Aslan Burcu Kadını Hangi Burç Erkekle Anlaşır?(Soru)

Bu burçlar koç, ikizler ve yay burçlarıdır. Aslan burcu kadınları öz güvenleri yüksek olan ve iddialı olan koç burçları ile oldukça iyi geçinirler. Bu sebeple ikizler burcu ile oldukça iyi anlaşırlar. Aslan burcu kadınlarının anlaşabildiği diğer bir burç ise yay burcudur.

Aslan burcu kadını hangi burçla evlenmeli?

Aslan burcu kadını, özgürlüğü seven bir karaktere sahip olmasından dolayı onu en iyi anlayabilecek burç olan yay burcu erkeği ile evlenebilir. Bununla beraber hareketli yapısın ayak uydurabilecek tek burç olan ikizler, yine aslan burcu kadını için ideal eştir.

Aslan kadını hangi burçla aşk yaşamalı?

Aslan burcu aşk uyumu konusunda da pek sınır tanımayan bir burçtur. İkizler ve Kova burçlarıyla onları canlı tutacak fırtınalı aşklara adım atabilir, Yengeç ve Terazi burçlarının güvenli ve koruyucu atmosferlerinde huzur bulabilirler.

Aslan burcu hangi burçlarla iyi anlaşır?

” Aslan burçları kendisi gibi ateş grubundan olan Yay ve Koç ile iyi anlaşırlar.” Ancak gözlem ve haritalardaki durumlarına bakıldığında, kendisi gibi rekabetçi olan koç burcuyla yaya göre daha az anlaşması olacaktır. Aslan burcunun anlaşmakta zorlanacağı burçlar su grubu burçlarıdır.

You might be interested:  18 Mayıs Hangi Burç?

Aslan burcu hangi burçlarla iyi anlaşamaz?

Aslanlar, özellikle Oğlak, Başak ve Balık burçlarıyla anlaşamazlar.

Aslan burcu kadınları nasıl olur?

Aslan burcu kadınlarının genellikle orta boyludur. Aslan burcu kadını, birden fazla olumlu özelliğe sahiptir. Bunlar arasında; girişimci ruhlu olması, heyecanlı bir yapısının bulunması ve yaratıcı olması ön plandadır. Tutkulu, iyimser ve sadık olan aslan burcu kadınları, karşındakine çok değer verir.

Aslan burcu kadını zor mudur?

Aslan burcu kadınları oldukça zor bir yapıya sahiptir. Bir aslan burcu kadınını kendinize aşık etmek istiyor ya da beğenisini kazanmayı umuyorsanız biraz çaba sarf etmeniz gerekmektedir. Sevmesi zor ama sevdiğinde de vazgeçemez kadınların neredeyse tamamı aslan burcu kadınlarıdır.

Aslan burcu kadını nasıl etkilenir?

Aslan burcu kadınları onları el üstünde tutacak önemseyecek ve değer verecek erkeklere bayılırlar. kısıtlanmaktan nefret ederler onları özgür bırakan kısıtlamayan bir partner ararlar. Giyimine önem veren; bakımlı, girdikleri ortamlarda dikkat çeken erkeklerden çok etkilenirler.

Aslan burcu nasıl kadınlardan hoşlanır?

Aslan burcu erkekleri bakımlı ve naif kadınlardan hoşlanırlar. Aslan burcu erkeği yanında ister kadın ister erkek olsun ondan daha üstün olmasını istemezler. Aslan burcu erkeği için güçlü olan kadınlar ama bir yandan da onun yanında daha kendini geriye çeken kadınlar hoşlanmak için öncelikli olmaktadır.

Aslan burcu nasıl sinir edilir?

Aslan Burcu Yaptığı bir işi, ortaya koyduğu bir çalışmayı takdir etmemek, yeterince övmemek, kısacası takdir görememek onun moralini çok bozacaktır. Egosunun okşanmasını isteyen bir Aslan ‘ı küçümsemek onu çileden çıkaracaktır. Ayrıca şaka amaçlı saçını filan bozarsanız çok kızabilir.

Aslan burcu hangi burçları sevmez?

Aslan burcunun anlaşamayacağı en önemli iki burç başak ve oğlak.

Aslan burcu neyi sevmez?

Aslan burcu sevmedikleri arasında aşırı duygusallık ya da dramatize edilmiş olaylar yer alabilir. Aslan burcu otoritesinin sorgulanmasını ya da sarsılmasını hiç istemez. Bu neden ile aslan burcunun otoritesine karşı gelen her şey aslan burcu sevmedikleri arasında yer alır.

You might be interested:  18 Şubat Hangi Burç Oluyor?(Çözünme)

2 aslan burcu anlaşabilir mi?

İki taraf da baskın bir karaktere sahip olduğu için arkadaşlık ilişkilerinde yer yer sorun yaşayabilirler. Aslan burcu erkeği ve kadını genel olarak arkadaşlık ilişkilerinde sevgililik ilişkilerindeki gibi uyumlu değildir.

Aslan burcu erkeği kiminle evlenmeli?

Aslan burcu erkeği mutlaka açık görüşlü, sosyal, insanlar ile iletişimi kuvvetli, rahat yapıya sahip ve fazla sorgulamayan biri ile evlenmelidir. Onun için ideal eş yay burcu kadınlarıdır.

Aslan burcu erkeği sevdiği kıza nasıl davranır?

Arkadaşları ile vakit geçirmekten hoşlanan aslan burcu erkeği gerçekten sevdiğinde sevdiği kadını mutlu edebilmek için onunla yakından ilgilenir. Aslan burcu kendi aşkını belli ederken utangaç ya da çekingen davranmaz. Oldukça cesaretli şekilde aşkını belli eder. Bu tutumu nedeniyle de karşı cinsin ilgisini çeker.

Aslan burcu kadını hangi tip erkeklerden hoşlanır?

Aslan burcu kadınlar, kendisini önemseyen ve onu el üstünde tutacak, ona değer verecek, söylediklerine dikkat edecek erkeklerden çok hoşlanırlar. Özellikle de kendisini serbest bırakacak, onu kısıtlamayacak, aşırı kıskanç olmayacak erkekleri severler.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *