Başak Burcu Kadını Hangi Burç Erkekle Evlenmeli?(En iyi çözüm)

Başağın potansiyel ruh eşleri arasında boğa, yengeç ve akrep var. Bu burçlar başakla çok uyumludurlar çünkü benzer bir doğaları ve kişilik özellikleri vardır. Burcunuzu bilmek ve potansiyel olarak uyumlu partnerleri bilmek evlenmek için önemli.

Başak burcu hangi burca aşık olur?

Başak burcu aşk uyumu konusunda her bir burçla farklı ilişkiler kurar. Bağımlılık ya da teslimiyet noktasına gelebilecek ilişkileri sıklıkla Kova, Balık ve Koç burçları ile yaşarlar.

Başak burcu kadını hangi burç erkekle?

Şımarık, yersiz şakalar, espriler yapan ve gevezelik eden erkekler ise, onlara itici gelir. Samimiyetinden ve sevgisinden emin oldukları, gerçekçiliğinden emin oldukları saygılı erkeklerden hoşlanırlar. Sorumluluk sahibi, kendisinden emin ve karizmatik erkekler, başak burcu kadınlarının hoşlanabileceği erkeklerdir.

Başak burcu kimle anlaşamaz?

” Başaklar, Yay, Koç ve Aslan burçları ile çok fazla anlaşamaz. ” Mantık ve analitik zekâlarıyla ön plana çıkan Başak burçların; Yay, Koç ve Aslan burçlarıyla pek iyi anlaştığı söylenemez. Çünkü bu burçlar düşünmeden ve ana yönelik bir yaşama sahip oldukları için başak burçlarıyla zıt düşmektedirler.

You might be interested:  22 Ağustos Hangi Burç Erkeği?(Çözüm bulundu)

Başak burcu erkeği kiminle evlenmeli?

Boğa, akrep ve yengeç burçları başak burçları ile oldukça uyumlu burçlardır. Benzer kişilik özelliklerine sahip oldukları için harika bir uyum yakalayabilirler.

Başak burcu kadını aşık olursa nasıl davranır?

Başak burcu kadınları, aşık oldukları zaman kendilerini ön plana atarlar. Bununla beraber hoşlandığı bireyi elde etmek adına elinden geleni yapar. Karşı taraftan olumlu yanıt geldiği zaman kaçamak bakışları ile her şeyi anlatırlar. Başak burcu kadınları; mesafeli olan ve çekici erkeklerden hoşlanırlar.

Başak burcu kadını hangi burçla evlenmeli?

Başağın potansiyel ruh eşleri arasında boğa, yengeç ve akrep var. Bu burçlar başakla çok uyumludurlar çünkü benzer bir doğaları ve kişilik özellikleri vardır. Burcunuzu bilmek ve potansiyel olarak uyumlu partnerleri bilmek evlenmek için önemli.

Başak burcu kadını sekste nelerden hoşlanır?

Başak burcu kadını genel olarak ağırbaşlı ve de ciddi bir mizaca sahipti olmaktadır. Buna ek olarak yüksek ve de gizli bir libido içlerinde saklıdır. Çok fazla insan ile cinsel bir birliktelik yaşamazlar. Tek eşlilikten ve de tek evlilikten yana olup eşi ile de birlikte mutlu, sağlıklı cinsel bir yaşam kurmak ister.

Başak burcu kadını sinirli midir?

” Başak burcu kadının olumsuz özellikleri arasında gergin ve fazla mantıklı hareket etmesini söyleyebiliriz. Dalgın ve sinirli ve endişeli davranır. Yenilikten hoşlanmaz, geleneklerine bağlı bir yapısı vardır.”

Başak burcunun en iyi anlaştığı burç hangisi?

Başak burcu kendisi gibi toprak grubundaki burçlarla oldukça iyi anlaşır. Boğa ve oğlak burcu başak burcunun gözlerinden kalp çıkmasını sağlayabilir. Ancak ikizler ve yay burcunun yanına yaklaşması bile kısa süreli felaketlerin habercisi olacaktır.

Başak burcu nasıl kadınlardan hoşlanır?

Başak burcu erkeği kendisi titiz, sorumluluk sahibi ve aynı zamanda temiz kadınları severler. Gelecek üzerine planlar yapan, çalışkan ve dürüst olmakla beraber ve duygularını ifade edebilen kadınlara karşı ilgi duyarlar. Onlar için özellikle maneviyat ve bu gibi özellikler büyük bir öneme sahiptir.

You might be interested:  15 Ekim Hangi Burç?(Doğru cevap)

Başak burcu kadını özellikleri nelerdir?

Kişilik olarak nazik ve hassas bir yapıya sahiptir. Başak burcu kadını aşırı titiz ve bu titizlikleri neredeyse hastalık boyutundadır. Başak burcu kadınları çocuklarına zaman ayırmaktan mutluluk duyar. Başak burcu kadını hoş bir mizaha sahiptir bu nedenle arkadaş çevresi tarafından çok sevilen ve beğenilen kişidir.”

Akrep burcu kadını hangi burçlarla anlaşır?

Akrep kadınları için de, ilişkilerinde güven olmazsa olmaz en önemli unsurdur. Bu nedenle de boğa burcu ile çok iyi anlaşır ve çok iyi bir evlilik hayatı yaşarlar. Çekici özellikleri ile dikkat çeken akrep burçları, cinsel çekim alanına giren başak, boğa, aslan, kova ve akrep ile çok heyecanlı ilişkiler deneyebilir.

Başak burcu erkeği sekste nelerden hoşlanır?

BAŞAK ERKEĞİ YATAKTA SÜRPRİZLERİ SEVER Sevecen ve son derece saygılı olan Başaklar sürprizlerle mutlu olabilir. Yatakta yapılacak küçük jestler Başak erkeğinin hoşuna gider. Eğer Başak erkeği size güvenirse bu güvenini cinsel hayata aktarır.

Başak burcu erkeği ilişkide ne ister?

Başak erkeği cana yakın, değişime açık ve uyumlu kadınlardan hoşlanır. Her konuda kendisine ayak uyduran, sorun çıkartmayacak, beğenileri ve isteklerine uyacak kadınlardan hoşlanırlar. Başak burcu erkeği, üzerinde hakimiyet kurabilen kadınlardan daha çok hoşlanır.

Başak burcu erkeği sinirli midir?

7. Çok sık sinirlenmez, ama sinirlendiği zaman gözü kimseyi görmez. Bu yüzden başak burcu erkeğinin bir parça “kırıcı” olduğu söylenebilir. Başak burcu erkeğinin siniri sürpriz değildir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *