Balık Burcu Kadını Hangi Burç Erkeğiyle Anlaşır?(Doğru cevap)

Balık burcu kadınları merhametli ve çok duygusaldırlar. Bu nedenle de hayatta hep vicdanlı ve duygusal olan yengeç burçlarıyla çok iyi anlaşırlar. Bunun içinde akrepler ve balık kadını birbirleriyle çok iyi anlaşırlar. Balık burcu kadınının anlaştığı bir diğer burç ise başak burçlarıdır.

Balık burcu hangi burç ile evlenmeli?

Balık burcu kadınının sezgili ve romantik ruhu; Koç, Boğa, Aslan, Balık ve Yay burcu kişilerini cinsel çekim etkisine alabilir. Aynı zamanda Akrep, Yengeç, Koç ve Balık burçları ile çok güzel bir aşka da yelken açabilir. Ama balık kadınlarının evlenmesi için doğru kişi ise, Yengeç ve Akrep burcu insanlarıdır.

Balık burcu kadını hangi burç erkekle anlaşır?

Daima romantik ve tutkulu olmalarıyla bilinen balık burcu insanları, duygusal ve romantik ilişkilerde yengeç ve akrep burçlarıyla kusursuz bir uyum yakalayabilir.

Balık burcu kadını hangi burca aşık olur?

BALIK BURCUNUN ANLAŞTIĞI BURÇLAR Daima tutkulu ve romantik olmalarıyla bilinen bu burca sahip insanlar, romantik ve duygusal ilişkilerde akrep ve yengeç burçlarıyla muhteşem bir uyum yakalayabiliyorlar.

You might be interested:  Temmuzun 6 Sı Hangi Burç?(Çözülmüş)

Balık burcu erkeği hangi burç kadınla evlenmeli?

Balık burcu erkekleri, genellikle çok duygusal ve çok merhametlidir. Bu nedenle de kendileri gibi hayatta hep duygusal ve vicdanlı olan yengeç burçları ile çok iyi anlaşırlar. Bu her iki burç da çok hayalperesttir.

Balık burcu kadını hangi burçla aşk yaşar?

Balık burcu kadınları merhametli ve çok duygusaldırlar. Bu nedenle de hayatta hep vicdanlı ve duygusal olan yengeç burçlarıyla çok iyi anlaşırlar. Balık burcu da yengeç burcu da hayalperesttir ve birlikte hayal kurmayı çok severler. Balık burcu kadını ve akrep burcu aslında karakter olarak çok zıtlardır.

Balık burcu erkeği sekste ne ister?

Balık burcu erkeği için seks = uzun saatler sevişmek demektir. Bu erkek yatakta oldu bittiyi sevmez. Etkilendiği kadına uzun uzun dokunmak ve öpmek ister. Partnerini çok iyi anlar ve partnerini yatakta mutlu etmek için elinden gelen her şeyi yapar.

Balık burcu ile hangi burç uyumlu?

Mücadeleden kaçmayan bir Koç burcu, bu ilişkiyi kurtarabilir. Güzelliğe, şıklığa ve estetiğe önem veren Boğa burcu, kendisi gibi özenli ve detaylara dikkat eden Balık burcu için belki de ideal partner adaylarından biri. Aynı zamanda Boğa burcu, tıpkı Balık burcu gibi sanatla iç içe yaşamayı sever.

Balık burcu kadının özellikleri nelerdir?

Balık burcu kadını genel anlamda duygusal, sezgileri oldukça güçlü, maneviyatı ve iç dünyası kuvvetli, uyumlu ve nazik bir karaktere sahiptir. Balık burcu kadını hayatın kendine özgü var olan düzeninden, kendi etkileşimleri de dahil her zaman derin anlamlar aramakta olan ve derin anlamlar bulan bir kadındır.

Akrep burcu kadını hangi burçla evlenmeli?

Akrep kadınları için de, ilişkilerinde güven olmazsa olmaz en önemli unsurdur. Bu nedenle de boğa burcu ile çok iyi anlaşır ve çok iyi bir evlilik hayatı yaşarlar. Çekici özellikleri ile dikkat çeken akrep burçları, cinsel çekim alanına giren başak, boğa, aslan, kova ve akrep ile çok heyecanlı ilişkiler deneyebilir.

You might be interested:  24 Mayıs Hangi Burç?(Doğru cevap)

Balık burcu karşı cinsi nasıl etkiler?

Duygusallığını hayatının her bölümüne taşıyan balık burcu erkeği anlayışlı, şefkatli, sevgi dolu tavırlarıyla partnerini bağımlı hale getirir. Aşk İlişkilerinde kendini karşı tarafa adayan Balıkların cinsel yaşamalarında da, anladığı, haline üzüldüğü eşini mutlu etme çabası onun performansını doruğa taşır.

Başak burcu kadını hangi burca aşık olur?

Başağın potansiyel ruh eşleri arasında boğa, yengeç ve akrep var. Bu burçlar başakla çok uyumludurlar çünkü benzer bir doğaları ve kişilik özellikleri vardır. Burcunuzu bilmek ve potansiyel olarak uyumlu partnerleri bilmek evlenmek için önemli.

2021 Balık burcu neler bekliyor?

Balık burcu 2020’ye göre daha özgür ve başarılı bir yıla giriş yapıyor. 2021 yılı başlangıçta size karışık gelebilir. Yılın başında, yönetici gezegeniniz Jüpiter sizlerin 11. evinizde hareket edecek. Bu süreç Nisan 2021 ‘in sonuna kadar devam edebilir ve ardından gelir akışınız artabilir, bir istikrar kazanabilir.

Balık burcu erkeği nasıl sevişir?

Balık burcuna sahip erkekler merhamet sahibi, sadık ve vicdan sahibi kadınlardan çok hoşlanmaktadır. Kendi karakteristik özellikleri ise fazla alıngan ve duygusal ve kırılgan yapıya sahip olmalarıdır. Bu sebepten dolayı kendisini çok sevecek olan, saygılı, dürüst ve hoşgörülü kadınlar ilgilerini çekmektedir.

Balık burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?

Balık burcu erkekleri vicdanl, merhametli kadınlardan çok hoşlanırlar. Kendileri fazla kırılgan ve alıngan bir yapıya sahiplerdir. Bu nedenle kendilerine saygı duyan ve hoşgörü sahibi ve sevecen olan kadınlardan etkilenirler. Bu sebeple kurdukları hayallere saygı gösteren ve hatta ortak olan kadınlara aşık olurlar.

Balık burcu erkeğinin aşık olduğunu nasıl anlarsın?

Balık burcu erkekleri hayallerine çok düşkün olup, hayallerinden vazgeçmezler. Balık burcu erkekleri eğer hayallerinden vazgeçiyorsa, kişiyi çok dikkatli dinliyorsa aşık oldukları söylenebilir. Bununla beraber karşısındaki kişinin hatalarını kabul ediyor ise balık burcu erkeği karşısındaki kişiye kesin aşık olmuştur.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *