Çağatay Ulusoy Hangi Burç?(Çözünme)

Çağatay Ulusoy Burcu Ne?

Kariyerine ilk olarak 2011 yılında Adını Feriha Koydum dizisi ile adım atan Çağatay Ulusoy, şimdilerde Netflix’de yayınlanan Hakan: Muhafız dizisinde Hakan karakterine hayat vermektedir. Çağatay Ulusoy, 1.90 metre boyunda, 81 kilo ve Terazi burcudur.

Çağatay Ulusoy babasi kimdir?

23 Eylül 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Çağatay Ulusoy, baba tarafından aslen Bulgaristan göçmenidir, anne tarafından Boşnaktır. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Sulama Sistemleri bölümünde tamamladı. 2010 yılında Best Model of Turkey’de birinci seçildi.

Çağatay Ulusoy ne iş yapıyor?

Barbaros Hayreddin Paşa’nın hayatını konu alacak yeni dizisinde başrolü üstlenen Çağatay Ulusoy, temmuz ayında başlayacak çekimler öncesinde sevgilisi Duygu Sarışın’la birlikte tatile çıktı.

Çağatay Ulusoy Hangi yıl Best Model?

2010 yılında Best Model Of Turkey birincisi oldu. İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesinde üniversite eğitimine başlayan Çağatay Ulusoy aynı zamanda Ayla Algan’dan oyunculuk dersleri almaya başladı. Ardından, Vahide Perçin ve Altan Gördüm’ün sanat okulu Akademi 35 Buçuk’da oyunculuk dersi aldı.

Çağatay Ulusoy Annesi ve babası nereli?

Anne tarafından Boşnak, baba tarafından Bulgaristan göçmeni kökenli bir ailede doğdu. 2010 yılında Best Model of Turkey birincisi oldu. Üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Sulama Sistemleri Bölümünde tamamlamış ve aynı zamanda Ayla Algan’dan oyunculuk dersleri almaya başladı.

Oyuncu Çağatay Ulusoy nereli?

Çağatay Ulusoy, Los Angeles’ta kaldığı ev için servet harcadı! Oyunculuk ve dil eğitimi için ABD’de olan Çağatay Ulusoy, Los Angeles’taki lüks bir evi 4 aylığına yaklaşık 580 bin TL’ye kiraladı.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *