25 Eylül Hangi Burç?(Çözülmüş)

Terazi burcuna sahip olan kişiler 23 Eylül – 23 Ekim tarihlerinin arasında doğmuş olan kişilerdir.

Terazi burcunun özellikleri nelerdir?

23 Eylül – 23 Ekim

  • Terazi burcu özellikleri: Adil, eşitlikçi, dengeli, uyumlu, sakin, sabırlı, akıllı, kibar.
  • Terazi burcu erkeği: Sakin, uyumlu görüntüsünün ardında ne istediğini iyi bilen ve dominant bir yapısı vardır.
  • Terazi burcu kadını: Zarafeti ve güzelliğiyle dikkat çekicidir.
  • Terazi – Boğa Uyumu.

25 Eylül 2020 hangi burç?

22 Eylül öncesi doğanlar başak burcudur. 23 Eylül ve sonrası doğanlar ise terazi burcu olmaktadır.

27 Eylül hangi burç olur?

Terazi Haftalık Burç Yorumu / 27 Eylül – 3 Ekim 2021.

29 Eylül hangi burç olur?

Çünkü burçlar yıla göre, saate göre, ekinoksa göre değişkenlik gösterebilir. Özellikle ayın 21’i ve 22’sinde doğanlar, aynı gün içinde iki farklı burca sahip olabilirler. Örneğin; bu yıl 22 eylül saat 21.50’ye kadar doğanlar başak burcu, 22.22’de doğanlar terazi burcuna aittir.

Terazi burcu zeki midir?

Dünyanın en saf ve temiz kalpli insanları: Terazi Burcu. Onlar son derece zeki, kendisinden beklenmeyecek kadar da saf ve temiz kalplidir. Dışarıda yıkılmaz gibi görünen terazi burcu insanları, onları daha iyi tanıdıkça ne kadar kırılgan ve saf bir kalbe sahip olduklarını gösterirler.

You might be interested:  1.Ay Hangi Burç?(Çözülmüş)

Terazi burcu en çok ne gibi özellikler bulunur?

Terazi Burcu Genel Özellikleri. Hava grubuna ait Terazi burçları nazik, güler yüzlü ve güzelliklerine düşkün olmalarıyla bulundukları ortamda dikkatleri çekerler. Her zaman pozitif enerji saçan bu burç, hayatın güzelliklerine kendini adamıştır. Onun için her şeyin estetik bir yanı olmalıdır.

25 Eylül hangi grup?

25 Eylül ‘de dünyaya gelenler Terazi burcu olmaktadır. Terazi burcu 24 Eylül -23 Ekim tarihleri aralığını kapsamaktadır.

25 Eylül hangi burç ve yükseleni?

Yükselen burcu Terazi olan kişiler, burçlar kuşağının en sevimli, en içten burcudur. Hemen herkes ile uyumlu olabilir, anlaşamadığı insan yok denecek kadar azdır.

Ayın 25 i hangi burç?

25 Kasım burcu Yay’dır. 25 Kasım günü doğanların burcu Yay burcudur. 22 Kasım – 21 Aralık tarihleri arasında doğanların burcu Yay burcudur.

27 Eylül 2007 hangi burç?

27 Eylül ‘de dünyaya gelenler Terazi burcu olmaktadır. Terazi burcu 24 Eylül -23 Ekim tarihleri aralığını kapsamaktadır.

Terazi burcu hangi burçlarla iyi anlaşır?

Terazi burcu erkeğinin anlaştığı burçlar; kova, ikizler ve aslan burcu olarak sıralanabilir. Terazi burcunun erkekleri sosyalleşmeyi, insan arasına girmeyi çok sever. Bu yüzden her zaman kendileri gibi enerjik, hareketli olan ikizler burcu ile çok iyi anlaşmaktadırlar.

Akrep erkeğinin özellikleri nelerdir?

Akrep burcu erkeği, her bakımdan güvenilir, güçlü, ayakları üzerinde durabilen bir kişiliğe sahiptir. Sürekli hareket halindedir ve yerinde duramaz. İçlerinde bir küçük çocuğun heyecanını barındırır. Yapmak istediği her şeyi gerçekleştirmek için sonuna kadar çabalar ve asla vazgeçmez.

9.29 hangi burç?

Eylül ayında doğan pek çok kişi başak burcu olmaktadır. Fakat kişiler burçlarını hesaplar iken doğdukları ay ile birlikte günleri de bilmeleri gerekir. Başak burcu eylül ayının 22’sine kadar geçerli olmaktadır. 23 Eylül ile 22 Ekim tarihleri arasında doğan kişiler terazi burcu olur.

You might be interested:  28 Ağustos Hangi Burç Oluyor?(Doğru cevap)

29 Kasım hangi burç olur?

29 Kasım ‘da doğanların burcu ateş grubu burçlarından yaydır. Yay burcu 22 Kasım ve 21 Aralık tarihleri arasını kapsamaktadır.

Eylül’de doğanların yükseleni nedir?

Örneğin; 24 Ağustos ve 2 Eylül arası, saat 00.00 ile 02.00 arasında doğmuş kişilerin yükselenleri yengeçtir. 02.30 ve 04.30 arası doğmuş kişilerin yükselenleri aslan burcuyken; 05.00 ila 07.30 arası doğmuş kişilerde başak burcudur.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *