5 Şubat Hangi Burç?(En iyi çözüm)

5 Şubat‘ta dünyaya gelenler Kova burcuna mensup olmaktadır. Kova burcu 21 Ocak ile 19 Şubat arasını kapsamaktadır. Bu tarihte doğanların burcu olan Kova, Hava grubuna dahildir.

5 Şubat hangi burç erkek?

Doğum tarihlerine göre kişiler, hangi burçlara sahip olduklarını öğrenmek istemektedir. 5 Şubat tarihinde doğan kişilerin burçları ise Kova olarak bilinmektedir. 1 Şubat ve 19 Şubat tarihleri arasında bulunan, 5 Şubat tarihinde doğan kişiler Kova burcudur.

Kova burcu nasıl bir insan?

Hayal güçleri sınırsız olmakla birlikte, düşünceleri bulundukları anın ötesinde, akılcı ve sezgiseldir. Kova ‘lar dik kafalıdırlar. Kendilerini dinleyenlerin ne demek istediklerini anlamadıklarını sanırlar. Kova burcu insanları sevecen tavırları ile tanınırlar.

Kova burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?

Kova erkekleri, bilgi birikimiyle dolup taşan ve dışarıya da hoş bir görüntü sunan kadınlardan etkilenir. Ancak bu esnada makyaj ve gösterişe yönelmek bir sonuç çıkarmaz. Bu tip erkekler asil, sade ve şık görünümlerden hoşlanırlar. Doğru kadını buldukları zaman da dolu dizgin bir aşkın yolunu tutarlar.

Kova burcu erkeğinin size aşık olduğunu nasıl anlarsınız?

Kova erkeği iyi vakit geçirmeyi sever. Bu yüzden saplantılı ilişkilerden uzak durur. Aşık olduğu zaman sizin ona yapışacağınızı düşünürse anında vazgeçecektir. Aşık bir Kova erkeği sizi bir kendine çeker, bir bırakır. Ne zaman ne yapacağı hiç belli olmaz. Yanında olmanızı ister ama size soğuk ve umursamaz davranabilir.

You might be interested:  22 Kasım Hangi Burç Akrep Mi Yay Mı?(Doğru cevap)

Kova burcu duygularını saklar mi?

KOVA BURCU AŞK HAYATI Bir aşka başlamak istediğinde; duygularını saklar ve elde edilmesi zor bir kişiyi oynarsın. Karşındaki kişiyi zorlamaktan hoşlanırsın. Gereksiz samimiyetten hoşlanmazsın. Aşkta iletişi korkusu yaşadığın için, aşka kolay teslim olmazsın.

Kova burcu erkeği hangi burçla evlenmeli?

Kova burcunun duyarlı yapısı toplumsal olaylara karşı eşitlikçi bakış açısı olması nedeni ile dengeli ve adalet sahibi terazilerle çok iyi bir şekilde anlaşırlar. Bu her iki burçta kavga ortamlarını çok sevmez ve naif insanlardır. Bu nedenle de çok iyi anlaşırlar. Kova burcu, aslan burçları ile de çok iyi anlaşırlar.

Kova burcu erkeği en iyi hangi burçla anlaşır?

Kova burcu erkeğinin anlaşabildiği burçlar koç, ikizler, terazi ve yay burçlarıdır. Buna karşın uyumunun en düşük olduğu burçlar boğa ve akrep burçlarıdır.

Kova burcu erkeği hangi fiziksel olarak nasıl kadınlardan hoşlanır?

Akıllı ve ağırbaşlı kadınlardan hoşlanır. Kadının bulunduğu ortamda konuşma ve tavırları ile dikkat çekmesini ister. Güzellik ise daha sonra gelmektedir. Kadınların bakımlı olması da onun için önemlidir.

Kova erkeği kıskanınca ne yapar?

Dikkatinizi olabildiğince çekmek ister, böylece onun ne hissettiğini anlamanızı sağlar. Tüm kova erkekleri kıskanınca bu şekilde davranmazlar ancak yapabilirler de. Bu eylem bir yardım çağrısı gibidir çünkü kıskançlık duygusuna karşı çaresiz hisseder.

Kova burcu erkeği ilgiyi sever mi?

İlgiyi azaltın Kova erkeği aşırı ilgiden çekinir çünkü çok erken açılmaktan çekinir ve yanlış kişiye bağlanmak istemez. Kovanın açılması uzun sürer ve açıldıkları kişiye tamamen güvenmesi gerekir. Bu nedenle çok fazla ilgili olursanız onu uzaklaştırırsınız.

Kova burcu erkeği cinsellikte hangi burçla anlaşır?

Kova Burcu Romantizmden çok tutkulu bir zevkin peşindedirler. Kova burçlarında için söz konusu seks olunca, alenen göstermeler de, partnerleriyle uyum yakaladıklarında tutkulu ve yaratıcılar. İdeal partnerleri ise; İkizler, Kova, Yay ve Başak burçlarıdır.

You might be interested:  2 Agustos Hangi Burç?(En iyi çözüm)

Kova erkeği nasıl flört eder?

Kova burcu erkekleri hoşlandıkları insandan ilgi gördüklerini anladıkları anda bir adım geri çekilirler. Eğer ilgilerine karşılık bulamazlarsa, bu kez daha önce denemedikleri flört taktiklerine başvururlar. Kova burcu erkekleri ilişkide sonu belli, monoton ve gizemden uzak bir akıştan hiç hoşlanmaz.

Kova burcu erkeği nasıl aşık olur?

Kova burcu erkeğini etkileme yolları ve 15 öneri

  1. Önce Arkadaşı Olun.
  2. Eşsiz ve Çekici Olun.
  3. Drama Yaratmayın.
  4. Onu Şaşırtın.
  5. Pozitif Tutumda Olun.
  6. Güven Bağlarınız Kuvvetli Olsun.
  7. Gönüllü Hayır İşlerinde Çalışın.
  8. Sabırlı Olun.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *