Balık Burcu Erkeği Hangi Burç Kadınla Anlaşır?(Çözüm bulundu)

Daima romantik ve tutkulu olmalarıyla bilinen balık burcu insanları, duygusal ve romantik ilişkilerde yengeç ve akrep burçlarıyla kusursuz bir uyum yakalayabilir.

Balık burcu erkeği hangi burç kadınla evlenmeli?

Balık burcu erkekleri, genellikle çok duygusal ve çok merhametlidir. Bu nedenle de kendileri gibi hayatta hep duygusal ve vicdanlı olan yengeç burçları ile çok iyi anlaşırlar. Bu her iki burç da çok hayalperesttir.

Balık burcu erkeği hangi burca aşık olur?

BALIK BURCUNUN ANLAŞTIĞI BURÇLAR Daima tutkulu ve romantik olmalarıyla bilinen bu burca sahip insanlar, romantik ve duygusal ilişkilerde akrep ve yengeç burçlarıyla muhteşem bir uyum yakalayabiliyorlar.

Balık erkeği hangi burç kadınıyla anlaşır?

Balık burcu erkeği ve yengeç burcu ikisi de su elementine dahil oldukları nedeni ile oldukça uyumludurlar. Balık burcu erkeği genel olarak romantik, sevgi dolu, duygusal ve de şefkatli bir karaktere sahiptir. Genelde yengeç burcu kadını ise her zaman için romantik, merhametli ve samimi bir karaktere sahiptir.

Balık burcu erkeği sekste ne ister?

Balık burcu erkeği için seks = uzun saatler sevişmek demektir. Bu erkek yatakta oldu bittiyi sevmez. Etkilendiği kadına uzun uzun dokunmak ve öpmek ister. Partnerini çok iyi anlar ve partnerini yatakta mutlu etmek için elinden gelen her şeyi yapar.

You might be interested:  2 Mayıs Hangi Burç?(Çözünme)

Balık burcu hangi burçla evlenmeli?

Balık burcu kadınının sezgili ve romantik ruhu; Koç, Boğa, Aslan, Balık ve Yay burcu kişilerini cinsel çekim etkisine alabilir. Aynı zamanda Akrep, Yengeç, Koç ve Balık burçları ile çok güzel bir aşka da yelken açabilir. Ama balık kadınlarının evlenmesi için doğru kişi ise, Yengeç ve Akrep burcu insanlarıdır.

Balık burcu erkeği nasıl sevişir?

Balık burcuna sahip erkekler merhamet sahibi, sadık ve vicdan sahibi kadınlardan çok hoşlanmaktadır. Kendi karakteristik özellikleri ise fazla alıngan ve duygusal ve kırılgan yapıya sahip olmalarıdır. Bu sebepten dolayı kendisini çok sevecek olan, saygılı, dürüst ve hoşgörülü kadınlar ilgilerini çekmektedir.

Balık burcu erkeği sevdiği kadına nasıl davranır?

Balık burcu erkekleri; sürprizler, akşam yemekleri, hediyeler gibi ufak jestler ile eşlerini şımartmaktan hoşlanırlar. Bütün bu jestleriyse sadece aşık oldukları bireyler için yapmak isterler. Balık burcu erkekleri; aşık olduğunu davranışlarından anlatır. Balık burcu erkekleri, eşlerine özel olduklarını hissettirir.

Balık burcu erkeği ilişkiye nasıl başlar?

Balık burcu erkeği, fiziksel ilişki yerine duygusal bir ilişki yaşamak ister. Yani cinsel ilişkiyi çok fazla umursamazlar. Her erkek ne kadar cinsel ilişkiyi sevse de duygusal ve tutkulu bir sevgiyi, cinsel ilişkiye tercih eder.

Balık burcu kadını hangi burçla aşk yaşar?

Balık burcu kadınları merhametli ve çok duygusaldırlar. Bu nedenle de hayatta hep vicdanlı ve duygusal olan yengeç burçlarıyla çok iyi anlaşırlar. Balık burcu da yengeç burcu da hayalperesttir ve birlikte hayal kurmayı çok severler. Balık burcu kadını ve akrep burcu aslında karakter olarak çok zıtlardır.

Başak burcu hangi burçla evlenmeli?

Başağın potansiyel ruh eşleri arasında boğa, yengeç ve akrep var. Bu burçlar başakla çok uyumludurlar çünkü benzer bir doğaları ve kişilik özellikleri vardır. Burcunuzu bilmek ve potansiyel olarak uyumlu partnerleri bilmek evlenmek için önemli.

You might be interested:  Nisan Mayıs Hangi Burç?

Balık burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?

Balık burcu erkekleri vicdanl, merhametli kadınlardan çok hoşlanırlar. Kendileri fazla kırılgan ve alıngan bir yapıya sahiplerdir. Bu nedenle kendilerine saygı duyan ve hoşgörü sahibi ve sevecen olan kadınlardan etkilenirler. Bu sebeple kurdukları hayallere saygı gösteren ve hatta ortak olan kadınlara aşık olurlar.

Yay burcu hangi burçla evlenmeli?

Ateş grubu ile birlikte yay burcu kadınları hava grubu burçları ile de iyi anlaşırlar. Bunlar; terazi, kova ve ikizler burcudur. Yay burcu kadınlarının toprak ve su grubu burçları ile anlaşması ise oldukça zor olacaktır. Bu burçlar; oğlak, boğa, başak, yengeç, akrep ve balık burçlarıdır.

Balık burcu erkeği sekse düşkün müdür?

Seks sırasında kaba ve sert hareketlerden hoşlanmaz. Partnerine karşı itaatkârdır. Balık burcu erkeği çok sık aşık olduğu için partnerleri de sürekli değişir. Yatakta hakimiyetin kadında olması hoşuna gider.

Balık burcu erkeği yatakta nasıl davranır?

Balık Burcu Erkeği Cinsellik Onun için cinsellik de romantik ve tutkuludur. Onunla birlikte olmak duygusal bir zevk olduğu kadar manevi bir maceradır. Cinsel yaşamında utangaç biri değildir ve partnerini her zaman şaşırtabilir. Balık burcu erkeği cinselliği sevgisini göstermenin bir yolu olarak görür.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *