28Ocak Hangi Burç?(Mükemmel cevap)

28 Ocak‘ta dünyaya gelenler Kova burcuna mensup olmaktadır. Kova burcu 21 Ocak ile 19 Şubat arasını kapsamaktadır. Bu tarihte doğanların burcu olan Kova, Hava grubuna dahildir.

27 Ocak hangi burç erkeği?

İşte, merak edilen tüm detaylar.” 22 Ocak ile 19 Şubat tarihi arasında doğan kişilerin burçları Kova olmaktadır. Kova bir hava burcudur. Bu burcu taşıyan kişiler gelişime açıktır.

Kova burcu nasıl bir insan?

Hayal güçleri sınırsız olmakla birlikte, düşünceleri bulundukları anın ötesinde, akılcı ve sezgiseldir. Kova ‘lar dik kafalıdırlar. Kendilerini dinleyenlerin ne demek istediklerini anlamadıklarını sanırlar. Kova burcu insanları sevecen tavırları ile tanınırlar.

12 Şubat hangi burç erkeği?

12 Şubat tarihinde doğan kişilerin burcu, kovadır. Kova burcu olmak için kişinin 22 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasında doğması gerekmektedir. Kova burcu olan kişiler genel olarak sosyal hayatlarına çok önem veren kişiler olarak bilinmektedir.

29 Ocak hangi burç erkek?

22 Ocak – 19 Şubat arasında kalan günler kova burcu içine giriyor. 29 Ocak ‘ta dünyaya gelen bir insanın burcu da bu nedenle, kova burcudur.

You might be interested:  Akrep Kadını Hangi Burç Erkeklerden Hoşlanır?(En iyi çözüm)

Kova burcu erkeği nasıl olur?

Kova burcu erkeği nazik, iyimser, özgürlüğüne düşkün ve çok yönlü yapısıyla dikkati çeker. Çok yönlü oluşu zor anlaşılan bir kişilik sergilemesine neden olur. Duygularını kolay kolay belli etmez. Hoş ve neşeli kişiliği toplum içinde sevilen bir insan olmasını sağlar.

Kova burcu hangi burçlarla iyi anlaşır?

Kova burcu erkeğinin anlaşabildiği burçlar koç, ikizler, terazi ve yay burçlarıdır. Buna karşın uyumunun en düşük olduğu burçlar boğa ve akrep burçlarıdır.

Kova burcu duygularını saklar mi?

KOVA BURCU AŞK HAYATI Bir aşka başlamak istediğinde; duygularını saklar ve elde edilmesi zor bir kişiyi oynarsın. Karşındaki kişiyi zorlamaktan hoşlanırsın. Gereksiz samimiyetten hoşlanmazsın. Aşkta iletişi korkusu yaşadığın için, aşka kolay teslim olmazsın.

Kova burcu erkeği hangi burçla evlenmeli?

Kova burcunun duyarlı yapısı toplumsal olaylara karşı eşitlikçi bakış açısı olması nedeni ile dengeli ve adalet sahibi terazilerle çok iyi bir şekilde anlaşırlar. Bu her iki burçta kavga ortamlarını çok sevmez ve naif insanlardır. Bu nedenle de çok iyi anlaşırlar. Kova burcu, aslan burçları ile de çok iyi anlaşırlar.

Kova burcu erkeğinin size aşık olduğunu nasıl anlarsınız?

Kova erkeği iyi vakit geçirmeyi sever. Bu yüzden saplantılı ilişkilerden uzak durur. Aşık olduğu zaman sizin ona yapışacağınızı düşünürse anında vazgeçecektir. Aşık bir Kova erkeği sizi bir kendine çeker, bir bırakır. Ne zaman ne yapacağı hiç belli olmaz. Yanında olmanızı ister ama size soğuk ve umursamaz davranabilir.

1 Şubat hangi burç erkeği?

1 Şubat ‘ta dünyaya gelenler Kova burcuna mensup olmaktadır. Kova burcu 21 Ocak ile 19 Şubat arasını kapsamaktadır.

Kova burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?

Kova erkekleri, bilgi birikimiyle dolup taşan ve dışarıya da hoş bir görüntü sunan kadınlardan etkilenir. Ancak bu esnada makyaj ve gösterişe yönelmek bir sonuç çıkarmaz. Bu tip erkekler asil, sade ve şık görünümlerden hoşlanırlar. Doğru kadını buldukları zaman da dolu dizgin bir aşkın yolunu tutarlar.

You might be interested:  9 Eylülde Doğan Hangi Burç Olur?(Doğru cevap)

12 Şubat hangi burç olur?

12 Şubat tarihinde doğanlar Kova burcudur. 22 Ocak- 19 Şubat tarihinde doğan herkes Kova burcuna mensuptur.

Ocağın 29 hangi burçtur?

29 Ocak ‘ta dünyaya gelenler Kova burcuna mensup olmaktadır. Kova burcu 21 Ocak ile 19 Şubat arasını kapsamaktadır. Bu tarihte doğanların burcu olan Kova, Hava grubuna dahildir.

Kova burcu erkeği hangi burçlarla anlaşır?

Kova Burcu Erkeğinin Anlaşabildiği Burçlar Kova burcu erkeği koç, ikizler, yay ve terazi burçları ile iyi anlaşmaktadır.

29 Ocak yükseleni nedir?

Yükselen burcu Kova olan kişilerin en önemli özelliği dürüstlüktür. Tüm burçlar arasında yükselen Kova kadar dürüst olan başka burç yoktur. İçten ve idealist davranışları vardır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *