21 Aralık Hangi Burç Erkek?(EN iyi 5 ipucu)

22 Kasımdan 21 Aralığa kadar doğan kişiler, yay burcu olmaktadır. Buna bağlı olarak 21 Aralık tarihinde dünyaya gelen kişilerin yay burcu olduğunu söylemek mümkündür.

21 Aralık ayının burcu nedir?

21 Aralık ‘ta dünyaya gelenler Yay burcuna mensup olmaktadır. Yay burcu 24 Kasım ile 22 Aralık arasını kapsamaktadır. Bu tarihte doğanların burcu olan Yay, Ateş grubuna dahildir.

Yay erkeği nasıl olur?

Yay burcu erkeği, son derece kibar ve beyefendi bir erkektir. Yay burcu erkeği oldukça enerjiktir ve hayattan zevk almasını iyi bilir. Kendisini daima iyi hisseder ve sürekli olarak hareket halinde olmak ister. Hareketsiz monoton bir yaşam yay burcu erkeğini çok sıkar.

20 aralık ayının burcu nedir?

20 Aralık günü doğmuş kişilerin burcu “Yay Burcu ” olacaktır.

21 Aralık hangi burç 2020?

22 Kasım ile 21 Aralık tarih aralığında doğan kişiler yay burcuna sahip olmaktadır.

Aralık ayı hangi burç?

Aralık ayı burçları Yay ve Oğlak burcu olarak biliniyor. 23 Kasım-21 Aralık tarihi arasında doğanlar Yay burcu, 22 Aralık -20 Ocak tarihi aralığında doğanlar ise Oğlak burcu oluyor.

Yay burcunun doğum günü ne zamandır?

Yay burcunda doğan kişilerin doğum tarihleri ise 22 Kasım ile 21 Aralık tarihleri arasında olmaktadır. Bu tarihler arasında doğan kişilerin burçları Yay olmaktadır.

You might be interested:  2 Kasım Doğumlu Hangi Burç?(Doğru cevap)

Yay erkeği kadında ne arar?

– Kendilerine güvenen ve eğlenceli kadınları sever. – Fikir alışverişinde bulunabileceği ve kendisini anlayabilen kişileri sever. – Macera yaşamayı seven kadınları tercih eder. – Kendi hareketli dünyasına uyum sağlayabilecek olan kadınları sever.

Yay burcu erkeği nasıl bir kadına aşık olur?

Yay Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır? Terazi, İkizler ve Kova burcu kadınları yay burcu erkeklerin ilgisini çekebilir. Kendisinin özgür olmasına yardımcı olabilecek, bağımsızlığa düşkün kadınlar hoşlarına gidebilir. Dürüst, samimi ve gerçekçi kadınlar ilgilerini çekerler.

Yay erkeği sevdigi kadina nasil davranir?

Aşık bir Yay adamı yoğun bir duygu seline kapılacaktır. Sizinle iyi ve kaliteli vakit geçirmek istemesinden size karşı hisleri olduğunu kolayca anlayabilirsiniz. Gezip, tozmak yerine bu vakti size ayırıyorsa ve maceralardan sırf sizin için uzak kalıyorsa o zaman aşık olmuş demektir.

20 Aralık yükseleni nedir?

YAY BURCU YÜKSELENİ Siz hayata iyimser gözlükle bakan, asil yaradılışlı, herkesi dost kabul eden,arkadaş canlısı,sıcak kanlı ve samimi birisiniz. Olduğunuz gibi görünmekten hoşlanıyorsunuz ve insanlara çabuk inanıyorsunuz. Mert olup onları incitmekten kaçınıyorsunuz.

21 Aralık hangi burç yükseleni?

21 Aralık Yükseleni Yükselen burcu yay olan kişilerin ise oldukça sıcakkanlı ve arkadaş canlısı kişiler olduğunu söylemek mümkündür.

22 aralık burç hangisi?

22 Aralık günü doğmuş kişilerin burcu “Yay Burcu ” olacaktır. 22 Aralık 2021 Çarşamba Koç Günlük Burç Yorumları Depresyona girebilirsiniz.

08 Aralık hangi burç?

8 Aralık günü doğmuş kişilerin burcu “Yay Burcu ” olacaktır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *