23 Kasım – 21 Aralık tarihleri arasında doğanlar yay burcudur. Dolayısıyla doğum tarihi 18 Aralık olanlar da yay grubuna dahildir.

22 aralık burç hangisi?

22 Aralık günü doğmuş kişilerin burcu “Yay Burcu ” olacaktır. 22 Aralık 2021 Çarşamba Koç Günlük Burç Yorumları Depresyona girebilirsiniz.

Aralik 20 burcu nedir?

20 Aralık günü doğmuş kişilerin burcu “Yay Burcu ” olacaktır.

Aralik 14 Hangi burcu?

14 Aralık günü doğmuş kişilerin burcu “Yay Burcu ” olacaktır.

Yay erkeği hangi burçla evlenmeli?

Yay burcu erkeği ile uyumlu olduğu düşünülen burçlar koç, aslan, terazi ve kova burçlarıdır. Yay burcu erkeği ile uyumsuz olduğu düşünülen burçlar ise başak ve balık burçlarıdır. Aşık bir yay burcu erkeğinin manyetik bir niteliği vardır. Bu da onları çekici ve sevmesi kolay kılar.

Yay erkeği nasıl olur?

Yay burcu erkeği, son derece kibar ve beyefendi bir erkektir. Yay burcu erkeği oldukça enerjiktir ve hayattan zevk almasını iyi bilir. Kendisini daima iyi hisseder ve sürekli olarak hareket halinde olmak ister. Hareketsiz monoton bir yaşam yay burcu erkeğini çok sıkar.

You might be interested:  Şubat Ayı Hangi Burç?(Çözüm bulundu)

20 Aralık 2020 hangi burç?

20 Aralık ‘ta dünyaya gelenler Yay burcuna mensup olmaktadır. Yay burcu 24 Kasım ile 22 Aralık arasını kapsamaktadır. Bu tarihte doğanların burcu olan Yay, Ateş grubuna dahildir.

20 Aralık yükseleni nedir?

YAY BURCU YÜKSELENİ Siz hayata iyimser gözlükle bakan, asil yaradılışlı, herkesi dost kabul eden,arkadaş canlısı,sıcak kanlı ve samimi birisiniz. Olduğunuz gibi görünmekten hoşlanıyorsunuz ve insanlara çabuk inanıyorsunuz. Mert olup onları incitmekten kaçınıyorsunuz.

21 Aralık hangi burç olur?

21 Aralık günü doğmuş kişilerin burcu “Yay Burcu ” olacaktır. 21 Aralık 2021 Salı Koç Günlük Burç Yorumları Ekonomik olarak şanslı bir gün yaşayabilirsiniz.

22 Haziran hangi burç olur?

22 Haziran tarihinde doğan kişiler, yengeç burcunun karakteristik özelliklerine sahip olur. Bu burca sahip olan kişiler, her zaman su elementi ile beslenir ve gelişirler. Bu nedenle de sürekli bir gelişim içinde yaşarlar. 22 Haziran tarihinde doğan kişiler, Merkür gezegeninin etkisi içinde yaşarlar.

14 Ocak hangi burç olur?

“Yıldızlara göre 14 Ocak tarihinde doğan kişilerin burcu toprak grubundandır ve bu kişiler oğlak burcudur. 22 Aralık – 21 Ocak tarihleri arasında doğan kişilerin burcu oğlak burcudur. Ama oğlak burcunun bazı özellikleri yükselen ya da alçalan yani dominant burcun etkisinde kalabilir.

1995 14 Aralık hangi gün?

Perşembe. 14 Aralık 1995 tarihinin Perşembe gününe denk geldiği bilgisini bu sayfada paylaştık.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *