Aslan Burcu Erkeği Hangi Burç Kadınla Anlaşır?(En iyi çözüm)

Aslan burcu erkeği hangi burç kadınıyla evlenmeli?

Onun için ideal eş yay burcu kadınlarıdır. Ayrıca kendi gibi özgüveni yüksek, iddialı ve baskın kişilerden hoşlanan aslan burcu erkeği bu özelliklere sahip biri ile evlenmelidir. Bu özellikler ise koç burcu kadınında mevcuttur.

Aslan burcu erkeği hangi burca aşık olur?

Aslan Burcu Erkeğinin Anlaştığı Burçlar Aslan burcu erkekleri, kendilerine benzeyen öz güveni yüksek ve iddialı olan koç burçları ile iyi anlaşırlar. Birbirlerinin fikirlerine baskın çıkma, inatlaşma ve itiş kakış modları çoğu zaman olsa da dönüp dolaşıp birbirleri ile mutlu olabilecek burçlardır.

Aslan burcu hangi burçlarla aşk yaşar?

Aslan burcu aşk uyumu konusunda da pek sınır tanımayan bir burçtur. İkizler ve Kova burçlarıyla onları canlı tutacak fırtınalı aşklara adım atabilir, Yengeç ve Terazi burçlarının güvenli ve koruyucu atmosferlerinde huzur bulabilirler.

Aslan burcu hangi burçla iyi anlaşır?

” Aslan burçları kendisi gibi ateş grubundan olan Yay ve Koç ile iyi anlaşırlar.” Ancak gözlem ve haritalardaki durumlarına bakıldığında, kendisi gibi rekabetçi olan koç burcuyla yaya göre daha az anlaşması olacaktır. Aslan burcunun anlaşmakta zorlanacağı burçlar su grubu burçlarıdır.

You might be interested:  17 Eylül Hangi Burç?

Aslan burcu erkeği Hoslandigi kıza nasıl davranır?

Arkadaşları ile vakit geçirmekten hoşlanan aslan burcu erkeği gerçekten sevdiğinde sevdiği kadını mutlu edebilmek için onunla yakından ilgilenir. Aslan burcu kendi aşkını belli ederken utangaç ya da çekingen davranmaz. Oldukça cesaretli şekilde aşkını belli eder. Bu tutumu nedeniyle de karşı cinsin ilgisini çeker.

Aslan burcu ne zaman evlenecek?

18-24 yaş arası dönemde bir evlilik mutlaka gerçekleşecektir. Aslanlar özgürlüklerinin kısıtlanması düşüncesi ile evliliğe ilk evrede sıcak bakmayan burçlardandır. İş ve eğitim hayatlarının daha ön planda olmasını tercih eden Aslanlar, kendi istekleri ile evlilik yaşlarının 28 yaş sonrasına atılmasına sebep olabilir.

Aslan burcu erkeğini ne sinir eder?

Aslan burcu erkeği, sinirlenince bambaşka bir insana dönüşebilir. Fakat kızgınlığı çok fazla sürmez. Patlamaya hazırlardır. Fakat hiç bir insana kin tutmazlar, sinirleri gelip geçicidir.

Aslan burcu erkeği ayrıldıktan sonra geri döner mi?

Aslan burcu erkeği ile bir defa ayrılık yaşanırsa, aslan burcu erkeği içe döner ve sessizleşir. Bu durumdan uzaklaşan aslan burcu erkeği sıkboğaz edilmemelidir. Eğer aslan burcu erkeği gerçekten seviliyorsa, kesinlikle geri döner. Ancak aslan burcu erkeğine zaman tanımak, bu konuda oldukça önemlidir.

Aslan erkeği nasıl giyinir?

Aslan erkeği tüm ihtişamını kıştan alır. Beyaz paltolar, kürk yakalı toprak tonlarındaki paltolar, aviator ceketler hep onun dolabına girmiştir ilk kez. Trençkotun bile en parlağını ya da açık renklisini seçer ki ihtişamından herkesin gözleri kamaşsın.

Aslan burcu aşık olduğunu nasıl belli eder?

Aslan gibi, yüksek sesle konuşabilir ve fikrini söylemekten korkmaz. Aslan burcu erkeği lider olmayı sever ve insanları çeken lider tipidir. Bu yüzden de bir aslan erkeği sizden kaçmaya ve uzak durmaya çalışıyorsa onun size aşık olduğunu kolayca anlayabilirsiniz.

You might be interested:  02 Şubat Hangi Burç?(EN iyi 5 ipucu)

Aslan burcu hangi burçlarla anlaşamaz?

Aslanlar, özellikle Oğlak, Başak ve Balık burçlarıyla anlaşamazlar.

Aslan burcu kadını kime aşık olur?

– Onu el üstünde tutacak ve ona değer verecek erkeklerden hoşlanır. – Kıskanmaktan nefret ettikleri için baskı yapmayan erkeklerden hoşlanırlar. – Giyim kuşamına veya kişisel bakımına özen gösteren erkekleri severler. – Maddiyata önem verdikleri için hoşlandıkları kişinin durumunun iyi olmasını beklerler.

Aslan burcu neyi sevmez?

Aslan burcu sevmedikleri arasında aşırı duygusallık ya da dramatize edilmiş olaylar yer alabilir. Aslan burcu otoritesinin sorgulanmasını ya da sarsılmasını hiç istemez. Bu neden ile aslan burcunun otoritesine karşı gelen her şey aslan burcu sevmedikleri arasında yer alır.

Aslan burcu erkeği nasıl olur?

Aslan burcu erkekleri genel olarak oldukça sempatik ve sıcakkanlı kişilerdir. Yakınlık kurma konusunda sorun yaşayamayan aslan burcu erkekleri; kimseyi incitmemeye ve sert çıkışlar yapmamaya özen göstermektedir. Ancak sinirlendikleri zaman yıkıcı olabilirler. Aslan burcu erkeği; mantığı ile hareket etmektedir.

2 aslan burcu anlaşabilir mi?

İki taraf da baskın bir karaktere sahip olduğu için arkadaşlık ilişkilerinde yer yer sorun yaşayabilirler. Aslan burcu erkeği ve kadını genel olarak arkadaşlık ilişkilerinde sevgililik ilişkilerindeki gibi uyumlu değildir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *