31 Temmuz Hangi Burç?(EN iyi 5 ipucu)

31 Temmuz‘da dünyaya gelenler Aslan burcuna mensup olmaktadır. Aslan burcu 24 Temmuz ile 21 Ağustos arasını kapsamaktadır. Bu tarihte doğanların burcu olan Aslan Ateş grubuna dahildir.

31 Temmuz hangi burç Yükselen?

Yükselen burcu aslan olan kişiler bir hayli çalışkan insanlardır ev yaşam standartlarını yükseltebilmek amacı ile canla başla çalışabilmektedirler. 31 Temmuz Tarihinde Doğanların Özellikleri Nelerdir? Aslan burcu olan insanı önder olan insanlardır.

31 Temmuz hangi burç Ozellikleri?

İyi zamanlarında etkileyici, güler yüzlü, başkalarına yardım etmeyi seven ve bunu kendine görev sayan Aslan’lar sevimli ve iyimser kişilerdir. Ona karşı hatalı davransanız bile, size olgun bir şekilde tepki verir. Fakat; Sabrı taştıktan sonra, dürüst ve mert, gerektiğinde sert bir şekilde tavır gösterir.

Aslan burcu hangi burçlarla iyi anlaşır?

” Aslan burçları kendisi gibi ateş grubundan olan Yay ve Koç ile iyi anlaşırlar.” Ancak gözlem ve haritalardaki durumlarına bakıldığında, kendisi gibi rekabetçi olan koç burcuyla yaya göre daha az anlaşması olacaktır. Aslan burcunun anlaşmakta zorlanacağı burçlar su grubu burçlarıdır.

31 Ağustos hangi burç olur?

31 Ağustos Hangi Burç Olur? Başak burcuna sahip olan kişiler 23 Ağustos – 22 Eylül tarihlerinin arasında doğmuş olan kişilerdir.

You might be interested:  Ekim Sonu Kasım Başı Hangi Burç?(Çözülmüş)

Burçların yükseleni nasıl bulunur?

YÜKSELEN BURCU NASIL ÖĞRENİLİR? Yükselişinizi belirlemek için doğum zamanınızı bilmeniz gerekir. Akşam ezanına doğru, akşam ezanı ve onu takip eden belli bir zamanda olan doğumlarda, iç burcun 180 derece karşısına gelen burç, bir öncesi veya bir sonrasındaki burç yükselen burç olacaktır.

27 Temmuz yükseleni nedir?

Aslan burcu yükselenine sahip olan kişiler girdiği ortamlarda hemen dikkatleri üzerine çeken kişilerdir. Aslan burcu yükseleni bir ortamda ilgi odağı halindedir.

Kova burcu nasıl bir insan?

Hayal güçleri sınırsız olmakla birlikte, düşünceleri bulundukları anın ötesinde, akılcı ve sezgiseldir. Kova ‘lar dik kafalıdırlar. Kendilerini dinleyenlerin ne demek istediklerini anlamadıklarını sanırlar. Kova burcu insanları sevecen tavırları ile tanınırlar.

Yengeç Burcunun Özellikleri Nelerdir?

Yengeç ‘ler duygusallıkları ve duyarlılıkları ile tanınırlar. Çevresindeki her insandan da ayni hassasiyeti bekledikleri için, kolay geçinilir tipler değildir. İyi günlerinde neşeli, iyi kalpli, yardımsever, düşünceli ve anlayışlıdırlar. Fakat herhangi belirgin bir neden olmadan somurtkan ve alıngan olabilirler.

Yengeç burcu hangi meslekte başarılı olur?

Yengeç: Merhametli, sıcakkanlı, yardımcı, duygusal yapıdaki yengeçler bu özelliklerini kullanarak seçecekleri mesleklerde oldukça başarılı olabilirler. Anaokulu öğretmenliği, psikolog, şair, ressam, senarist, hemşirelik gibi meslekleri tercih edebilirler.

Aslan burcu hangi burçlarla iyi anlaşamaz?

Aslanlar, özellikle Oğlak, Başak ve Balık burçlarıyla anlaşamazlar.

Aslan burcu hangi burçla evlenmeli?

Aslan burcu kadını, özgürlüğü seven bir karaktere sahip olmasından dolayı onu en iyi anlayabilecek burç olan yay burcu erkeği ile evlenebilir. Bununla beraber hareketli yapısın ayak uydurabilecek tek burç olan ikizler, yine aslan burcu kadını için ideal eştir.

Aslan burcu kadını hangi burçla iyi anlaşır?

Aslan burcu kadınlarının genel olarak anlaştığı 3 tane burç vardır. Bu burçlar koç, ikizler ve yay burçlarıdır. Aslan burcu kadınları öz güvenleri yüksek olan ve iddialı olan koç burçları ile oldukça iyi geçinirler. Bu iki burç arasında inatlaşmalar her daim vardır.

You might be interested:  Koç Kadını Hangi Burç Erkeği Ile Anlaşır?(Çözüm bulundu)

Ağustos ayında doğan hangi burç olur?

Ağustos ayında doğan kişilerin burçları tarihlerine göre Aslan veya Başak burcu olarak kabul edilmektedir.

23 Ağustos hangi burç olur?

23 Ağustos tarihinde doğan kişiler Aslan burcudur.

30 Ağustosta doğan hangi burç?

İnsanlar doğum tarihleri ile kolay bir şekilde burçlarını öğrenebilmektedirler. 30 Ağustos tarihinde doğan kişiler de burçlarını merak etmektedir. Bu tarihte doğan kişilerin burçları Başak olmaktadır. Başak burcu toprak grubunda yer almaktadır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *