29 Haziran Hangi Burç?

29 Haziran tarihinde doğan kişiler yengeç burcunun özelliklerini göstermektedirler. Yengeç burcu su grubunda yer alan burçlardan bir tanesidir. Bu burç insanı aşırı duygusal bir yapıya sahiptir.

Yengeç Burcunun Özellikleri Nelerdir?

Yengeç ‘ler duygusallıkları ve duyarlılıkları ile tanınırlar. Çevresindeki her insandan da ayni hassasiyeti bekledikleri için, kolay geçinilir tipler değildir. İyi günlerinde neşeli, iyi kalpli, yardımsever, düşünceli ve anlayışlıdırlar. Fakat herhangi belirgin bir neden olmadan somurtkan ve alıngan olabilirler.

29 Haziran yükseleni nedir?

Yükselen burcu Yengeç olan kişiler başkalarının fikirlerini kullanmakta ustadır. Bunu uygularken de kurnaz ve kaprisli davranışlar sergileyebilirler. Rol yapma yetenekleri oldukça iyidir.

30 Haziran hangi burç ve özellikleri?

30 Haziran günü doğan bireyler yengeç burcu olmaktadır. Su grubu burcunu oluşturan yengeç burcu sahibi olduğu birtakım özellikler ile bir hayli fazla ön plana çıkmaktadır.

1 ayın 29 u hangi burçtur?

22 Ocak – 19 Şubat arasında kalan günler kova burcu içine giriyor. 29 Ocak’ta dünyaya gelen bir insanın burcu da bu nedenle, kova burcudur.

Yengeç burcu kimlerle iyi anlaşır?

Yengeç kadınının en iyi anlaştığı burçlar arasında, Başak, Akrep ve Boğa burçları yer alır. Sakin ve bağlılığına düşkün ve sakin burçların arasındaki uyum ise genellikle huzur vericidir. Boğa erkeğinden alacağı güven, Yengeç kadınının daha huzurlu ve daha bir mutlu olmasını sağlar.

You might be interested:  Hangi Burç Erkek Hangi Tip Kadından Hoşlanır?(Çözüm bulundu)

Yengeç burcu en çok ne yapmaktan hoşlanır?

Duygusal, sadık, yaratıcı ve yemeyi içmeyi seven yengeçleri şık ev hediyeleriyle mutlu edebilirsiniz. Ayrıca yengeç kadını için; iç çamaşırı, romantik bir şamdan ya da abajur, mutfak gereçleri, Dekorasyon malzemeleri, bir buket gül ve takı setleri en uygun hediye çeşitlerindendir.

7 Haziran Hangi burç yükseleni?

7 Haziran yükseleni hesaplama için kişinin doğum saatini bilmesi gerekmektedir. Yükselen burcu İkizler olan kişiler kolay heyecanlanan, çabuk sıkılan bir yapıya sahiptir. Kolay sinirlenip, hızlı bir şekilde sakinleşen kişilerdir. Kişilikleri oldukça orijinaldir.

29 Mayıs hangi burç yükseleni ne?

29 Mayıs ‘ta dünyaya gelenler İkizler burcuna mensup olmaktadır. İkizler burcu 22 Mayıs ile 21 Haziran arasını kapsamaktadır. Bu tarihte doğanların burcu olan İkizler Hava grubuna dahildir.

28 Haziran hangi burç olur?

Yengeç burcu yükselene sahip insanlar duygusal güvenlik ihtiyacında olurlar. Duygusal olarak kendini güvende hissetmek isteyen yengeç burcu yükselenler duygusal konuda destek görmek istediğinden hayatlarında hep biri olsun ister.

30 Haziran 2021 hangi burç?

30 Haziran ‘da dünyaya gelenler Yengeç burcu olmaktadır.

1907 hangi burç?

19 Temmuz günü doğan kişilerin burcu Yengeç olmaktadır.

30 Haziran 2004 hangi burç?

30 Haziran tarihinde doğan kişiler yengeç burcudur. Bir su grubu burcu olan yengeç burcu sahip olduğu bir takım özellikler ile oldukça fazla ön plana çıkar.

Kova burcu nasıl bir insan?

Hayal güçleri sınırsız olmakla birlikte, düşünceleri bulundukları anın ötesinde, akılcı ve sezgiseldir. Kova ‘lar dik kafalıdırlar. Kendilerini dinleyenlerin ne demek istediklerini anlamadıklarını sanırlar. Kova burcu insanları sevecen tavırları ile tanınırlar.

Nisan sonu hangi burç?

1Nisan ve 20 Nisan tarihlerinde doğan kişiler Koç burcu olmaktadır. 21 Nisan ve 30 Nisan tarihlerinde doğan kişiler ise Boğa burcu olarak kabul edilmektedir.

You might be interested:  31 Temmuzda Doğanlar Hangi Burç?(EN iyi 5 ipucu)

Nisan ayında doğanlar hangi burçtan?

Mart ayında doğan kişilerin iki farklı burcu bulunur. 1- 20 Mart tarihleri arasında doğan kişiler; balık, 21-31 Mart tarihleri arasında doğan kişiler ise; koç burcudur. Balık burçları; 20 Şubat ile 20 Mart arasında, Koçlar ise 21 Mart ile 20 Nisan arasında doğmaktadırlar.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *