4 Aralık Hangi Burç?(Çözünme)

4 Aralık Hangi Burç Olur? Yay burcuna sahip olan kişiler 23 Kasım – 21 Aralık tarihlerinin arasında doğmuş olan kişilerdir.

Aralık’ın 4 ü hangi burç oluyor?

23 Kasım ve 21 Aralık tarihleri arasında dünyaya gelen kişilerin burcuna baktığımız zaman yay burcu oldukları görülmektedir. Bu yüzden 4 Aralık tarihinde doğanların burcu yay olarak bilinmektedir. 4 Aralık tarihinde doğan herkesin yükselen burcu hesaplanabilir.

Yay burcunun özellikleri nelerdir?

Yay erkil, maceraperest ve risk almaktan, hayata açık durmaktan keyif alan bir burçtur. Burcun sembolünde ileri doğru atılan ok, bu burcun geçmişi değil, geleceğe yönelik olduğunu gösterir. Pozitif ve hayatı olduğu gibi kabul eden tutumları ile Yay ‘lar keyif veren, geniş görüşlü ve eğlendirici partnerlerdir.

21 Aralık hangi burç olur?

21 Aralık ‘ta dünyaya gelenler Yay burcuna mensup olmaktadır. Yay burcu 24 Kasım ile 22 Aralık arasını kapsamaktadır. Bu tarihte doğanların burcu olan Yay, Ateş grubuna dahildir.

20 Aralık hangi burç olur?

20 Aralık günü doğmuş kişilerin burcu “Yay Burcu ” olacaktır.

4 Aralık hangi burç yükseleni?

YAY BURCU YÜKSELENİ Siz hayata iyimser gözlükle bakan, asil yaradılışlı, herkesi dost kabul eden,arkadaş canlısı,sıcak kanlı ve samimi birisiniz. Olduğunuz gibi görünmekten hoşlanıyorsunuz ve insanlara çabuk inanıyorsunuz. Mert olup onları incitmekten kaçınıyorsunuz.

You might be interested:  Ocağın 30 U Hangi Burç?(Soru)

Yay burcu hangi burçlarla iyi anlaşır?

Yaylar dostluğa ve arkadaşlığa oldukça önem verirken ateş elementinin ardından hava grubundan olan burçlarla da iyi anlaşabiliyor. Bu nedenle yay burcu kadınlarının ikizler, terazi ve kova burçlarıyla iyi ilişkileri olabiliyor.

Yay burcu kadının özellikleri nelerdir?

Yay burcu kadını, becerikli ve yetenekli bir kişiliğe sahiptir. Bu özelliği sayesinde pek çok işte başarılı olur. Özellikle de felsefi konulara ayrı bir ilgisi vardır. Heyecanlı ve iyimser bir yapıya sahip olan yay burcu kadını, gençlik dönemlerinde dikkatsiz ve geleneklere aykırı hareket eder.

Yay burcu zeki midir?

Yay Burcu: Zaten çok zeki olan Yay burcunun içindeki bu öğrenme aşkı, onun ilgisini çeken her konuyu derinlemesine öğrenmesine neden olur. Meraklı Yay burcu, gezerken öğrenir, okurken öğrenir, izlerken öğrenir. Her fırsatta öğrenir.

Yay burcunun uğurlu sayısı kaç?

Yay burcunun yönetici gezegeni Jüpiter’dir. Yay burcu ateş grubu bir burç olup değişken burçlardan birisidir. Yay burcunun uğurlu sayıları 5 ve 7 sayılarıdır. Uğurlu günü de perşembe günüdür.

21 Aralık Oğlak mı yay mı?

Buna bağlı olarak 21 Aralık tarihinde dünyaya gelen kişilerin yay burcu olduğunu söylemek mümkündür.

2006 21 Aralık hangi burç?

22 Kasım ile 21 Aralık tarih aralığında doğan kişiler yay burcuna sahip olmaktadır.

Aralık ayı hangi burç?

Aralık ayı burçları Yay ve Oğlak burcu olarak biliniyor. 23 Kasım-21 Aralık tarihi arasında doğanlar Yay burcu, 22 Aralık -20 Ocak tarihi aralığında doğanlar ise Oğlak burcu oluyor.

20 Aralık hangi burç yükseleni?

Yay burcu yükseleni sosyal bir yapıya sahiptir, oldukça arkadaş canlısıdır.

20 Aralık 2020 hangi burç?

20 Aralık ‘ta dünyaya gelenler Yay burcuna mensup olmaktadır. Yay burcu 24 Kasım ile 22 Aralık arasını kapsamaktadır. Bu tarihte doğanların burcu olan Yay, Ateş grubuna dahildir.

You might be interested:  Aslan Burcu Erkeği Hangi Burç Kadın Evlenmeli?(En iyi çözüm)

19 Aralık hangi burç olur?

19 Aralık Hangi Burç Olur? Yay burcuna sahip olan kişiler 23 Kasım – 21 Aralık tarihlerinin arasında doğmuş olan kişilerdir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *