Başak Burcu Kadını Hangi Burç Erkekle Anlaşır?(En iyi çözüm)

Başak kadınının yardım etmek için hevesli olması sonucunda ise, balık ve başak burcunun uyumu ortaya çıkar. Bu nedenle de başak kadını ve yengeç burçları genellikle çok iyi anlaşırlar. Başak burcu kadınının bir diğer en iyi anlaştığı burç ise, boğa burcudur.

Başak burcu kadını hangi burç erkekle evlenmeli?

Başağın potansiyel ruh eşleri arasında boğa, yengeç ve akrep var. Bu burçlar başakla çok uyumludurlar çünkü benzer bir doğaları ve kişilik özellikleri vardır. Burcunuzu bilmek ve potansiyel olarak uyumlu partnerleri bilmek evlenmek için önemli.

Başak burcu kimlerle anlaşamaz?

” Başaklar, Yay, Koç ve Aslan burçları ile çok fazla anlaşamaz. ” Mantık ve analitik zekâlarıyla ön plana çıkan Başak burçların; Yay, Koç ve Aslan burçlarıyla pek iyi anlaştığı söylenemez. Çünkü bu burçlar düşünmeden ve ana yönelik bir yaşama sahip oldukları için başak burçlarıyla zıt düşmektedirler.

Başak burcunun en iyi anlaştığı burç hangisi?

Başak burcu kendisi gibi toprak grubundaki burçlarla oldukça iyi anlaşır. Boğa ve oğlak burcu başak burcunun gözlerinden kalp çıkmasını sağlayabilir. Ancak ikizler ve yay burcunun yanına yaklaşması bile kısa süreli felaketlerin habercisi olacaktır.

You might be interested:  27 Eylul Hangi Burç?(Mükemmel cevap)

Başak burcu hangi burçlarla iyi anlaşır?

Başak burcu erkeğinin anlaştığı burçlar; oğlak, yengeç ve boğa burcudur. Başak burcu erkeklerinin ayrıntıya dikkat etmeleri, oğlak burcu bireyleri adına çok önemlidir. Başak burcu erkekleri, oğlak burcu bireylerini üzmez. Bu sebepten ötürü başak burcu erkekleri, oğlak burcu bireyleri ile çok iyi anlaşır.

Başak burcu hangi burca aşık olur?

Başak burcu aşk uyumu konusunda her bir burçla farklı ilişkiler kurar. Bağımlılık ya da teslimiyet noktasına gelebilecek ilişkileri sıklıkla Kova, Balık ve Koç burçları ile yaşarlar.

Kova burcu kadını hangi burç erkekle evlenmeli?

Kova burcu kadınının genellikle yengeç, kova, akrep ve başak burçları ile cinsel çekimleri uyuşur. Fakat özgürlüğüne düşkün olan kova burçları, yengeç burcu ile çok iyi bir aşk yaşasa da evlilikte daha çok ikizler ve terazi ile mutlu olur.

Başak burcu nasıl kadınlardan hoşlanır?

Başak burcu erkeği kendisi titiz, sorumluluk sahibi ve aynı zamanda temiz kadınları severler. Gelecek üzerine planlar yapan, çalışkan ve dürüst olmakla beraber ve duygularını ifade edebilen kadınlara karşı ilgi duyarlar. Onlar için özellikle maneviyat ve bu gibi özellikler büyük bir öneme sahiptir.

Başak burcu kadını sinirli midir?

” Başak burcu kadının olumsuz özellikleri arasında gergin ve fazla mantıklı hareket etmesini söyleyebiliriz. Dalgın ve sinirli ve endişeli davranır. Yenilikten hoşlanmaz, geleneklerine bağlı bir yapısı vardır.”

Başak burcu kadını nelerden hoşlanır?

Başak burcu kadınları, zeki ve mesafeli erkekleri çekici bulur ve genellikle bu tarz erkeklerden hoşlanırlar. Gerçekçi, samimiyetinden ve sevgisinden emin oldukları saygılı erkekler ilgilerini çeker. Kendisinden emin, sorumluluk sahibi ve karizmatik erkekler, başak burcu kadınlarının hoşlanabileceği erkeklerdir.

Başak burcu erkeğinin aşık olduğu nasıl anlaşılır?

Başak Burcu Erkekleri Aşkını Nasıl Belli Eder? Genellikle duygularını baskılayan başak burcu erkekleri aşık oldukları zaman bu duygularını saklamak istemezler. Son derece samimi ve sevecen tavırlar sergilerler. Temas etmeyi dokunmayı çok severler aşık oldukları kişiye sarılmaktan hiç çekinmezler.

You might be interested:  05.02 Hangi Burç?(EN iyi 5 ipucu)

Başak burcu erkeği ilişkide ne ister?

Başak erkeği cana yakın, değişime açık ve uyumlu kadınlardan hoşlanır. Her konuda kendisine ayak uyduran, sorun çıkartmayacak, beğenileri ve isteklerine uyacak kadınlardan hoşlanırlar. Başak burcu erkeği, üzerinde hakimiyet kurabilen kadınlardan daha çok hoşlanır.

Başak burcu kadınına nasıl davranmalı?

Kişilik olarak nazik ve son derece hassas bir yapıya sahiptir başak burcu kadını. Onlara karşı nazik ve centilmen olmalısınız. Onlara değer verdiğinizi göstermeli, hareketlerinizi buna göre şekillendirmeli ve sizden bekledikleri şeyleri yapmalısınız.

Başak burcu erkeği sekste nelerden hoşlanır?

# Başak erkeği cinsellik ve cinsel performans Oldukça tutucu bir yapısı varmış izlenimi uyandırsa da, Başak burcu erkekleri aslında yatakta oldukça cesur yeniliklere açıktır. Bu isteklerini dile getirmekten çekinmeyen Başak burcu erkekleri, aynı zamanda yatakta üstün taraf olmayı tercih edecektir.

Başak burcu nelerden hoşlanmaz?

Yaşamında keyiflerini önceleyen ne sahip olduğu deveyi güden ne de diyardan çekip giden insanlardan nefret eder Başak! Görevi üstlenme sırasında sesini çıkarmayıp umarsızca yükümlülüklerini yerine getirmeyen bir de yaptığı hatanın bedelini yüklenmeyip hayatı boşveren insanlardan nefret eder.

Yengeç burcu hangi burçla evlenmeli?

Balık ve Akrep de Yengeç burcunun evlilikte çok mutlu olacağı burçlardır. Uyum dışında aynı zamanda tutku arayan Yengeçler, Koç, Oğlak ya da Terazi burçları ile yuva kurabilir. Güçlü Aslan da Yengeç burcu için ideal bir eş olabilir. Yengeç burçları, genellikle su grubu ile çok iyi anlaşır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *