Aralık Doğumlu Hangi Burç?(EN iyi 5 ipucu)

Aralık ayında doğan kişiler yay burcu içerisinde yer alır.

7 Aralık’ta doğan hangi burç olur?

7 Aralık ‘ ta dünyaya gelenler Yay burcuna mensup olmaktadır. Yay burcu 24 Kasım ile 22 Aralık arasını kapsamaktadır. Bu tarihte doğanların burcu olan Yay, Ateş grubuna dahildir.

1 Aralık doğum günü hangi burç?

1 Aralık günü doğmuş kişilerin burcu “Yay Burcu ” olacaktır. 1 Aralık 2021 Çarşamba Koç Günlük Burç Yorumları Koç burcu yeni aya girerken şanslı bir başlangıç yapacak.

Aralığın 10 unda doğan hangi burç?

24 Kasım ile 22 Aralık aralığında doğanlar yay burcu olarak bilinir. Yay burcu olan bireyler ateş burçları gurubunda yer alır. 10 Aralıkta doğanlar yay burcuna sahiptirler. Yay burcu olan 10 Aralık tarihinde doğumlu olanların yükselenleri ise doğum saati ve dakikalarına göre değişebiliyor.

26 Aralık hangi burç olur?

26 Aralık Hangi Burç Olur? Oğlak burcuna sahip olan kişiler 22 Aralık – 20 Ocak tarihlerinin arasında doğmuş olan kişilerdir.

7 Aralık hangi burç kız?

22 Kasım ile 21 Aralık arasında doğan tüm insanlar, ateş grubuna dahil edilen yay burcuna sahiptir. Dolayısıyla 7 Aralık tarihinde doğum günü kutlayan bir birey yay burçludur.

1 Aralık 2021 hangi burç?

1 Aralık günü doğmuş kişilerin burcu “Yay Burcu ” olacaktır.

You might be interested:  09.02 Hangi Burç?(En iyi çözüm)

1 Aralıkta doğan hangi burç olur?

Yıldızlara göre, 1 Aralık tarihinde doğan kişiler, ateş gurubunda yer alan yay burcuna sahiptir. 23 Kasım – 21 Aralık tarihleri arasında doğan herkes yay burcu özelliklerini taşır. Yay burcunun kendine has özellikleri vardır. Yay burcu olan kişiler gezmeyi ve anı biriktirmeyi çok severler.

Yay burcu kadının özellikleri nelerdir?

Yay burcu kadını, becerikli ve yetenekli bir kişiliğe sahiptir. Bu özelliği sayesinde pek çok işte başarılı olur. Özellikle de felsefi konulara ayrı bir ilgisi vardır. Heyecanlı ve iyimser bir yapıya sahip olan yay burcu kadını, gençlik dönemlerinde dikkatsiz ve geleneklere aykırı hareket eder.

22 Kasım hangi burç olur?

22 Kasım ‘da doğanların burcu ateş grubu burçlarından yaydır. Yay burcu 22 Kasım ve 21 Aralık tarihleri arasını kapsamaktadır.

Yay burcu hangi burçlarla iyi anlaşır?

Yaylar dostluğa ve arkadaşlığa oldukça önem verirken ateş elementinin ardından hava grubundan olan burçlarla da iyi anlaşabiliyor. Bu nedenle yay burcu kadınlarının ikizler, terazi ve kova burçlarıyla iyi ilişkileri olabiliyor.

10 12 Aralık hangi burç?

12 Aralık tarihinde doğan kişiler, yay burcuna sahip olur. 22 Kasım ve 21 Aralık tarihleri arasında doğan kişiler, Yay burcuna sahiptir.

26 Aralık hangi burç Yukseleni?

22 Aralık ve 20 Ocak tarihleri arasında doğanlar oğlak burcudur. Dolayısıyla 26 Aralıkta doğanlar da oğlak burcuna dahildir. 26 Aralıkta doğup da yükseleni oğlak olanların en belirgin özellikleri şu şekilde sıralanabilir.

28 Aralık hangi burç olur?

Bu nedenle 28 Aralık günü doğmuş olan kadın ve erkekleri burcu “Oğlak Burcu “‘dur.

12 aralık burç hangisi?

12 Aralık Hangi Burç Olur? Yay burcuna sahip olan kişiler 23 Kasım – 21 Aralık tarihlerinin arasında doğmuş olan kişilerdir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *