Akrep Kadını Hangi Burç Erkeklerden Hoşlanır?(En iyi çözüm)

Akrep burcu kadınları; sevdiğini belli eden, ona bağlı; hatta bağımlı olduğunu hissettiren ve asla başka kadınlara bakmayan sadık erkeklerden hoşlanır. Sezgileri çok kuvvetlidir ve olacakları önceden hissedebilme yetenekleri vardır.

Akrep burcu kadını hangi burçla evlenmeli?

Akrep burcu kadınının hayatları derin sevgi ve güven üzerine kuruludur. Bu nedenle de boğa burcu ile çok iyi anlaşır ve çok iyi bir evlilik hayatı yaşarlar. Çekici özellikleri ile dikkat çeken akrep burçları, cinsel çekim alanına giren başak, boğa, aslan, kova ve akrep ile çok heyecanlı ilişkiler deneyebilir.

Akrep burcu kadınının aşık olduğu nasıl anlaşılır?

Akrep burcu kadınını etkilemenin yolları; Bir Akrep kadınının size aşık olmasını nasıl sağlarsınız?

 1. 1) Akrep kadınına karşı dürüst olun.
 2. 2) Esrarengiz olun.
 3. 3) Akrep kadını kendini güvende hissetmek ister.
 4. 4) Kontrolcü olmayın.
 5. 5) Akrep kadınıyla flört edin.
 6. 6) Onu planlarınıza dâhil edin.
 7. 7) Güçlü bir duruş sergileyin.

Akrep burcu hangi burca aşık olur?

Akrep burcu aşk uyumu konusunda Balık burçları ile doğal bir bağ kurabilir. Bir Akrep ve Balık ilişkisi, mutlaka sıradanlıktan uzak ve hırçın bir sürece dönüşecektir. Akrep burçlarının gelgitlerini dengelemek konusunda, Oğlak ve Yengeç burçları ön plana çıkar.

You might be interested:  18.03 Hangi Burç?

Akrep burcu hangi burçlarla iyi anlaşır?

Akrep ‘in En İyi Anlaştığı Burçlar!

 • Yengeç
 • Balık.
 • Boğa.
 • Oğlak.

Akrep burcu hangi burçla evlenebilir?

Akrep burçlarına sahip erkekler genellikle toprak grubu ile iyi anlaşmaktadır. Evlilik konusunda ise yengeçler, balıklar ile iyi anlaşmaktadır. Bunun dışında kendisi gibi akrep burçları ile de evlilik hayatında anlaşmaktadırlar. Uyumlu ilişki ve kontrol edebileceği ilişkiyi su grubunda bulmaktadır.

Akrep kimle anlaşamaz?

Akrep burcunun anlaşamadığı burçlar arasında hem kova hem oğlak hem aslan burcu yer alır. Akrep burcu genel anlamda anlaşması en zor olan burçlardan bir tanesidir.

Akrep kadını severse nasıl davranır?

Aşık olan akrep burcu kadınları, mutlu ve huzurludur. Akrep burcu kadınları aşık olduğu zaman; aşık olduğu kişiye ve yaşama karşı her daim tebessümle bakar. Normal vakitlerde paylaşmadığı konuları, paylaşmaya başlarlar. Çoğu kez pek yapmayacağı şeyleri, aşık olduğu zaman yapar.

Akrep kadını yatakta ne ister?

Akrep kadınları iktidar oyunlarını sever ve onlar için cinsel senaryoların sınırları yoktur. Akrep kadınları için tünelin sonunda bi orgazm vaadi varsa, her şey yolundadır. Akrep kadınları fetişleri severler ve oyunlardan hoşlanırlar. Ancak Akrep kadınları için uzun süreli ilişkiler biraz zorlayıcı olabilir.

Akrep burcu kadını affeder mi?

Akrep Burcu Kadını Nasıl Affeder ve Barışır? Akrep kadını kırıldıktan sonra, çabuk çabuk affedip barışmaz. Onun duygularını iyi biliyor olsanız bile, size döneceği kesin değildir. Kendiniz gibi davranıp, samimi olduğunu ispat ederseniz, barışıp addedebilir.

Akrep ile Boga burcu anlaşabilir mi?

Birbirlerine 180 derece zıt olan bu iki burç ne kadar farklı olurlarsa olsunlar, aşık olduklarında uzun süreli bir beraberlik yaşarlar. Boğa burcu sevgisini gösterdikçe, sessiz ve içine dönük Akrep burcu tam tersine pozitif ve neşe dolu bir karaktere dönüşür.

You might be interested:  Boğa Burcunun Yükseleni Hangi Burç?(En iyi çözüm)

2021 Akrep burcu neler bekliyor?

Bu yıl daha ılımlı ve normal seyrinde ilerleyecek ilişkilere sahip olacaksınız. Güzel haberler alacaksınız ve sevgi dolu zamanlar geçireceksiniz. Bazı, yeni ve sürpriz ortaklıklara, iş birliklerine karşı hazırlıklı olun. Beklemediğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Akrep burcu aşk hayatı nasıl olacak?

AKREP BURCU AŞK HAYATI Cinsel duygularını çok yoğun yaşarlar. Aşk yaşantıları oldukça gizlidir. Kolay kapılarını kimseye açmazlar.İnsanı mıknatıs gibi çeken bakışları vardır. Bir Akreple beraberlik önce sabırdan geçer.Birine aşık olmaları kolay olmaz.. İncinmekten çok korkarlar ve kendinizi aşka teslim etmek istemezler.

Akrep burcu hangi burcu sevmez?

Akrep burçları, ince düşünceli olduğundan karşısındakinden de aynı şekilde düşünmesini ister. Hava grubunun burçlarıyla bu sebepten ötürü iyi geçinemez. Özellikle İkizler burcunun hareketleri Akrep burcunu meraktan çatlatır ve bir süre sonra yorulur. Kova ve Terazi burçlarıyla da uyum yakalayamaz.

Aslan burcu hangi burçlarla iyi anlaşır?

” Aslan burçları kendisi gibi ateş grubundan olan Yay ve Koç ile iyi anlaşırlar.” Ancak gözlem ve haritalardaki durumlarına bakıldığında, kendisi gibi rekabetçi olan koç burcuyla yaya göre daha az anlaşması olacaktır. Aslan burcunun anlaşmakta zorlanacağı burçlar su grubu burçlarıdır.

Başak burcu hangi burçlarla iyi anlaşır?

Başak burcu erkeğinin anlaştığı burçlar; oğlak, yengeç ve boğa burcudur. Başak burcu erkeklerinin ayrıntıya dikkat etmeleri, oğlak burcu bireyleri adına çok önemlidir. Başak burcu erkekleri, oğlak burcu bireylerini üzmez. Bu sebepten ötürü başak burcu erkekleri, oğlak burcu bireyleri ile çok iyi anlaşır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *