8. Ay Hangi Burç?

23 Temmuz ve 22 Ağustos tarihleri arasında doğan kişiler Aslan burcu olurlar. 8 Ağustos Hangi Burç ve Burcu Ne? 8 Ağustos tarihinde doğan kişiler, aslan burcu olarak ifade edilebilir. 23 Temmuz ve 22 Ağustos tarihleri arasında doğan kişilerin burcu aslan olarak bilinmektedir.

8 ay hangi burc oluyor?

8 Ağustos ‘ta dünyaya gelenler Aslan burcuna mensup olmaktadır. Aslan burcu 28 Temmuz ile 22 Ağustos arasını kapsamaktadır. Bu tarihte doğanların burcu olan Aslan Ateş grubuna dahildir.

12 ay burcu hangisi?

Tabii 1 Aralık ile 21 Aralık arasında doğan kişilerin doğmuş olduğu güne bağlı olarak da değişik özellikleri ön plana çıkmaktadır. Aralık ayında doğanların burcu yay burcu olarak öne çıkıyor. Yay burçları ise 23 Kasımdan başlamak suretiyle 21 aralığa kadar devam etmektedir.

8 Ağustos hangi Yükselen?

Yükselen burcu Aslan olan kişiler iyi niyetli, sevecen insanlardır.

7 ay hangi burç olur?

Bu nedenle her burcun net bir tarih aralığı bulunmaktadır. 22 Haziran ile 23 Temmuz tarihleri arası yengeç burcudur. 22 Haziran ile 23 Temmuz arasında doğan insanlar yengeç burcudur. Yengeç burcu su grubuna dahildir.

8 ayın 8 i hangi burç?

8 Ağustos tarihinde doğan kişiler, aslan burcu olarak ifade edilebilir. 23 Temmuz ve 22 Ağustos tarihleri arasında doğan kişilerin burcu aslan olarak bilinmektedir. Aslan burcu, ateş grubu burçları arasında yer almaktadır. Aslan burcunun gezegeni ise güneştir.

You might be interested:  12 Ocak Hangi Burç Yükseleni?(Çözüm bulundu)

08 Temmuz hangi burç?

8 Temmuz ‘da dünyaya gelenler Yengeç burcu olmaktadır. Yengeç burcu 22 Haziran – 23 Temmuz tarihleri aralığını kapsamaktadır.

Aralık ayında doğan birinin burcu nedir?

Aralık ayı burçları Yay ve Oğlak burcu olarak biliniyor. 23 Kasım-21 Aralık tarihi arasında doğanlar Yay burcu, 22 Aralık -20 Ocak tarihi aralığında doğanlar ise Oğlak burcu oluyor.

Hangi ay hangi burç?

” Hangi ay, hangi burca denk geliyor? Doğduğunuz ayı bulun, burcunuzu öğrenin”

  • İkizler.
  • 22 Haziran – 22 Temmuz. Aslan.
  • 23 Temmuz – 22 Ağustos. Başak. 23 Ağustos – 22 Eylül. Terazi.
  • 23 Eylül – 23 Ekim. Akrep.
  • 24 Ekim – 22 Kasım. Yay.
  • 23 Kasım – 21 Aralık. Oğlak. 22 Aralık – 20 Ocak.
  • Kova.
  • 21 Ocak – 18 Şubat. Balık. 19 Şubat – 20 Mart.

Terazi burcu hangi burçlarla iyi anlaşır?

Terazi burcu erkeğinin anlaştığı burçlar; kova, ikizler ve aslan burcu olarak sıralanabilir. Terazi burcunun erkekleri sosyalleşmeyi, insan arasına girmeyi çok sever. Bu yüzden her zaman kendileri gibi enerjik, hareketli olan ikizler burcu ile çok iyi anlaşmaktadırlar.

Yükselen burcumu nasıl öğrenirim?

YÜKSELEN BURCU NASIL ÖĞRENİLİR? Yükselişinizi belirlemek için doğum zamanınızı bilmeniz gerekir. Akşam ezanına doğru, akşam ezanı ve onu takip eden belli bir zamanda olan doğumlarda, iç burcun 180 derece karşısına gelen burç, bir öncesi veya bir sonrasındaki burç yükselen burç olacaktır.

7 Ağustos hangi burç yükseleni?

7 Ağustos ‘ta dünyaya gelenler Aslan burcuna mensup olmaktadır. Aslan burcu 23 Temmuz ve 22 Ağustos arasını kapsamaktadır. Bu tarihte doğanların burcu olan Aslan Ateş grubuna dahildir.

9 Ağustos hangi burç yükseleni?

24 saat içerisinde belirli aralıklara göre yükselen burcu hesaplanmaktadır. 9 Ağustos gününde saat 04:00 ile 06:00 arasında dünyaya gelen kişilerin yükseleni aslan olmaktadır.

You might be interested:  9 Ayın 9 U Hangi Burç?(En iyi çözüm)

07 07 hangi burç?

Güneş burcuna göre 23 Haziran ile 22 Temmuz arasında kalan tarihler yengeç burcunu ifade etmektedir. 7 Temmuz tarihi yengeç burcunun günlerinde yer aldığı için 7 Temmuz günü doğan insanlar yengeç burcudur. Yükselen burçları doğduğunuz günde doğduğunuz konuma ve doğduğunuz saate bakılarak hesaplanan bir burçtur.

07 Temmuz hangi burç?

7 Temmuz ‘da dünyaya gelenler Yengeç burcu olmaktadır. Yengeç burcu 22 Haziran – 23 Temmuz tarihleri aralığını kapsamaktadır.

20 Temmuz burç hangisi?

20 Temmuz tarihinde doğan kişiler yengeç burcuna sahip olurlar. Yengeç burçlarının da kendilerine göre bazı fiziksel ve karakteristik özellikleri bulunur. Yengeç burcu olmak için 23 Haziran ve 22 Temmuz tarihleri arasında doğmak gerekir. Doğum tarihleri sadece hangi burca sahip olduğunuzu öğrenmenizi sağlar.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *