Arda Turan Hangi Burç?(Çözünme)

Arda Turan 30 Ocak 1987 doğumlu ve Kova burcuna sahip.

Aslıhan Doğan hangi burç?

Aslıhan Doğan 4 Aralık 1985 yılında doğmuştur. Yay burcu olan Aslıhan Doğan, bir süre İngiltere’de eğitim gördü.İş adamı Sabri Doğan ‘ın kızıdır.

Arda Turan Solak mı?

Arda Turan (30 Ocak 1987; Fatih, İstanbul) Türk futbolcu. Süper Lig takımlarından Galatasaray’da forma giymektedir. Genellikle sol kanatta oynayan Turan, sağ kanat ile forvet arkası pozisyonlarında da görev yapabilmektedir.

Arda Turan kardeşi kim?

Galatasaraylı milli futbolcu Arda Turan’ın kardeşi olan Okan Turan başkanlık görevini bir dönem önce babası Adnan Turan’dan devralmıştı. 1993 doğumlu Okan Turan ‘Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisinde rol alarak dikkat çekmişti.

Arda Turan’ın karısı kimdir?

Galatasaraylı futbolcu Arda Turan ‘ ın eşi Aslıhan Doğan Turan evinin kapılarını YouTube kanalı için açtı.

Aslıhan Doğan kimdir kimin kızı?

Arda Turan, bu durumda da 5 milyon TL sabit transfer ücreti alacak. Galatasaray’ın Arda Turan ile yaptığı açıklama şöyle: “Profesyonel Futbolcu Arda Turan ile 2020-2021 sezonu için anlaşmaya varılmıştır. Yapılan anlaşma gereği Şirketimiz futbolcuya net 4.000.000 TL tutarında sabit transfer ücreti ödeyecektir.

Arda Turan ne kadar maaş alıyor?

Arda Turan (d. 30 Ocak 1987; Fatih, İstanbul), sol kanat mevkisinde oynayan Türk futbolcudur. Süper Lig takımlarından Galatasaray’da forma giymektedir. 2006-2017 yılları arasında Türkiye millî futbol takımında forma giydi ve kaptanlık yaptı.

Arda Turan Kaç kardeşi var?

arda turan ‘ın 1993 doğumlu kardeşidir. ihlas kolejini son sınıfta terk edip akşam lisesinden mezun olmuştur. ilk arabası porsche ciptir. sonrasında ise mercedes e200 kullanmış olup şuanda range rover cip sahibidir. bayrampaşa’da ikamet etmektedir.

You might be interested:  12.11 Hangi Burç?(En iyi çözüm)

Okan Turan neden ayrıldı?

Futbolcu Arda Turan ‘ın oyuncu kardeşi Okan Turan, vurulma sahnesi ile Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a veda ediyor. Hakeme karşı yaptığı hareket sebebiyle 16 maç ceza alan futbolcu Arda Turan ‘ın kardeşi Okan Turan, rol aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden ayrılıyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *