Burç Hangi Burçla Anlaşır?(Çözüm bulundu)

Hangi burçlarla anlaşıyor sunuz?

  • Koç Arası çok iyi: Aslan, Yay
  • Boğa. Arası çok iyi: Başak, Oğlak.
  • İkizler Arası çok iyi: Terazi, Kova.
  • Yengeç Arası çok iyi: Akrep, Balık.
  • Başak. Arası çok iyi: Boğa, Oğlak.
  • Terazi. Arası çok iyi: Boğa, Başak.
  • Yay. Arası çok iyi: Koç ve Aslan.
  • Oğlak. Arası çok iyi: Boğa, Başak.

Koç burcu hangi burçlarla anlaşamaz?

Koç Burcu kadınının anlaşamadığı burçların başında, su grubunda yer alan akrep ve balık burçları geliyor. Akrep burcunun alfa bir yapıda olması, koç kadını ile ters düşmesindeki en büyük etkenlerden biridir. Her iki burç da dediğim dedik olduğu için, ikili ilişkilerde sürekli çatışma yaşarlar.

Terazi burcu hangi burçla evlenmeli?

Mükemmel bir evlilik için zafer ise Boğa ve Oğlak burçlarının lehinedir. Terazi insanı; Koç, İkizler, Yengeç, Başak ve Terazi ile libidosu yüksek beraberlikler kurabilir. Evlenmek için kararsızlığını ise Kova ve İkizler kırabilir.

Koç burcu hangi burçla evlenmeli?

İkizler zekası ile koç burcu kadınını etkiler ve kalbini fetheder. Koç kadınlarının evlenebileceği diğer bir burç ise terazidir. Dengeli ve uyumlu olan teraziler koç burçları ile anlaşabilen burçlar arasında yer almaktadır.

You might be interested:  27 Aralık Hangi Burç Oluyor?(Çözünme)

Boğa burcu hangi burçlarla anlaşamaz?

Boğa Burcu (21 Nisan – 20 Mayıs) Anlaşamadığı Burçlar Boğa burcunun anlaşamadığı burçlar arasında yengeç ve terazi burçları gelir.

Koç burcu hangi burca aşık olur?

Ayrıca Koç burcu, güvenilir Balık burcu ile de iyi anlaşır. Bir de Koç ‘un hiç anlaşamadığı burçlar var: İkizler ve Aslan. İkizler, Koç ‘a göre fazla ateşlidir; Aslan burcu ise Koç ‘a hükmetmek isterse ortalık karışabilir. Boğa lüksten hoşlanır, şımartılmak ister.

Koç Burcuna en uygun burç hangisi?

Birbirlerini tamamlamaları nedeniyle koç burcunun duygusal manada mutlu olabileceği diğer bir burç da aslan burcudur. Uyumlu karakterleriyle aslan ve koç hayattan zevk almayı bilirler. Terazi burcu koç erkeğinin en iyi anlaştığı burçtur.

Terazi burcu erkeği hangi burç kadınla evlenmeli?

Bu yüzden bu burca en uygun olan burç kova burcudur. Etrafına karşı duyarlı olan, aynı zamanda özgürlüğüne düşkün olan kova burcu bireyleri terazi burcu erkekleri ile çok iyi anlaşırlar.

Terazi burcu erkeği kiminle evlenmeli?

Terazi burcu erkeklerinin anlaştığı burçlar özellikle aslan, kova ve ikizler olarak ifade edilebilir. Terazi burcu erkeği aşka ve ilişkiye çok fazla önem verir. Genel olarak çevrelerinde bulunan sosyal ve bakımlı kadınlardan hoşlanırlar.

Terazi burcu erkeği nasıl sevişir?

Terazi burcu erkekleri oldukça sosyal kişilerdir. Bu nedenle hoşlanacakları kadınlarında sosyal ve bakımlı olmaları gerekir. Terazi burcu erkekleri genellikle bakımlı olan ve giyinmesini bilen kadınlara karşı ilgi gösterirler. Çevresi tarafından ilgi odağı olan kadınları elde etmek gibi bir çabaları bulunmaktadır.

Koç burcu kadını hangi burcun erkeği ile anlaşır?

Koç kadınlarının en iyi anlaştığı burçlardan biri Aslan burcudur. Koç burcu kadınının en iyi anlaştığı diğer bir burç ise Yay burcudur.

You might be interested:  22 Ekim Hangi Burç Oluyor?(Çözülmüş)

Koç burcu kadını cinsellikte hangi burçla Anlaşir?

Koç burçları yatakta baskın olmaktan hoşlanırlar. Agresif taraf olmayı seven Koç burçları duygusal oyunlardan hoşlanmaz, zevk alındığını görmek isterler. Saçlarıyla oynanmasını ve başının okşanmasını çok severler. İdeal partnerleri ise; Aslan, Terazi, İkizler ve Akrep burçların sahip olan bireylerdir.

Koç burcu kadını hangi burçla aşk yaşayabilir?

Koç ve Aslan; ortak planlar hep aynı mutluluğa çıkar! Mücadele etmekten yorulmayan bu iki burcu karakter olarak güçlüdür, Bir koç kadını karşısında her zaman güçlü ne istediğini bilen bir erkek profilinden hoşlanır. Aslan, onun için biçilmez kaftandır!

Boğa burcu hangi burçlarla anlaşır?

Boğa burcu erkeklerinin anlaştığı burçlar; balık, başak ve oğlak burcudur. Bu burçların başında ise oğlak burcu yer alır. Oğlak burcu, boğa burcunda olduğu üzere başarı ve kariyer adına çalışan ve bu konulara çok önem veren bir burçtur.

Boğa burcu kadını kiminle evlenmeli?

Boğa burcu kadını toprak mizaçlı bir kadındır. Boğa kadınları özellikle su grubundan olan erkeklerle iyi anlaşır. Boğa burcu kadını fazla duygusal olmasa da, duygusal erkeklere karşı bir zaafı vardır bu sebeple en ideal erkekler balık, akrep ve yengeç erkekleridir.

Boğa burcu erkeği hangi burçla evlenmeli?

Boğa burcu erkeklerinin en iyi anlaştıkları burçlar oğlak, balık ve başak olarak bilinmektedir. Evlenecekleri kişilerle birlikte keyifli vakit geçirebilmek isterler. Bu yüzden evlenecekleri kişilerin de kendileri gibi enerjik olmalarını isterler.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *