2 Aralık Hangi Burç Olur?(Doğru cevap)

2 Aralık tarihinde doğan kişiler, Yay burcuna sahiptir. Aynı zamanda 22 Kasım ve 21 Aralık tarihleri arasında dünyaya gelen kişilerde ateş grubuna mensup olan Yay burcuna mensuptur. 2 Aralık tarihinde dünyaya gelen kişilerin doğum saatine göre yükselen Burcu değişiklik gösterebilir.

2 aralıkta doğan kişinin burcu nedir?

2 Aralık ‘ta dünyaya gelenler Yay burcuna mensup olmaktadır. Yay burcu 23 Kasım ile 22 Aralık arasını kapsamaktadır. Bu tarihte doğanların burcu olan Yay, Ateş grubuna dahildir.

2 Aralık hangi burç ve özellikleri?

2 Aralık günü doğmuş kişilerin burcu “Yay Burcu ” olacaktır. 2 Aralık 2021 Perşembe Koç Günlük Burç Yorumları Sosyal alanda dikkat çekeceğiniz bir gün.

07 Aralık hangi burç?

7 Aralık günü doğmuş kişilerin burcu “Yay Burcu ” olacaktır.

12 aralık burç hangisi?

12 Aralık tarihinde doğan kişiler, yay burcuna sahip olur. 22 Kasım ve 21 Aralık tarihleri arasında doğan kişiler, Yay burcuna sahiptir. Yay burcu, ateş grubu içinde yer alan bir burçtur.

31 Aralık’ta doğan kişinin burcu nedir?

31 Aralık günü doğan kişilerin burcu Oğlak burcudur. 22 Aralık – 20 Ocak tarihleri arasında doğanların burcu Oğlak burcu olmaktadır. Bu bakımdan 31 Aralık günü doğum günü olanların burcu da Oğlak burcu oluyor. Kısacası 31 Aralık ‘ ta doğum tarihi olanların burcu Oğlak burcuna aittir.

You might be interested:  Hangi Burç Hangi Ülkede Yaşamalı?(Soru)

24 Kasım yükseleni nedir?

” 24 Kasım ‘da doğanlar yay burcudur.

Yay erkeği nasıl olur?

Yay burcu erkeği, arkadaş ortamının aranan ismidir. Neşeli olmadığı zamanlarda bile, ortamın tamamlayıcısı konumundadır. Hoşgörülü, hayallerinin peşinden koşan ve ön yargıyla hareket etmeyen yapıları vardır. Yay burcu erkeğinin en fazla bilinen olumsuz özelliği, başına buyruk şekilde davranıyor olmasıdır.

18 aralık ayının burcu nedir?

” 18 Aralıkta doğanlar yay burcudur. Zodyak sıralamasındaki dokuzuncu burç olan Yay, Koç ve Aslan ile birlikte ateş grubunda yer alıyor. Ateş burçları dışında Boğa ve Başak ile de çok iyi anlaşan Yay’ın anlaşamadığı burçlar ise İkizler ve Kova’dır. Yay burcunun uğurlu taşları topaz ve akik, uğurlu günü ise Salıdır.

Yay burcu hangi burçlarla iyi anlaşır?

Yaylar dostluğa ve arkadaşlığa oldukça önem verirken ateş elementinin ardından hava grubundan olan burçlarla da iyi anlaşabiliyor. Bu nedenle yay burcu kadınlarının ikizler, terazi ve kova burçlarıyla iyi ilişkileri olabiliyor.

Yay burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?

– Kendilerine güvenen ve eğlenceli kadınları sever. – Fikir alışverişinde bulunabileceği ve kendisini anlayabilen kişileri sever. – Macera yaşamayı seven kadınları tercih eder. – Kendi hareketli dünyasına uyum sağlayabilecek olan kadınları sever.

Aralık hangi burcu?

Aralık ayında doğan kişiler yay burcu içerisinde yer alır.

27 Aralık hangi burç olur?

Peki ama 27 Aralık Günlük Burç Yorumlarında hangi burcu neler bekliyor? 27 Aralık günü doğmuş kişilerin burcu “Yay Burcu ” olacaktır. 27 Aralık 2021 Pazartesi Koç Günlük Burç Yorumları Çevreniz tarafından alkışlanacağınız bir gün olacak.

11 Aralık hangi burç olur?

11 Aralık, ateş grubunda yer alan yay burcudur.

12 Haziran hangi burç olur?

12 Haziran ‘da Doğanların Özellikleri 12 Haziran günü dünyaya gelen kişiler İkizler burcuna sahip oldukları için, ikizler burcunun özelliklerini taşımaktadır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *