9 Şubat Hangi Burç Olur?

9 ŞUBAT‘TA DOĞAN HANGİ BURÇ OLUYOR? 9 Şubat‘ta dünyaya gelenler Kova burcuna mensup olmaktadır. Kova burcu 21 Ocak ile 19 Şubat arasını kapsamaktadır. Bu tarihte doğanların burcu olan Kova, Hava grubuna dahildir.

9 Şubat yükseleni nedir?

Kova burcu yükseleni olan kişiler sanata düşkün insanlardır. Edebiyata ve müziğe olan eğilimleri fazladır ve bu konularda oldukça yeteneklidirler.

Kova Burcunun Özellikleri Nelerdir?

Kova burcu insanları sevecen tavırları ile tanınırlar. Bu kişiler bencil değildirler. Irk, cinsiyet ve sosyal durumuna bakmaksızın, herkesin ayni olanaklara sahip olmasını isterler. Modern görünüşlerine karşın, inatçı ve sabit fikirli olurlar.

29 Ocak hangi burç erkek?

22 Ocak – 19 Şubat arasında kalan günler kova burcu içine giriyor. 29 Ocak ‘ta dünyaya gelen bir insanın burcu da bu nedenle, kova burcudur.

Başak burcunun yükseleni nedir?

22 Ağustos – 23 Eylül arası doğmuş ve başak burcu sahibi bireylerin yükselen burçları, saat ve zaman aralığına göre hesaplanmaktadır. Örneğin; 24 Ağustos ve 2 Eylül arası, saat 00.00 ile 02.00 arasında doğmuş kişilerin yükselenleri yengeçtir.

Kova ve başak burcu anlaşabilir mi?

Başak burcu kadınları yetenekli, bakımlı, sıcak kanlı ve özgürlüğüne düşkün yapıları ile kova burcu erkekleri ile iyi bir uyum yakalayabilirler. İki burç mensubunun da öz güven sorunu yoktur.

You might be interested:  Yükselen Burç Ne Işe Yarıyor?(Çözülmüş)

Kova burcu kimlerle iyi anlaşır?

Kova burcu erkeğinin anlaşabildiği burçlar koç, ikizler, terazi ve yay burçlarıdır. Buna karşın uyumunun en düşük olduğu burçlar boğa ve akrep burçlarıdır.

Kova Burcunun Özellikleri Nelerdir kadın?

Kova burcu kadınları çekiciliği fazla olan ve bencil insanlardır. Kova burcu kadınları yeniliklere fazlasıyla açıktır, keşiflere bayılır. Kova burcu kadınlarının aynı zamanda hayal güçleri de çok geniştir dolayısı ile de oldukça yaratıcıdır. Bir kova burcu kadınının özgürlüğünü alacağınıza canını alın daha iyi.

Kova burcu zeki mi?

Kovaların çok zeki olduğunu söylerler. Yaratıcı bir zekaya sahiptirler ama bazen anlaşılmaları zor olabilir, sabırlı olun!

Burçların yükseleni nasıl bulunur?

YÜKSELEN BURCU NASIL ÖĞRENİLİR? Yükselişinizi belirlemek için doğum zamanınızı bilmeniz gerekir. Akşam ezanına doğru, akşam ezanı ve onu takip eden belli bir zamanda olan doğumlarda, iç burcun 180 derece karşısına gelen burç, bir öncesi veya bir sonrasındaki burç yükselen burç olacaktır.

Burçların yükseleni nasıl hesaplanır?

Yükselen burç bulma işlemi, doğduğunuz anda ufuk çizgisinden yükselen burca göre yapılır. Dolayısıyla hesaplama yapılırken doğum saati, tarihi ve yeri gibi bilgilere bakılır. Bununla birlikte yükselen burç öğrenme hesaplaması için kişinin cinsiyeti de dikkate alınır.

Kova burcu hangi ayda?

Her burç belirli bir aya denk gelmektedir. Kova burçları da bu burçlardan birisidir. Kova burcu olanlar 21 Ocak ile 19 Şubat tarihleri arasında doğan kişilerdir.

Kova burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?

Kova erkekleri, bilgi birikimiyle dolup taşan ve dışarıya da hoş bir görüntü sunan kadınlardan etkilenir. Ancak bu esnada makyaj ve gösterişe yönelmek bir sonuç çıkarmaz. Bu tip erkekler asil, sade ve şık görünümlerden hoşlanırlar. Doğru kadını buldukları zaman da dolu dizgin bir aşkın yolunu tutarlar.

You might be interested:  Ağustos Ayında Doğanlar Hangi Burç?

Kova burcu erkeği nasıl elde edilir?

Kova burcu erkeğini etkileme yolları ve 15 öneri

  1. Önce Arkadaşı Olun.
  2. Eşsiz ve Çekici Olun.
  3. Drama Yaratmayın.
  4. Onu Şaşırtın.
  5. Pozitif Tutumda Olun.
  6. Güven Bağlarınız Kuvvetli Olsun.
  7. Gönüllü Hayır İşlerinde Çalışın.
  8. Sabırlı Olun.

Kova burcu erkeği nasıl biridir?

Macera sever olan kova burcu erkeği, hayatını sürekli yeniliklere adar. Macerayı sever, hayatında he farklılıklar peşinde koşar. Risk almak onun doğasında var olan bir şeydir. Görüşlerinde olmayan insanlarla tartışmayı çok sever. Aşık oluşunu göstermeyi tam olarak bilmez.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *