Eda Ece Hangi Burç?(EN iyi 5 ipucu)

Eda Ece boyu kaç?

Haziran 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir.Boyu 1.68’dir. 3 tane kardeşi bulunmaktadır ve hepside kızdır. Ünlü Oyuncu kardeşleri arasında en küçük olarak bulunmaktadır.İyi derecede 2 yabancı dil biliyor.Bunlar İngilizce ve Almanca.

Eda Ece’nin burcu ne?

EDA ECE: İKİZLER 20 Haziran doğumlu olan Eda Ece ‘ nin burcu ve yükseleni İkizler.

Ada Ece Uzunalioğlu kimdir?

Eda Ece 20 Haziran 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi.Tam adı Eda Ece Uzunalioğlu olan güzel oyuncu Şişli Terakki Lisesisi’ni bitirdi. Eda Ece ayrıca 2013 yılında “Kızım İçin” adlı sinema filminde Yetkin Dikinciler ve İnci Türkay ile birlikte yer aldı.

Ada Ece kaç yaşında?

Eda Ece 1.68 metre boyunda, 53 kilo ve ikizler burcudur.

Eda Ece aslen Malatyalı mı?

Aslen İstanbullu olan Eda Ece. Eda Ece, Şişli Terakki Lisesi’nden mezun olduktan sonra, Bilgi Üniversitesi Psikoloji bölümünde okudu. Eda Ece ‘nin annesi ev hanımı babası ise elektrik mühendisi.

Yasak Elma Yıldız kaç kilo 2021?

Yasak Elma dizisinin yıldız oyuncusu Eda Ece, 1.68 boyunda, 53 kilodur.

Eda Ece ne okudu?

1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Eda Ece, Şişli Terakkiperver Lisesi’nde okudu. Babasının Hukuk okuması için ısrar ettiği Eda Ece, Hukuk yerine Psikoloji okumayı tercih etti ve İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Psikoloji bölümünü bitirdi.

Eda Ece hangi üniversite mezunu?

Güzel oyuncunun tam adı ise Eda Ece Uzunalioğlu. Soyadı uzun olan ünlü oyuncu adını ‘ Eda Ece’ olarak kullanmaya başladı.

You might be interested:  8.Ayda Doğanlar Hangi Burç?(Çözünme)

Yasak elma yıldız burcu ne?

YILDIZ ARGUN – TATLI CADI Renkli kişiliğiyle kıpır kıpır ve yerinde duramayan Yıldız, ikizler burcunun özelliklerini tamamen yansıtıyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *