Aslan Burcu Kadını Hangi Burç Erkeklerden Hoşlanır?(Doğru cevap)

Aslan burcu kadınları kendilerini el üstünde tutacak, kendisini önemseyecek, söylediği şeylere dikkat edecek, ona değer verecek erkeklerden hoşlanır. Özellikle kendisini kısıtlamayacak, kendisini serbest bırakacak ve aşırı derecede kıskanç olmayacak erkeklerden hoşlanırlar.

Aslan burcu kadını hangi burçla aşk yaşar?

Aslan burcu aşk uyumu konusunda da pek sınır tanımayan bir burçtur. İkizler ve Kova burçlarıyla onları canlı tutacak fırtınalı aşklara adım atabilir, Yengeç ve Terazi burçlarının güvenli ve koruyucu atmosferlerinde huzur bulabilirler.

Aslan kadını nasıl aşık olur?

Aslan burcu kadınları dışarıdan romantik görünmeyen tarza sahip olsalar da aşkı yakaladıklarında romantik olmaya başlarlar. Böyle bir durumda aslan burcu kadınlarında ani farklılıklara şahit olunabilir. Aslan burcu kadınları karşıdaki kişiden hoşlandıkları zaman, bilhassa dış görüntüsü ile bunu belirtmeye başlarlar.

Aslan burcu kadını kime aşık olur?

– Onu el üstünde tutacak ve ona değer verecek erkeklerden hoşlanır. – Kıskanmaktan nefret ettikleri için baskı yapmayan erkeklerden hoşlanırlar. – Giyim kuşamına veya kişisel bakımına özen gösteren erkekleri severler. – Maddiyata önem verdikleri için hoşlandıkları kişinin durumunun iyi olmasını beklerler.

Aslan burcu hangi burçlarla evlenmeli?

Aslan burcu kadını, özgürlüğü seven bir karaktere sahip olmasından dolayı onu en iyi anlayabilecek burç olan yay burcu erkeği ile evlenebilir. Bununla beraber hareketli yapısın ayak uydurabilecek tek burç olan ikizler, yine aslan burcu kadını için ideal eştir.

You might be interested:  30 Aralık Hangi Burç?(Mükemmel cevap)

Aslan burcu hangi Burcla uyar?

” Aslan burçları kendisi gibi ateş grubundan olan Yay ve Koç ile iyi anlaşırlar.” Ancak gözlem ve haritalardaki durumlarına bakıldığında, kendisi gibi rekabetçi olan koç burcuyla yaya göre daha az anlaşması olacaktır. Aslan burcunun anlaşmakta zorlanacağı burçlar su grubu burçlarıdır.

Aslan erkeği yatakta nasıl mutlu edilir?

Aslan erkeği cinsellik konusunda yaratıcı ve ilham verici eylemlerden hoşlanır. Onun her gün aynı cinsel ilişkiyi paylaşacak bir partnere değil yeni deneyimlere açık ve cinselliğini açıkça yaşayabilen birine ihtiyacı vardır.

Aslan burcu kadınına nasıl yaklaşılmalı?

Onu baştan çıkarmak için, kendisine iyi davranmalı, ona saygı duymalı, ona iltifat etmeli ve hak ettiği lüks yaşam tarzını yaşatmak için uygun biri olduğunuzu ona göstermelisiniz.

Aslan burcu kadını nasıl etkilenir?

Aslan burcu kadınlar, kendisini önemseyen ve onu el üstünde tutacak, ona değer verecek, söylediklerine dikkat edecek erkeklerden çok hoşlanırlar. Özellikle de kendisini serbest bırakacak, onu kısıtlamayacak, aşırı kıskanç olmayacak erkekleri severler.

Aslan burcu kadını nasıl olur?

Aslan burcu kadınlarının genellikle orta boyludur. Aslan burcu kadını, birden fazla olumlu özelliğe sahiptir. Bunlar arasında; girişimci ruhlu olması, heyecanlı bir yapısının bulunması ve yaratıcı olması ön plandadır. Tutkulu, iyimser ve sadık olan aslan burcu kadınları, karşındakine çok değer verir.

Aslan burcu kadını kolay unutur mu?

4. Aslan Burcu azimle verdiği savaşta aşk acısını 2 ya da 3 ayda unutur. Aslan burcu insanı, kesinlikle mükemmel olduğunu düşünür. Eğer karşısındaki insan onu terk ettiyse, mutlaka bir gün ona geri döneceğini düşünür.

Aslan burcu kadını sinirli midir?

Aslan burcu kadınları genellikle çok çabuk sinirlenmeleri ile bilinmektedir. Özellikle, aslan burcu kadınının canını sıkan bir konu olduğunda neredeyse kadınların gözlerinden alevler çıkmaktadır.

You might be interested:  Ocağın 7 Si Hangi Burç?

Aslan burcu aşık olunca ne yapar?

Aslan Burcu Erkeği Aşık Olursa Ne Yapar? Aşık bir Aslan erkeği, dünyanıza girdiği andan itibaren dikkatinizi çeker. Doğal olarak çekicidir ve etrafındaki insanlar tarafından beğenilmekten hoşlanır. Aslan gibi, yüksek sesle konuşabilir ve fikrini söylemekten korkmaz.

Aslan burcu neyi sevmez?

Aslan burcu sevmedikleri arasında aşırı duygusallık ya da dramatize edilmiş olaylar yer alabilir. Aslan burcu otoritesinin sorgulanmasını ya da sarsılmasını hiç istemez. Bu neden ile aslan burcunun otoritesine karşı gelen her şey aslan burcu sevmedikleri arasında yer alır.

Aslan burcu zeki mi?

Aslan burcu insanları zeki ve pratik zekalıdırlar. Çok çalışkan ve azimli oldukları için tuttuklarını koparırlar. Kimseye muhtaç değillerdir.

Aslan burcu erkeği hangi burç kadınla?

Onun için ideal eş yay burcu kadınlarıdır. Ayrıca kendi gibi özgüveni yüksek, iddialı ve baskın kişilerden hoşlanan aslan burcu erkeği bu özelliklere sahip biri ile evlenmelidir. Bu özellikler ise koç burcu kadınında mevcuttur.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *