4 Ocak Hangi Burç?(Çözüm bulundu)

4 Ocak Hangi Burç Olur? Oğlak burcuna sahip olan kişiler 22 Aralık – 20 Ocak tarihlerinin arasında doğmuş olan kişilerdir.

4 Ocak hangi burç erkek?

4 Ocak tarihinde doğan kişilerin burcu oğlak burcu olarak bilinmektedir. 22 Aralık ve 21 Ocak tarihleri arasında doğan herkes oğlak burcunda yer almaktadır. Oğlak burcu, toprak grubundan olan bir burçtur.

4 Ocak yükseleni nedir?

4 Ocak ‘ta doğanların burcu toprak grubundan olan oğlak burcudur. Yükseleni oğlak burcu olan kişiler ciddiyeti ile tanınırlar.

4 Ocak 2008 hangi burç?

4 Ocak ‘ta dünyaya gelenler Oğlak burcu olmaktadır.

Yay ve oğlak burcu anlaşabilir mi?

Yay & Oğlak Aşk Uyumu Ateş grubunun renkli karakteri Yay burcuyla, toprak grubundan sert mizaçlı Oğlak burcunun ilişkisinde pek fazla uyum olmayabilir. Hareketli, enerjik, yerinde duramayan Yay burcu, sakin ve ağır kanlı Oğlak burcuna ayak uydurmada zorluk yaşayabilir. Oğlak ise garantici ve planlı bir karakterdir.

Oğlak burcu hangi burçlarla iyi anlaşır?

Özellikle yengeç ve başak burçları oğlak burcunun en iyi anlaşacağı burçlar arasında yer alıyor.

4 Şubat hangi burç yükseleni?

4 Şubat ‘ta dünyaya gelenler Kova burcuna mensup olmaktadır. Kova burcu 21 Ocak ile 19 Şubat arasını kapsamaktadır. Bu tarihte doğanların burcu olan Kova, Hava grubuna dahildir.

You might be interested:  9 Haziran Ayı Hangi Burç?(En iyi çözüm)

1 Ocak yükseleni nedir?

1 Ocak Yükseleni 1 Ocak Oğlak burcuna aittir. Oğlak burcunun yükselenini hesaplamak için tam olarak doğduğunuz saati bilmeniz gerekmektedir.

Başak burcunun yükseleni nedir?

22 Ağustos – 23 Eylül arası doğmuş ve başak burcu sahibi bireylerin yükselen burçları, saat ve zaman aralığına göre hesaplanmaktadır. Örneğin; 24 Ağustos ve 2 Eylül arası, saat 00.00 ile 02.00 arasında doğmuş kişilerin yükselenleri yengeçtir.

Şubat ayı hangi burç?

1Şubat ve 21 Şubat arsında doğan kişiler Kova burcu olurken 21 Şubat ve 21 Mart arasında doğan kişiler Balık burcu olarak kabul edilmektedir. Şubat ayında doğanların burcu ve özellikleri Şubat ayının ilk günlerinde Kova burcu olurken 21 Şubattan sonraki doğan kişilerde Balık burcu özellikleri hakimdir.

Terazi Burcu nasıl olur?

Terazi burçları genel olarak akıllı, mantıklı ve aşk dolu özelliklere sahiplerdir. Terazi burçları hayallerine ulaşmak için çok çalışırlar. Terazi burçları genel olarak uzlaşı yanlısı ve kibar özellikleri ile bilinirler. İlişkilerinde adil olan terazi burçları mantıkları ile birlikte hareket ederler.

Terazi Burcu ile Oğlak burcu anlaşabilir mi?

Bu ikili arasındaki arkadaşlık ortak ilgilerin devam ettiği sürecedir. Aşk hayatında, Terazi ‘nin çekiciliği ve hoş stili Oğlak ‘a da güzel gelecektir. Diğer yandan Terazi güçlü bir partneri olmasını, ve özellikle bu kişinin statü açısından da dikkat çekici olmasını arzulayabilir. Tüm bu özellikler Oğlak da olabilir.

Yay burcu hangi burçlarla iyi anlaşır?

Yaylar dostluğa ve arkadaşlığa oldukça önem verirken ateş elementinin ardından hava grubundan olan burçlarla da iyi anlaşabiliyor. Bu nedenle yay burcu kadınlarının ikizler, terazi ve kova burçlarıyla iyi ilişkileri olabiliyor.

Oğlak burcu erkeği hangi burçla evlenmeli?

Yengeç ve başak burçları, oğlak burçlarının en çok anlaştığı burçlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Oğlak burcu erkeği bir boğa kadını ile mükemmel bir aşk hayatı yaşayabilir. Bu iki burcun birbirlerine karşı mükemmel bir çekim gücü vardır.

You might be interested:  7 Kasım Doğumlular Hangi Burç?(En iyi çözüm)

Yay burcu kadını hangi burçla evlenmeli?

Ateş grubu ile birlikte yay burcu kadınları hava grubu burçları ile de iyi anlaşırlar. Bunlar; terazi, kova ve ikizler burcudur. Yay burcu kadınlarının toprak ve su grubu burçları ile anlaşması ise oldukça zor olacaktır. Bu burçlar; oğlak, boğa, başak, yengeç, akrep ve balık burçlarıdır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *