20.12 Hangi Burç?(EN iyi 5 ipucu)

20 Aralık tarihinde doğan kişilerin güneş burcu yaya burcudur.

20 Aralık hangi burç olur?

20 Aralık günü doğmuş kişilerin burcu “Yay Burcu ” olacaktır.

Yay burcu nasıl bir kişiliğe sahiptir?

Yay burcu insanları içtenlikleri ve iyimser yaşam görüşleri ile tanınırlar. Gençliklerinde dikkatsiz, heyecanlı ve geleneklere aykırı davranışlar içinde olsalar da, geçmiş yanılgılarından en çok ders alan kişiler bu burçtan çıkar. Özgürlüklerine aşırı düşkün, patavatsızlık derecesinde pratik insanlardır.

Yay burcu kadını nasıl biridir?

Yay burcu kadını, becerikli ve yetenekli bir kişiliğe sahiptir. Bu özelliği sayesinde pek çok işte başarılı olur. Özellikle de felsefi konulara ayrı bir ilgisi vardır. Heyecanlı ve iyimser bir yapıya sahip olan yay burcu kadını, gençlik dönemlerinde dikkatsiz ve geleneklere aykırı hareket eder.

20 Aralık hangi burç yükseleni?

Yay burcu yükseleni sosyal bir yapıya sahiptir, oldukça arkadaş canlısıdır.

20 Aralık yükseleni nedir?

YAY BURCU YÜKSELENİ Siz hayata iyimser gözlükle bakan, asil yaradılışlı, herkesi dost kabul eden,arkadaş canlısı,sıcak kanlı ve samimi birisiniz. Olduğunuz gibi görünmekten hoşlanıyorsunuz ve insanlara çabuk inanıyorsunuz. Mert olup onları incitmekten kaçınıyorsunuz.

Yay burcu kadını aşık olduğunu nasıl belli eder?

Yay Burcu Kadını Aşkını Nasıl Belli Eder? Yay burcu kadını aşık olursa enerjisi tavan yapar ele avuca sığmaz. Normalde sertmizaçlı olmalarına rağmen aşık olduklarında şevkatli bir insan dönüşürler. Kendinden başkasını önemsemeye başladıysa eğer o kişiye aşık olmuş demektir.

You might be interested:  5 Ocak Hangi Burç?(Çözülmüş)

Yay burcu inatçı mıdır?

7. Suyuna Gidilmediğinde İnatçı Olmaları İyilikle dağı deviren yaylar işlerine gelmezse inatçı birer keçi olmada üstlerine kimse olmayacak kadar direnirler.

Yay burcu kime aşık olur?

Yaylar dostluğa ve arkadaşlığa oldukça önem verirken ateş elementinin ardından hava grubundan olan burçlarla da iyi anlaşabiliyor. Bu nedenle yay burcu kadınlarının ikizler, terazi ve kova burçlarıyla iyi ilişkileri olabiliyor.

Yay burcu kadını zeki mıdır?

Zeki olduğunu söylemeden edemeyiz. Hızlı düşünme yeteneği sayesinde birçok konuda başarı kazanabilir. Aynı zamanda orjinal bir insandır. Engin bir zihinleri vardır, gelişmeye her zaman açıktır.

Yay kadını hangi burçla evlenmeli?

Ateş grubu ile birlikte yay burcu kadınları hava grubu burçları ile de iyi anlaşırlar. Bunlar; terazi, kova ve ikizler burcudur. Yay burcu kadınlarının toprak ve su grubu burçları ile anlaşması ise oldukça zor olacaktır. Bu burçlar; oğlak, boğa, başak, yengeç, akrep ve balık burçlarıdır.

Yay kadını neyi sever?

Yay burcu kadınları entellektüel, bilgili ve çekici kişilerdir. – Maceracı ve entellektüel erkekler her zaman ilgisini çeker. – İyi eğitim almış, öğrenimleri yüksek bilgili erkeklerden hoşlanırlar. – Özellikle eğitime çok önem verirler.

22 Aralık hangi burç yükseleni?

22 Aralık Yükseleni Bir kimse 22 Aralık tarihinde doğduysa oğlak burcuna sahip olmaktadır. Ancak başka bir gün doğmasına rağmen saat itibariyle yükseleni oğlak olan birtakım insanlar da vardır. Yükselen oğlakların en belirgin özelliği güçlü bir hafızaya sahip olmalarıdır.

Burçların yükseleni nasıl bulunur?

YÜKSELEN BURCU NASIL ÖĞRENİLİR? Yükselişinizi belirlemek için doğum zamanınızı bilmeniz gerekir. Akşam ezanına doğru, akşam ezanı ve onu takip eden belli bir zamanda olan doğumlarda, iç burcun 180 derece karşısına gelen burç, bir öncesi veya bir sonrasındaki burç yükselen burç olacaktır.

You might be interested:  Hangi Burç Hangi Takımı Tutar?(Çözünme)

19 Aralık hangi burç yükseleni?

19 Aralık günü doğan kişilerin burcu “Yay Burcu “dur. Astrolojide, güneş burcunun birisi olan yay burcu 19 Aralık doğumluları da kapsar. 19 Aralıkta doğanlar yay burcudur. İnsanlar doğduğu anda gökyüzünün durumu yükselen burcu belirler.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *