Boğa Burcu Kadını Hangi Burç Erkeklerden Hoşlanır?(EN iyi 5 ipucu)

Boğa burcu kadını fazla duygusal olmasa da, duygusal erkeklere karşı bir zaafı vardır bu sebeple en ideal erkekler balık, akrep ve yengeç erkekleridir. Boğa kadını romantik sürprizleri sever ve romantiklik konusunda oldukça iyi olan yengeç erkekleri ideal bir eş olabilir.

Boğa burcu kadını nasıl bir erkek ister?

Boğa Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır? Orta zekalı, hayatı dolu yaşayan, bakımlı erkeklerden hoşlanır. Nadir de olsa zeki erkekler dikkatini çekebilir. Sabırlı ve sevgiye önem veren erkek, her zaman ilk tercihidir.

Boğa burcu kadını hangi burçla aşk yaşar?

Boğa Burcu Kadını Hangi Burçla Aşk Yaşamalı? Onlar için en iyi burç oğlak burcudur. Oğlak burcunun sakin yapısıyla harika bir uyum yakalayacaklardır. Terazi ve Aslan burçlarıyla da iyi anlaşırlar.

Boğa burcunu kadını nasıl aşık edersin?

Onun ilgisini çekmek için tıraşınıza ve giyiminize ekstra özen gösterin ve en sevdiğiniz aksesuarlarınızı takın. Boğa kadını, oldukça gelişmiş duyulara sahip olduğundan dolayı güzel göründüğünüzden ve güzel koktuğunuzdan emin olun ve onun çevresindeyken sevginizi ufak dokunuşlarla hissettirin.

You might be interested:  Boğa Burcu Erkek Hangi Burç Kadınla Anlaşır?(En iyi çözüm)

Boğa burcu hangi burca aşık olur?

Duygusal alıngan ve yuvaya bağlı bir Yengeç ile sabit, sevecen ve sevdiklerine aşırı düşkün bir Boğa ‘nın aşkına hiç kimsenin itirazı olmayacaktır. Üstelik gerçekten seven bir Yengeç, son derece sıcak ve ateşli olur. Sizin her arzunuza cevap verir ve hem de karşılık beklemez.

Boğa burcu kadını hangi burçla evlenmeli?

Boğa burcu kadını toprak mizaçlı bir kadındır. Boğa kadınları özellikle su grubundan olan erkeklerle iyi anlaşır. Boğa burcu kadını fazla duygusal olmasa da, duygusal erkeklere karşı bir zaafı vardır bu sebeple en ideal erkekler balık, akrep ve yengeç erkekleridir.

Boğa burcu kadını yatakta ne ister?

Boğa burcu kadınları genel olarak cinsel yaşamında ateşli bir yapıdadır. Her zaman romantik yemeklerden sonra bu kişilerin sevişmek ruhunda vardır. Dış görünüşü sakin olsa da yatak odasında tam bir etkileyici ve de ihtiraslıdır.

Boğa burcu nelerden hoşlanmaz?

Sadece maddi konularda değil manevi konularda da sabitlik severler. Boğa burçları oldukça yavaş hareket eder bu nedenle boğa burcu sevmedikleri arasında acelecilik sayılabilir. Bazı işleri üşengeç oldukları için son ana bıraksalar da, o işi acele etmeden bitirmek isteyeceklerdir.

Boğa burcu kadını hangi çiçeği sever?

Boğa burcunun çiçeği aslında laledir. Çünkü laleler yaşam sevinicini ifade ederler. Boğa burcu insanları da oldukça enerjik ve yaşam dolu olduklarından, enerjileri ile en çok uyuşan çiçek laledir.

Boğa burcu aşık olunca ne yapar?

Boğa Burcu Erkeği Aşık Olursa Ne Yapar? Boğa burcu erkeği aşık olduğunda ve bundan istediği karşılığı alamadığında kadını kendisine çekmeye çalışır. Bir nevi kaçan kovalanır oynama eğilimindedir. Fakat samimiyeti hiçbir zaman elden bırakmaz.

Boğa burcuna en uyumlu burç hangisi?

Boğa burcu erkeklerinin anlaştığı burçlar; balık, başak ve oğlak burcudur. Bu burçların başında ise oğlak burcu yer alır. Oğlak burcu, boğa burcunda olduğu üzere başarı ve kariyer adına çalışan ve bu konulara çok önem veren bir burçtur.

You might be interested:  Nisan Ayı Hangi Burç Oluyo?

Boğa burcu kızı nasıl olur?

Boğa burcu kadını; gelenekselcidir ve yenilikten, maceradan hoşlanmayan bir yapıya sahiptir. Hayatındaki herkese sıkı sıkıya bağlı olan boğa burcu kadını, sevdikleri için her şeyin en iyisini yapmaya çalışır. Ancak kendileri böyle olduğu için de karşılarındaki eş, dost, arkadaş herkesin böyle olması ister ve beklerler.

Boğa burcu zeki mi?

BOĞA BURCU VE ZEKA ÖZELLİĞİ Boğa: Boğa, ayrıntılara dikkat etmek ve olguları tespit etmek gerektiğinde çok zekidir. Ayrıca, başkalarının kaos gördüğü olayı soğukkanlılıkla çözebilme yetenekleri vardır.

Boğa burcu erkeği kime aşık olur?

– İştahlı ve yemek yemeği seven boğa burcu erkekleri güzel ve zarif sofralardan hoşlanırlar. – Boğa burcu erkekleri kendisi ile ilgilenen ve modayı takip eden kadınlardan hoşlanırlar. Toplum içerisinde güzel hareket eden, çevresi olan ve iletişimi güçlü olan kadınlar her zaman ilgisini çeker.

Boğa erkegi hangi burçla evlenmeli?

Boğa burcu erkeklerinin en iyi anlaştıkları burçlar oğlak, balık ve başak olarak bilinmektedir. Evlenecekleri kişilerle birlikte keyifli vakit geçirebilmek isterler. Bu yüzden evlenecekleri kişilerin de kendileri gibi enerjik olmalarını isterler.

Boğa burcu erkeği hangi burçla aşk yaşamalı?

Geleneklere bağlı tarafın ve kendi belirlediğin statülere uygun bir karakter olan Oğlak kadını ile aşk ve mantık bir arada bir gelecek oluşturacaktır. Boğa ve Akrep; aşkların en güzelini yaşatabilirsin! İkinizin de güçlü arzuları ve fikirleri vardır. Hiçbir şeyi hafife almazsınız.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *