Balık Burcu Kadını Hangi Burç Erkeği Ile Anlaşır?(EN iyi 5 ipucu)

Balık burcu kadınları merhametli ve çok duygusaldırlar. Bu nedenle de hayatta hep vicdanlı ve duygusal olan yengeç burçlarıyla çok iyi anlaşırlar. Bunun içinde akrepler ve balık kadını birbirleriyle çok iyi anlaşırlar. Balık burcu kadınının anlaştığı bir diğer burç ise başak burçlarıdır.

Balık burcu hangi burç ile evlenmeli?

Balık burcu kadınının sezgili ve romantik ruhu; Koç, Boğa, Aslan, Balık ve Yay burcu kişilerini cinsel çekim etkisine alabilir. Aynı zamanda Akrep, Yengeç, Koç ve Balık burçları ile çok güzel bir aşka da yelken açabilir. Ama balık kadınlarının evlenmesi için doğru kişi ise, Yengeç ve Akrep burcu insanlarıdır.

Balık burcu hangi burca aşık olur?

BALIK BURCUNUN ANLAŞTIĞI BURÇLAR Daima tutkulu ve romantik olmalarıyla bilinen bu burca sahip insanlar, romantik ve duygusal ilişkilerde akrep ve yengeç burçlarıyla muhteşem bir uyum yakalayabiliyorlar.

Balık burcu hangi burçlarla anlaşamaz?

Balık burcu genellikle kendine has olan merhametli, fedakar ve romantik olma özelliğinden dolayı bazı burçlarla anlaşamaz. Her ortama uyum sağlayabilmeleri, anlayışlı olmaları ve kolay etki altında kalmalarına rağmen kova, aslan ve oğlak burçları ile çatışmalar yaşayabilmektedir.

You might be interested:  21 Haziran Hangi Burç Yükseleni?(EN iyi 5 ipucu)

Balık burcu erkeği hangi burç kadınla evlenmeli?

Balık burcu erkekleri, genellikle çok duygusal ve çok merhametlidir. Bu nedenle de kendileri gibi hayatta hep duygusal ve vicdanlı olan yengeç burçları ile çok iyi anlaşırlar. Bu her iki burç da çok hayalperesttir.

Balık burcu kadını hangi burçla aşk yaşar?

Balık burcu kadınları merhametli ve çok duygusaldırlar. Bu nedenle de hayatta hep vicdanlı ve duygusal olan yengeç burçlarıyla çok iyi anlaşırlar. Balık burcu da yengeç burcu da hayalperesttir ve birlikte hayal kurmayı çok severler. Balık burcu kadını ve akrep burcu aslında karakter olarak çok zıtlardır.

Balık burcu erkeği sekste ne ister?

Balık burcu erkeği için seks = uzun saatler sevişmek demektir. Bu erkek yatakta oldu bittiyi sevmez. Etkilendiği kadına uzun uzun dokunmak ve öpmek ister. Partnerini çok iyi anlar ve partnerini yatakta mutlu etmek için elinden gelen her şeyi yapar.

Balık burcu erkeği kolay vazgeçer mi?

Balık erkekleri aşırı kıskanç yapıya sahiptir ve yalandan olabildiğince uzak durmaya çalışırlar. Doğru bildikleri için gereksiz yere inat edebilirle. Çok hayalperesttirler ama kolay vazgeçerler, erken pes ederler.

Balık burcu erkeği ilişkiye nasıl başlar?

Balık burcu erkeği, fiziksel ilişki yerine duygusal bir ilişki yaşamak ister. Yani cinsel ilişkiyi çok fazla umursamazlar. Her erkek ne kadar cinsel ilişkiyi sevse de duygusal ve tutkulu bir sevgiyi, cinsel ilişkiye tercih eder.

Balık erkeği kime aşık olur?

Balık burcu erkekleri vicdanl, merhametli kadınlardan çok hoşlanırlar. Kendileri fazla kırılgan ve alıngan bir yapıya sahiplerdir. Bu nedenle kendilerine saygı duyan ve hoşgörü sahibi ve sevecen olan kadınlardan etkilenirler. Bu sebeple kurdukları hayallere saygı gösteren ve hatta ortak olan kadınlara aşık olurlar.

You might be interested:  Atakan Özyurt Hangi Burç?(Soru)

Balık burcu hangi burcu sevmez?

Genel olarak Kova ve Aslan burçlarıyla çok zor anlaşır, Oğlak burçlarıyla ise çatışmalar yaşayabilirler. Kova burçlarının açık sözlü, Aslan burçlarının lider ruhlu, Oğlak burçlarının ise disiplinli yapıları, naif Balık burçları için zorlayıcı olabilir. İşte Balıkların anlaşmakta zorlandığı bu üç burçla ilişkisi…

Balık burcunun düşmanı hangi burç?

Çok çabuk demoralize olan Balık burcu insanları dikkatsizlerdir. Kararsızlıkları, aklı havada ve duygusal karmaşaları yüzünden hayatının birçok bölümünde sorunlar yaşamaktadırlar. İkizler, Başak ve Yay için gündelik hayatın akışına ayak uyduramayan, duygusal olarak fazla hassas ve zayıf iradeli bulacaklardır.

Balık burcu erkeği nasıl sevişir?

Balık burcuna sahip erkekler merhamet sahibi, sadık ve vicdan sahibi kadınlardan çok hoşlanmaktadır. Kendi karakteristik özellikleri ise fazla alıngan ve duygusal ve kırılgan yapıya sahip olmalarıdır. Bu sebepten dolayı kendisini çok sevecek olan, saygılı, dürüst ve hoşgörülü kadınlar ilgilerini çekmektedir.

Yay burcu hangi burçla evlenmeli?

Ateş grubu ile birlikte yay burcu kadınları hava grubu burçları ile de iyi anlaşırlar. Bunlar; terazi, kova ve ikizler burcudur. Yay burcu kadınlarının toprak ve su grubu burçları ile anlaşması ise oldukça zor olacaktır. Bu burçlar; oğlak, boğa, başak, yengeç, akrep ve balık burçlarıdır.

Balık burcu erkeği sinirli midir?

Balık burçlarının en belirgin özelliklerinden biri aşırı duygusal ve merhametli olmalarıdır. Cömert, sabırlı ve duyarlılıkları oldukça fazladır. Halbuki bir balık son derece kurnazdır. Sinirli bir yapıya sahip olmasına karşılık bu zeki bir tavırla kamufle eder.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *