20 Mart Hangi Burç?(En iyi çözüm)

20 MART‘TA DOĞAN HANGİ BURÇ OLUYOR? 20 Mart‘ta dünyaya gelenler Balık burcuna mensup olmaktadır. Balık burcu 20 Şubat ile 20 Mart arasını kapsamaktadır. Bu tarihte doğanların burcu olan Balık, Su grubuna dahildir.

21 Mart hangi burç olur?

21 Mart ‘ta dünyaya gelenler Koç burcuna mensup olmaktadır. Koç burcu 21 Mart ile 20 Nisan arasını kapsamaktadır. Bu tarihte doğanların burcu olan Koç Ateş grubuna dahildir.

20 Mart sonrası hangi burç?

20 Mart günü doğanların burcu Koç değil Balık burcudur. Fakat 1 gün sonra yani 21 Mart günü ise Koç burcuna aittir.

Balık burcunun özellikleri nelerdir?

Balık burcu olan kişiler genel olarak sabırlı, eli açık ve de duyarlı olan insanlardır. Bu kişilerin her daim büyük bir inandırma yetenekleri bulunmaktadır. Dürüst, sadık, vicdan sahibi ve de uysaldırlar. Her çevreye kolay bir şekilde ayak uydurabilirler.

20 Mart 2004 hangi burç?

20 Mart tarihinde doğanlar Balık burcudur.

21 Mart hangi burç ve yükseleni?

Astrolojide güneş burçları doğum tarihine göredir ve 21 Mart tarihinde doğan kişilerin burcu “Koç Burcu “dur.

21 Mart Balık mı?

21 Mart günü Koç burcunun ilk günüdür. 20 Mart günü Balık burcuna aitken 21 Mart günü ise Koç burcuna aittir.

You might be interested:  Türk Telekom Günlük Burç Nasıl Iptal Edilir?(Soru)

Balık kızı nasıl olur?

Balık burcu kadını genel anlamda duygusal, sezgileri oldukça güçlü, maneviyatı ve iç dünyası kuvvetli, uyumlu ve nazik bir karaktere sahiptir. Mistik konulara var olan ilgisi de bu kadının sezgisel tarafını beslemektedir. Balık burcu kadını özellikleri arasında bir de vefakarlığı ve şefkatli olması vardır.

Mart ayında doğanların burçları nedir?

Mart ayında doğan kişilerin iki farklı burcu bulunur. 1- 20 Mart tarihleri arasında doğan kişiler; balık, 21-31 Mart tarihleri arasında doğan kişiler ise; koç burcudur. Balık burçları; 20 Şubat ile 20 Mart arasında, Koçlar ise 21 Mart ile 20 Nisan arasında doğmaktadırlar.

Ikizler burcu nasıl bir şey?

İKİZLER BURCU GENEL ÖZELLİKLERİ İkizler burcu insanları hızlı düşüncelerine uygun çabuk hareket ederler. Ayni anda birkaç işi birden yapabilirler. Onların adapte olamayacakları iş yoktur. Bu yüzden değişik karakterli olmaları ile tanınırlar.

Balık burcu hangi burçla evlenmeli?

Balık burcu kadınının sezgili ve romantik ruhu; Koç, Boğa, Aslan, Balık ve Yay burcu kişilerini cinsel çekim etkisine alabilir. Aynı zamanda Akrep, Yengeç, Koç ve Balık burçları ile çok güzel bir aşka da yelken açabilir. Ama balık kadınlarının evlenmesi için doğru kişi ise, Yengeç ve Akrep burcu insanlarıdır.

Balık burcunu anlatır mısın?

Genellikle hayal dünyasında yaşarlar. Yaşam görüşleri ciddi fakat gerçekçi değildirler. Balık burcu, diğer burçlar arasında dış etkenlerden en çok etkilenen kişilerdir. Balık burcu insanını dışarıdan gözlemleyenler; duygusal yapısının bir aşk acısına dayanamayacağını zannederler ve kötü haberi hemen vermek istemezler.

Balık burcu sinirli mi?

Balık burçlarının en belirgin özelliklerinden biri aşırı duygusal ve merhametli olmalarıdır. Cömert, sabırlı ve duyarlılıkları oldukça fazladır. Halbuki bir balık son derece kurnazdır. Sinirli bir yapıya sahip olmasına karşılık bu zeki bir tavırla kamufle eder.

You might be interested:  6. Ayın 10 U Hangi Burç?(Mükemmel cevap)

Yengeç Burcunun Özellikleri Nelerdir?

Yengeç ‘ler duygusallıkları ve duyarlılıkları ile tanınırlar. Çevresindeki her insandan da ayni hassasiyeti bekledikleri için, kolay geçinilir tipler değildir. İyi günlerinde neşeli, iyi kalpli, yardımsever, düşünceli ve anlayışlıdırlar. Fakat herhangi belirgin bir neden olmadan somurtkan ve alıngan olabilirler.

Kova burcu nasıl bir insan?

Hayal güçleri sınırsız olmakla birlikte, düşünceleri bulundukları anın ötesinde, akılcı ve sezgiseldir. Kova ‘lar dik kafalıdırlar. Kendilerini dinleyenlerin ne demek istediklerini anlamadıklarını sanırlar. Kova burcu insanları sevecen tavırları ile tanınırlar.

19 Şubat 20 Mart hangi burç?

İşte, merak edilen tüm detaylar.” 19 Mart tarihinde doğan kişiler balık burcu olarak kabul edilir. Burçlar ayın 20, 21 ve 22. Günlerinde değişiyor. 20 Şubat ve 20 Mart tarihleri arasında doğan kişiler balık burcudur.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *