Aras Bulut Iynemli Hangi Burç?(Çözülmüş)

Aras Bulut İynemli 1.80 metre boyunda, 70 kilo ve başak burcudur.

Aras Bulut Iynemli hangi dizide oynayacak?

DUVAR – Geçtiğimiz sezon final yapan “Çukur” dizisinin başrolünde yer alan Aras Bulut İynemli iddialara göre, Show TV’de izleyicilerle buluşan “Üç Kuruş” dizisinden gelen ikinci teklifi kabul etti.

Aras Bulut Iynemli hangi bölüm mezunu?

1990 yılında İstanbul’da doğan Aras Bulut İynemli, Beşiktaş Anadolu Lisesi mezunudur ve İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Uçak Mühendisliği bölümünde okumaktadır.

Aras Bulut Iynemli hangi ajansa bağlı?

ARAS BULUT İYNEMLİ TÜRK TELEKOM REKLAM FİLMİ CASTİNG NASYONEL AJANS.

Aras Bulut Kimdir Biyografisi?

Aras Bulut İynemli 25 Ağustos 1990’da İstanbul’da dünyaya geldi. Abisi tiyatro, ablası ise ses sanatçısıdır. İlk ve orta öğreniminin ardından Beşiktaş Anadolu Lisesi’ni başarı ile tamamladı. Ardından İstanbul Teknik Üniversitesi Uçak Mühendisliği’ne devam etti.

Aras Bulut 3 kuruşta oynayacak mı?

Oyunculuğu çok sevilen Aras Bulut ‘un, Üç Kuruş dizisine katılacağı belirtildi. Geçtiğimiz sezon ekranlara veda eden Çukur dizisinin ardından 2 kez teklif götürüldü ve İynemli ikinci teklifi kabul etti.

Üç Kuruş Aras Bulut Iynemli girecek mi?

ÜÇ KURUŞ ‘A TAZE KAN! Aras Bulut İynemli ‘nin Üç Kuruş dizisine dahil olacağı kesinleşti. Diziye ya Can karakteriyle ya da Baybars karakteriyle dahil olacağı konuşuluyor. Can karakterini canlandırırsa ünlü oyuncuyu ilerki bölümlerde Aslıhan Malbora’nın oynadığı Leyla’nın eski sevgilisi olarak ekranlarda göreceğiz.

You might be interested:  11 Haziran Hangi Burç Oluyor?(Çözülmüş)

Aras Bulut Iynemli okulu bitirdi mi?

Eğitim. Ağabeyi tiyatrocu, ablası da ses sanatçısı olan Aras Bulut İynemli, Beşiktaş Anadolu Lisesi mezunudur ve İstanbul Teknik Üniversitesinde Uçak Mühendisliği okumuştur.

Aras Bulut Iynemli hangi üniversitede?

Çukur – Melodram Ajans: Oyuncu, Dizi, Sinema ve Mankenlik Cast Ajansı

Aras Iynem bulutlu nereli?

Aras Bulut İynemli 25 Ağustos 1990 yılında dünyaya geldi.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *