29 Eylül Hangi Burç Kadını?(Çözüm bulundu)

29 Eylül doğumlu kişiler “Terazi Burcu“dur. 29 Eylül Hangi Burç Ve Ne Burcu? Astrolojide 12 güneş burcu vardır bunlardan birisi de terazi burcudur.

Terazi kadının özellikleri nelerdir?

Terazi burcu kadınları entellektüeldir. Her zaman nazik ve gerçekçi olması dikkat çekici bir özelliğidir. Ayrıca kolayca uyum sağlayabilen bir yapısı vardır. Sosyal, hırslı ve sevgi dolu insanlardır. Aşık oldukları kişiye bağlıdırlar.

29 Eylül yükseleni nedir?

Yükselen burcu Terazi olan kişiler, burçlar kuşağının en sevimli, en içten burcudur.

Terazi burcu kadını kiminle evlenmeli?

Terazi burcu kadınları, sosyal olmayı ve sosyalleşmeyi çok severler. Bu nedenle de terazi kadını kendi gibi hareketli, girişken ve enerjik ikizler burcu ile çok iyi anlaşırlar. Bu nedenle de onların hayatlarında her zaman ikizler burcuna ihtiyaçları vardır.

Terazi kadını nasıl bir erkek ister?

– Terazi burcu kadını merhametli ve yardımsever erkeklerden hoşlanır. – İlişki yaşayacağı insanın karakterli olmasını ister. – Hayatına girecek olan erkeğin açık sözlü olmasını ve her zaman doğruları söylemesini ister. – Dürüstlüğe çok fazla önem verir.

29 Eylül ayinin burcu nedir?

“Her dönemde Astroloji merak uyandırmıştır. Bu durum günümüzde de farklı değildir. İşte 29 Eylül hangi burç, 29 Eylül tarihte ne günüdür, 29 Eylül tarihinde doğan Türk ünlüler ve futbolcular ve konu hakkında çok daha fazlasını sizler için derledik.” 29 Eylül doğumlu kişiler “Terazi Burcu “dur.

You might be interested:  1 Nisan Hangi Burç Kadını?(Mükemmel cevap)

Başak burcunun yükselen burcu nedir?

22 Ağustos – 23 Eylül arası doğmuş ve başak burcu sahibi bireylerin yükselen burçları, saat ve zaman aralığına göre hesaplanmaktadır. Örneğin; 24 Ağustos ve 2 Eylül arası, saat 00.00 ile 02.00 arasında doğmuş kişilerin yükselenleri yengeçtir.

Eylül’ün 29 u hangi burçtur?

Terazi burcuna sahip olan kişiler 23 Eylül – 23 Ekim tarihlerinin arasında doğmuş olan kişilerdir.

Terazi burcu hangi burca aşık olur?

Terazi Burcu Erkeğinin Anlaşabildiği Burçlar Terazi burcu erkeğinin anlaştığı burçlar; kova, ikizler ve aslan burcu olarak sıralanabilir. Terazi burcunun erkekleri sosyalleşmeyi, insan arasına girmeyi çok sever. Bu yüzden her zaman kendileri gibi enerjik, hareketli olan ikizler burcu ile çok iyi anlaşmaktadırlar.

Terazi burcu kız hangi burçlarla anlaşır?

Terazi Burcu Kadınının Anlaştığı Burçlar

 • İkizler burcu.
 • Aslan burcu.
 • Kova burcu.

Terazi burcu kimlerle anlaşamaz?

Terazi Burcu (23 Eylül – 23 Ekim) Anlaşamadığı Burçlar Terazi burcunun anlaşamadığı burçlar arasında ikizler burcu ve akrep burcu gelecektir.

Terazi burcu kadını nasıl elde edilir?

Terazi burcu kadını nelerden etkilenir? Terazi burcu kadınını etkilemenin 11 yolu:

 1. 1) Dış görünümünüzü önemseyin.
 2. 2) Saygılı olun.
 3. 3) Arkadaşlığınıza önem verin.
 4. 4) Onunla sosyal etkinliklere katılın.
 5. 5) Maceraya atılmaya hazır olun.
 6. 6) Romantik olun.
 7. 7) Sakin bir yapınız olsun.
 8. 8) İlişkide tutkuya önem verin.

Terazi burcu kadını neleri sevmez?

Huzursuz ortamlardan hoşlanmayan bu hanımlar geçimsiz insanlara tahammül edemez. Sinirli ve kavgacı biriyseniz Terazileri kendinizden soğutursunuz. Onlara her zaman hoşgörülü ve kibar yaklaşmalısınız. Çekingen veya korkak olduğu için değil, kavga gürültüden haz etmediği için anlayışlıdır ve tartışmaktan kaçınır.

Terazi burcu kadını aldatır mı?

Terazi: Terazi asla aldatmaya yaklaşmaz. Aldatmadan ilişkiye noktasını koyabilir ve yeni bir aşka yelken açabilir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *